Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z aneksem kuchennym

Publikacja 2018-08-09 17:17:03
Kategorie Mieszkanie

Salon z aneksem kuchennym to co raz częściej stosowane rozwiązanie w małych wnętrzach mieszkań i domów. W dzisiejszych czasach popularnością cieszą się również kuchnie otwarte na salon. To na jakie rozwiązanie się zdecydujemy myśląc o naszej kuchni powinno zależeć poza naszymi własnymi potrzebami i oczekiwaniami od funkcjonalnych cech wnętrza jak i jego uwarunkowania przestrzennego. Aranżacje salonu z aneksem kuchennym maja swoje zalety i wady.

W małym mieszkaniu często pomieszczenie będące kuchnia chcemy wykorzystać na dodatkowy pokój. Mając większa przestrzeń mieszkalną w domku decydujemy się na takie rozwiązanie często kiedy kuchnia nie jest naszym priorytetem, nie spędzamy w niej dużo czasu a zależy nam na otwartej przestrzeni komunikacyjnej. Poprzez połączenie kuchni z salonem zyskujemy większą otwartą przestrzeń do zagospodarowania na część wypoczynkową. Zwiększa nam to również możliwości funkcjonalnej aranżacji salonu lub stworzenie w pomieszczeniu strefy jadalnianej. Decydując sie na wybór aranżacji salonu z aneksem kuchennym warto dobrze przemyśleć i rozplanować układ funkcjonalny mebli kuchennych.

salon z aneksem kuchennym, nwoczesny styl

Jak urządzić salon z aneksem kuchennym?

Salon z aneksem kuchennym muszą być ze sobą spójne, powinny współgrać ze sobą stylistycznie i kolorystycznie. Urządzając salon z aneksem kuchennym należy trzymać się jednej estetyki. Ważne jest by dobrze rozplanować układ funkcjonalny całego pomieszczenia. wnętrze ma odpowiadać na nasze potrzeby i współgrać naszym stylem życia. Salon jest istotna częścią naszego mieszkania, w nim spędzamy większość czasu z rodziną. W nim również przyjmujemy naszych gości. Projekty wnętrz salonu z aneksem kuchennym zależą poza naszymi preferencjami od układu pomieszczenia i jego metrażu. Jeśli miejsce nam na to pozwala warto wyznaczyć w pomieszczeniu strefy lub rozdzielić optycznie część kuchenną od wypoczynkowej. Możemy taki efekt uzyskać poprzez rozdzielenie ich stołem, wyspą kuchenną, barkiem. Zastosowanie dwóch różnych podłóg, sufitów.

Aneks kuchenny z zsalonem, styl nowoczesny, aranżacja ściany telewizyjnej

Salony z aneksem kuchennym, nowoczesne wnetrze

Salon z aneksem kuchennym - projekty, zdjęcia

W swojej ofercie wykonujemy projekty salonu z aneksem kuchennym. Zamawiając w naszym serwisie usługę projektowania wnętrza w cenie wykonujemy 3 warianty projektu a każdy z nich jest pełna aranżacja wnętrza. Poza tym przygotowujemy naszym klientom listę zakupów materiałów użytych w projekcie wraz z lista sklepów gdzie można e zakupić. W artykule umieściliśmy przykłady wizualizacji salonu z aneksem kuchennym wykonywanych dla naszych klientów wykonanych pod indywidualne zamówienie w oparciu o ich preferencje oraz możliwości finansowe.

Salon z aneksem kuchennym styl skandynawski

Podziel się