projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z kuchnią w stylu industrialnym – drewno, czarny, szary, biały

Publikacja 2019-01-11 11:26:24
Kategorie Salony z kuchnią

Salon z kuchnią w stylu industrialnym – drewno, czarny, szary, biały

Salon z kuchnią. Jak go urządzić by było funkcjonalnie i w dobrym stylu ? Kuchnia i salon to praktyczne najważniejsze pomieszczenia w naszych domach. Tym bardziej jeśli są ze sobą połączone. Salon z kuchnią stanowi w tym wypadku wnętrze reprezentacyjne. Pomieszczenia powinny być urządzone tak by były spójne, nawiązywały do siebie stylistycznie. Istotne jest więc byśmy dobrze zastanowili się w jakim stylu chcemy wykonać aranżacje salonu z kuchnią. Zanim to jednak nastąpi musimy określić swoje potrzeby i oczekiwania względem salonu i kuchni. Są one kluczowe by salon z kuchnią był dla nas miejscem komfortowym oraz funkcjonalnym. Projekt salonu z kuchnią powinien być dopasowany do naszego stylu życia. Urządzając salon z kuchnią warto jest postawić na ponadczasowe i neutralne kolory bazowe. W ten sposób zdecydowanie prościej i bez nakładu dużych środków będziemy mogli dokonywać metamorfozy wnętrza. Przykładowo poprzez wymianę dodatków kolorystycznych.

Salon z kuchnią w stylu industrialnym

Zdjęcia salonu z kuchnią zamieszczone w artykule przedstawiają aranżację wnętrza w stylu industrialnym wykonaną pod indywidualne zamówienie. Stanowić mogą inspirację. W projekcie znajdują się w nim meble kuchenne wykonywane na wymiar w kolorze bieli i drewna. W części jadalnianej znajduje się duży drewniany stół w stylu industrialnym z pasującymi do niego krzesłami i lampami. Natomiast w części wypoczynkowej jest duży szary narożnik ze stoliczkiem kawowym oraz szafka RTV. W aranżacji salonu z kuchnią użyto cegły i betonu dla podkreślenia charakteru wnętrza. Kolorystyka wnętrza to szarość, czerń i biel które ociepla drewno.

Zobacz nasz blog gdzie zobaczysz więcej zdjęć salonu z kuchnią oraz samego salonu

Salon z kuchnią w stylu industrialnym – drewno, czarny, szary, biały

Projektowanie salonu z kuchnią

Projektowanie salonu z kuchnią to proces , który powinien być dobrze zaplanowany i przemyślany. To nad czym szczególnie powinniśmy się pochylić to funkcjonalne rozplanowanie wnętrza. Układ funkcjonalny prawidłowo dobrany będzie miał istotne znaczenie by salon z kuchnią był wygodny w użytkowaniu. Przy jego określaniu musimy wziąć pod uwagę nasze potrzeby. Jeśli przykładowo mamy w planach umieszczenie dużego rozkładanego stołu z krzesłami na tym etapie musimy przeznaczyć na niego wystarczającą ilość miejsca by móc komfortowo z niego korzystać. Musimy się zastanowić czy w naszym wnętrzu bardziej praktyczne będzie wstawienie sofy czy narożnika. Ponadto jakie są nasze potrzeby związane z ścianą RTV. Jeśli chodzi o kuchnie, to musimy zastanowić się czy na przykład dużo czasu spędzamy w kuchni, czy potrzebować będziemy dużo miejsca do przechowywania, czy chcielibyśmy by była w niej wyspa lub barek. Jakie sprzęty mają znaleźć się w kuchni. Wybrać musimy układ zabudowy mebli kuchennych najbardziej odpowiadający naszym potrzebom i pasująy do wnętrza. Jeśli jest to możliwe i układ pomieszczenia nam na to pozwala warto jest podzielić wnętrze na strefy.

Nie wiesz jak zaprojektować salon z kuchnią - zobacz jak możesz z nami zaprojektować salonu z kuchnią

Salon z kuchnią w styl industrialnym, sufit podwieszany z oświetleniem , obraz nad sofą, stolik kawowy drewno

salon z kuchnia, cegła na ścianie w kuchni, oświetlenie nad stołem industrialne, biała kuchnia, wnętrze salonu ze schodami

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)