Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kuchnią w stylu nowoczesnym –czarny ,biały, drewno, beton

Publikacja 2019-01-11 12:27:50
Kategorie Salony z kuchnią

Salon z kuchnią urządzony w stylu nowoczesnym to dobry wybór dla osób ceniących sobie przestronne, uporządkowane, minimalistyczne i funkcjonalne wnętrza. Styl nowoczesny lubi przestrzeń. Stawia na funkcjonalność. Rządzi się „zasadą im mniej tym więcej". Liczyć się tu będzie prostota formy. Nie należy przesadzać z ilością dodatków. Tu wszystko ma mieć swoje miejsce. W nowoczesnych aranżacjach sprawdzą się biele, czernie, szarości oraz beże. Dobrze odnajdzie się w nim również szkło, metal beton, cegła czy kamień a nawet plastik. Nowoczesne salony z kuchnią dla jednych są zbyt zimne, surowe i mało przytulne. Dla innych to stanowią eleganckie wnętrza z charakterem. Projektowanie salonu z kuchnią powinno odbywać się w określonej kolejności. Istotne jest zarówno określenie naszych potrzeb i oczekiwań jak i znalezienie najbardziej odpowiedniego układu funkcjonalnego dla wnętrza.

Jakie dodatki do nowoczesnego salonu z kuchnią?

Aranżacja wnętrz w stylu nowoczesnym ma swoje określone cechy. Jak już zostało napisane, im mniej dekoracji i dodatków tym lepiej. W nowoczesnym salonie z kuchnią nie ma miejsca na zbędne przedmioty. Nie powinno być w nim poustawianych dekoracji, zbędnych rzeczy na wierzchu. Do aranżacji salonu z kuchnią w kolorze czarnym i białym, szarym czy beżowym dla ocieplenia wnętrza możesz dodać drewno, który z pewnością ociepli wnętrze. Nowoczesne wnętrza cenią sobie dużą ilość światła postawmy więc na designerskie, nowoczesne oświetlenie. Nowoczesny styl to również podłogi drewniane, duże płytki ceramiczne w jednolitym kolorze. Wspaniałą dekoracją i podkreśleniem aranżacji będą odpowiednio dobrane meble, krzesła.

Salon z kuchnią w stylu nowoczesnym – zdjęcia

Zdjęcia zamieszczone w artykule to aranżacja salonu z kuchnią w stylu nowoczesnym wykonana pod indywidualne zamówienie. Projekt wnętrza wykonany został w oparciu o przekazane wymiary oraz potrzeby i oczekiwania. Dopasowany jest również pod określone możliwości finansowe zamawiających. Wnętrze salonu z kuchnią to biało - czarne meble kuchenne zaprojektowane na wymiar, drewniany stół z czarnymi krzesłami i oświetleniem oraz duży, wygodny szary narożnik w kształcie litery U wraz ze stolikiem kawowym. W części wypoczynkowej znajduje się również kominek wraz z miejscem na TV i sprzęt audio video. Na ścianach dla podkreślenia charakteru wnętrza znajduje się beton i lamele drewniane. Pomieszczenie jest przestronne, funkcjonalnie urządzone

Salon z kuchnią w stylu nowoczesnym –czarny ,biały, drewno, beton

Salon z kuchnią w stylu nowoczesnym – zdjęcia

Zobacz na naszym blogu więcej zdjęć salonu z kuchnią

Podziel się