Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kuchnią 33m2. Pomysł na wystrój i aranżacje wnętrz

Publikacja 2022-04-25 17:29:22
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Zastanawiasz się jak urządzić salon z kuchnią? Szukasz ciekawych rozwiązań, pomysłu na wystrój i aranżacje wnętrz salonu z kuchnią? Zobacz jak urządziliśmy salon z kuchnią 33m2.

Salon z kuchnią to wnętrze wielofunkcyjne, reprezentacyjne i to właśnie z urządzeniem salonu połączonego z kuchnią mamy zazwyczaj największe trudności. Zarówno kuchnia jak i salon powinny być zaprojektowane funkcjonalnie i pięknie by mieszkało nam się komfortowo jak i wystrój salonu z kuchnia cieszył nasze oczy i zmysły.

Salon z kuchnią 33m2. Pomysł na wystrój i aranżacje wnętrz, cegła na ścianie TV, kominek elektryczny pod TV

Salon z kuchnią 33 m2. Projekt wnętrza

Salon z kuchnią zaprojektowany został pod indywidualne zamówienie w oparciu o konkretne oczekiwania i potrzeby Klientów. Wnętrze salonu z kuchnią ma 33m2. Pomieszczenia będą użytkowane przez 4 osobową rodzinę. Preferowana kolorystyka wnętrz to biały, szary, drewno z dodatkiem elementów w kolorze czarnym lub grafitowym. W kuchni miały znaleźć się lodówka do zabudowy, płyta indukcyjna, piekarnik i oddzielnie mikrofala. Projekt wnętrza salonu z kuchnią wykonany został w stylu nowoczesnym i był częścią projektu części domu.

Salon z kuchnią 33 m2. Projekt wnętrza , widok na kuchnię, blat w kuchni drewniany, szafki górne białe, drewno, podłoga płytki szare, kuchnia z oknem narożnym

Pomysł na wystrój i aranżacje wnętrz salonu z kuchnią 

Pomysłów na wystrój i aranżacje wnętrz salonu z kuchnią jest mnóstwo. Przedstawiony na zdjęciach salon z kuchnią ma 33 m2. W kuchni znajduje się okno narożne. Meble kuchenne zostały zaprojektowane w kształcie litery U z wysoką zabudową oraz szafkami górnymi zabudowanymi pod sam sufit. Aranżacja kuchni to kolorystyka biel, drewno i szarość. Pomiędzy kuchnią a salonem zaprojektowana została strefę jadalniana z dużym rozkładanym stołem z krzesłami oświetleniem, który zaplanowany został świetle dużego okna. Stół ma drewniany blat w ciepłym kolorze, krzesła są w kolorze szarym a nad stołem stlenie w kolorze czarnym. W salonie zaprojektowany został szary narożnik na nóżkach, stolik kawowy, fotel oraz ściana medialna z szafką RTV z biokominkiem. Ściana telewizyjna zaprojektowana została pryz użyciu cegły i drewna i bez wątpienia przyciąga wzrok i nadaje charakteru. Wystrój wnętrz salonu z kuchnią jest nowoczesny, ciepły, przytulny.

Pomysł na wystrój i aranżacje wnętrz salonu z kuchnią

Podziel się