Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kuchnią - pomysł na aranżację

Publikacja 2018-08-22 13:11:04
Kategorie Mieszkanie

Salon z kuchnią to niebywale istotne pomieszczenie w naszych domach. To jakby nasze centrum życiowe. Pełni funkcje reprezentacją. W tej części naszego mieszkania spędzamy najwięcej czasu wspólnie z rodziną. W nim też przyjmujemy naszych gości, organizujemy przyjęcia urodzinowe, święta.

Połączenie salonu z kuchnią to dziś coraz częściej wybierane rozwiązanie w naszych domach. Zależy nam na otwartej przestrzeni. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi sie w szczególności w małych mieszkaniach. Aranżacja salonu z kuchnią ma zdecydowanych zwolenników jak i przeciwników. Dla jednych jest to idealne rozwiązanie na zyskanie przestronnego wnętrza dla innych problemem jest obecność w salonie rozgardiaszu kuchennego, wydobywających sie z niej dźwięków i zapachów.

Projektowanie salonu z kuchnią

Zanim rozpoczniemy wybierać meble, farby, dodatki i inne wyposażenie do kuchni i salonu powinniśmy dobrze określić nasze potrzeby, oczekiwania względem pomieszczenia. Określić musimy budżet oraz styl aranżacji. Jeśli zależy nam na komfortowym korzystaniu zarówno z części kuchennej jak i salonowej musimy wybrać najlepszy układ funkcjonalny pomieszczenia biorąc pod uwagę nasze potrzeby. Dopiero wtedy możemy rozpocząć poszukiwanie wyposażenia i elementów wystroju .

W kuchni najlepiej sprawdzą sie meble wykonywane na wymiar szczególnie w przypadku małych wnętrz. Takie rozwiązanie daje nam możliwość maksymalnego zagospodarowania i wykorzystania tym samym dostępnego miejsca. Mebli kuchennych nie wykonujemy na rok czy dwa mają służyć nam latami warto więc w nie zainwestować.

Jeśli chodzi o meble do salonu wszystko zależy od naszych oczekiwań, jeśli jesteśmy wielbicielami muzyki i filmu. Mamy duży zbiór płyt, winyli, obszerny sprzęt potrzebować będziemy porządną szafkę RTV. Jeśli często przyjmujemy gości i spędzamy dużo czasu przy stole musimy zaplanować na niego wystarczająco dużo miejsca.

To o czym musimy pamiętać , to spójność stylistyczna. Kuchnia z salonem musi stylistycznie do siebie nawiązywać.

Salon z kuchnią - projekty, zdjęcia

W artykule umieszczone zostały zdjęcia mogące stanowić inspirację. Towykonany pod indywidualne zamówienie dla naszej klientki. Aranżacja salonu z kuchnią wykonana jest w stylu nowoczesnym w kolorach szarości, bieli.

Wykonujemy projekty wnętrz pod indywidualne zamówienie. W cenie wykonywane są 3warianty projektu oraz lista zakupów użytych materiałów w projekcie wraz ze sklepami w jakich można je zakupić. Co znacznie oszczędza czas naszych klientów. Projekt salonu z kuchnią jak i projekty innych pomieszczeń wykonywane są w oparciu o możliwości finansowe, potrzeby i oczekiwania zamawiającego

Kuchnia z salonem, nowoczesna szafka RTV, Beton na ścianie telewizyjnej

Aranżacja salonu z kuchnią, nowoczesny salon z kuchnią, Salon z kuchnią w kolorach biały, szary, fiolet

Projekt salonu z kuchnią, kuchnia otwarta na salon

Podziel się