Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon 19m2. Jasny, modny salon w bloku

Publikacja 2022-02-21 17:30:57
Kategorie Wnętrza Salonu

Projekt wnętrza wykonany został pod indywidualne zamówienie. Jest to salon w bloku o powierzchni 19m2. Miało być nowocześnie, modnie, ponadczasowo. Jasno ale przytulnie i bez beży, brązów, które naszej Klientce już się znudziły.

Salon 19m2. Projekt wnętrza salonu w bloku 

Aranżacja salonu została wykonana w stylu nowoczesnym w jasnej kolorystyce. Oczekiwania jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów były następujące:

-sprzętu audio musi zostać

- telewizor ma 85 cali

- uwzględniamy narożnik o wymiarze 300cm/180cm w kolorze niebieskim stalowym, jasny odcień

 -bez podwieszanego sufitu

- nowocześnie, jasno, ale przytulnie.

- wcześniej wszystko było w brązach, beżach, które się nam znudziły.

- pokój "modny" po kilku latach.

- można by było uwzględnić oświetlenie punktowe, aby zaznaczyć strefy

- podłogę chcemy wymienić na nową, jasną .

- marzy mi się nowoczesny, niewielki fotel/krzesło bujane,

Salon w bloku został urządzony w kolorach szarości z drewnem i marmurem pojawiającym się na ścianie RTV oraz stoliku kawowym.

Nowoczesna ściana RTV w salonie. Marmur na ścianie telewizyjnej 

Marmur jest materiałem niezwykle eleganckim, niegdyś stosowanym tylko we wnętrzach klasycznych. Dziś pojawia się w różnych stylach, różnej formie zarówno w mieszkaniach jak i domach w naszych salonach, kuchniach czy łazienkach. Stanowi niesamowite dopełnienie wystroju wnętrza. Marmur idealnie sprawdza się jako materiał dekoracyjny na ścianie TV w salonie. W prezentowanym projekcie salonu w bloku występuje w dwóch kolorach. Biała błyszcząca powierzchnia optycznie powiększa wnętrze odbijając światło, czarna nadaje charakteru i przysłowiowego pazura. Dla ocielenia wnętrza na szafce RTV oraz zamkniętej wiszącej szafce pojawia się drewno, które powtarza się i również przepięknie zdobi ścianę przy sofie.

Salon, Nowoczesna ściana RTV w salonie. Marmur na ścianie telewizyjnej

Pomysł na ściany za sofą narożną w salonie w bloku 

Sofa narożna ustawiona w rogu pokoju jest najczęściej stosowanym ustawieniem w salonie w blokach. Przy takim układzie zostają nam do aranżacji dwie ściany do aranżacji strefy wypoczynkowej w salonie. W projekcie tego salonu w bloku jedna ze ścian zaaranżowana została przy pomocy nowocześnie podświetlonych lameli drewnianych. Na drugiej ścianie zaproponowane zostały w formie dekoracji nowoczesne, duże plakaty w ramach. Strefa wypoczynkowa została dodatkowo doświetlona poprzez zastosowania punktowego oświetlenia.

salon, pomysł na ściany za sofą narożną w salonie w bloku, Plakaty na ścianie, panele dekoracyjne, podświetlane led

Zapoznaj się z naszymi innymi pomysłami na aranżacje salonów na naszym blogu . Jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu wnętrza sprawdź nasza ofertę na projektowanie salonu.

Podziel się