Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kuchnią 35m2. Pomysł na aranżacje. Zobacz projekt wnętrz

Publikacja 2022-03-22 10:41:31
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Jak urządzić salon z kuchnią 35m2? Zobacz pomysł na aranżacje salonu z kuchnią. Zobacz zdjęcia, projekt wnętrza

Salon z kuchnią to wnętrze z jednej strony reprezentacyjne a z drugiej centrum życiowe rodziny. To w salonie przyjmujemy naszych gości, organizujemy imprezy i spotkania rodzinnie w salonie spędzamy najwięcej czasu wspólnie. Kuchnia otwarta na salon stanowi jego część dlatego powinna być zaprojektowana spójnie stylistycznie.

Jak urządzić salon z kuchnią? Szukasz pomysł na aranżacje salonu z kuchnią. Zobacz projekt wnętrza. Zobacz jak urządziliśmy salon z kuchnią 35m2.

Salon z kuchnią 35m2. Pomysł na aranżacje. Zobacz projekt wnętrz

Salon z kuchnią 35m2. Projekt wnętrza 

Projekt wnętrza salonu z kuchnią wykonany został pod indywidualne zamówienie. Salon z kuchnią ma 35m2. Na co dzień salon z kuchnią użytkowany będzie przez piec osób, dwoje dorosłych oraz troje dzieci. Nasi Klienci oczekiwali aranżacji stylu loft w kolorach szarość, grafit, czerń, drewno , cegła. W salonie z kuchnią uwzględniona miała być sofa bez funkcji spania oraz stół na osiem osób. W kuchni sprzęty do zabudowy. Ponadto kuchnia częściowo otwarta na salon a aranżacja salonu i kuchni miała być spójna. Zobacz nasz pomysł na aranżacje salonu z kuchnią 35m2

Salon z kuchnią 35m2. Projekt wnętrza , cegła na ścianie RTV, beton na kominku, okrągłe stoliki kawowe, szara sofa, poduszki dekoracyjne białe, szare, żółte, dywan loft, kuchnia drewno, czarny front

Pomysł na aranżacje salonu z kuchnią 

Wnętrze salonu z kuchnią 35m2 zaprojektowane zostało w stylu nowoczesnym, loftowym według oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Aranżacja salonu z kuchnią wykonana została w kolorach szarości, grafitu, czerni i drewna. W wystroju salonu z kuchnią pojawia się również beton i cegła.

Meble kuchenne zaprojektowane zostały w kształcie litery L i zakończone półwyspem z barkiem i hokermi częściowo zamykającym kuchnie optycznie. Meble zaaranżowane zostały w kolorze grafitowym i drewnie. Górne szafki pod sam sufit w celu zwiększenia ilości miejsca do przechowywania. W części kuchennej na podłodze zaproponowane zostały duże szare płytki podłogowe a pomiędzy szafkami beton , który pojawia się równie zna ścianie w części jadalnianej w której stanął loftowy stół z krzesłami z miejscem dla ośmiu osób. Nad stołem zaprojektowane zostało oświetlenie. Na ścianie za stołem zaaranżowane zostały otwarte loftowe półki, które dodatkowo nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. W salonie znajduje się kominek zaaranżowany również z betonem. Ściana RTV wyłożona została cegłą oraz betonem. Przewidziane zostało w niej miejsce na drewno. W salonie ponadto znajduje się duża rodzinna sofa i stoliki kawowe. Aranżacja salonu z kuchnią jest spójna, nowoczesna i o loftowym charakterze.

Pomysł na aranżacje salonu z kuchnią

Projektowanie salonu z kuchnią wymaga dokładności, przeanalizowania wnętrz pod względem układu funkcjonalnego oraz odpowiedniego wystroju wnętrza. Nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią? Zapoznaj się z naszą ofertą na projekt salonu z kuchnią a po więcej inspiracji i pomysłów na aranżacje salonu z kuchnią zapraszamy na nasz blog.

Podziel się