projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z kuchnią - nowoczesny i funkcjonalny

Publikacja 2019-01-07 13:49:48
Kategorie Salony z kuchnią

Salon z kuchnią - nowoczesny i funkcjonalny

Salon z kuchnią to dobry pomysł dla osób ceniących sobie otwarte, przestronne wnętrza. To dobre rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, osób przyjmujących często gości. Salon z kuchnią ma swoje zalety jak i wady. Trzeba mieć ich świadomość. Kuchnia i salon to najważniejsze pomieszczenia w domu jakie urządzamy. To nasze centrum życiowe. To w salonie z kuchnią spędzamy większość czasu wspólnie z rodziną. To tutaj przyjmujemy naszych gości. Ich połączenie musi być dobrze przemyślane zaplanowane. Te dwa pomieszczenia powinny do siebie nawiązywać być ze sobą spójne. Tu trzeba postawić na funkcjonalność i wygląd. Ważne jest by salon z kuchnią urządzony był zgodnie z naszym stylem życia, naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Do niewątpliwych wad rozwiązania jakim jest połączenie salonu z kuchnią należą rozchodzenie się zapachów i dźwięków dobiegających z kuchni. Poza tym kuchenny rozgardiasz na widoku. Trzeba się liczyć z częstszym sprzątaniem i odświeżaniem salonu.

Jak urządzić salon z kuchnią ?

Pomysłów na urządzenie salonu z kuchnią jest cała masa. To jak urządzić salon z kuchnią zależy od naszych preferencji. Od tego w jakich wnętrzach czujemy się najlepiej. Ważny jest styl w jakim chcemy by była wykonana aranżacja salonu z kuchnią Każdy z nich rządzi się swoimi zasadami. Jeśli przykładowo lubimy minimalizm, proste formy, porządek i stawiamy na funkcjonalność zdecydujmy się na salon z kuchnią w stylu nowoczesnym. Jeśli natomiast dobrze czujemy się w przestronnych i nieco surowych, fabrycznych wnętrzach postaw na salon z kuchnią w stylu industrialnym. I odwrotnie kiedy lubisz wnętrza ciepłe ale bez zbędnych dodatków, funkcjonalne i proste to salon z kuchnią w stylu skandynawskim będzie dla Ciebie. Kiedy już zdecydujemy się w jakim stylu chcemy by był urządzony salon z kuchnią, określiliśmy już swoje oczekiwania i potrzeby. Mamy założony budżet. Możemy wówczas przejść do wyboru mebli, dodatków, kolorystyki, elementów wykończeniowych. Pamiętać musimy , że ich wybór musi być dopasowany do stylu. Weźmy również pod uwagę , ze w sklepie wszystko wydaje się mniejsze. Dobrze wymierzmy pomieszczenie, rozrysujmy układ funkcjonalny salonu z kuchnią. Zaoszczędzimy sobie rozczarowania. Jeśli nie wiemy jak urządzić salon z kuchnią? Zdecydujmy się na wykonywany przez profesjonalistę projekt salonu z kuchnią.

Salon z kuchnią –inspiracje, zdjęcia

Zdjęcia salonu z kuchnią umieszczone w artykule to projekt wnętrza wykonany pod indywidualne zamówienie. W oparciu o możliwości finansowe i preferencje. W salonie z kuchnią zaprojektowane meble kuchenne w połączeniu koloru szarego i grafitu. W części salonowej znajduje się duży stół z krzesłami, szara sofa z drewnianym stoliczkiem kawowym oraz szara szafka RTV z drewnianym blatem. Na ścianie telewizyjnej oraz za stołem znajduje się cegła. Całość wieńczy nowoczesne oświetlenie.

Zdjęcie salonu z kuchnią

Salon z kuchnią nowoczesny, cegła na ścianie w salonie, kuchnia szara i grafit

Zobacz inne inspiracje. Na naszym blogu artykuł salon z kuchnią i jadalnią

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)