Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salony z kuchnią – nowoczesne wnętrza

Publikacja 2019-02-11 12:27:18
Kategorie Salony z kuchnią

Salony z kuchnią to co raz częściej pojawiające się w naszych domach i mieszkaniach rozwiązanie. Połączenie salonu z kuchnią to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie otwartą przestrzeń. Salon z kuchnia ma swoje zalety ale i wady. Do tych drugich możemy zaliczyć rozchodzenie się dźwięków i zapachów dobiegających z kuchni. Widok kuchennego rozgardiaszu w salonie oraz konieczność częstszego odświeżania wnętrza co spowodowane jest osadzaniem się choćby tłuszczu. Salon z kuchnią daje nam ogromne możliwości aranżacyjne. Urządzając to wnętrze powinniśmy pamiętać by było spójne stylistycznie. Jeśli nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią, brakuje Ci pomysłu, potrzebujesz inspiracji.Zapoznaj się z naszymi propozycjami. Zajrzyj również na nasz blog. Możesz też skorzystać z naszych usług i zamówić projekt salonu z kuchnią.

Salony z kuchnią – nowoczesne aranżacje wnętrz

W artykule znajdują się zdjęcia salonu z kuchnią w trzech odsłonach. To projekty salonu z kuchnią wykonane pod indywidualne zamówienie. Każda aranżacja wnętrza powstała w oparciu o potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe klienta.

Salony z kuchnią – nowoczesne aranżacje wnętrz, szara kuchnia do sufitu, sufit podwieszany, wyspa w kuchni

Nowoczesny salon z kuchnią – beton, szary, drewno  

Aranżacja salonu z kuchnią w stylu nowoczesnym. Wnętrze urządzone jest w kolorystyce szarości, bieli z dodatkiem czerni i drewna. Na ścianie telewizyjnej w salonie znajduje się beton ocieplony drewnianymi lamelami. Meble w salonie są białe. Sofa w kolorze szarym. Kuchnia to biało czarne meble zaprojektowane na wymiar. Podłoga w salonie i kuchni jest jednolita. Wnętrze urządzone jest funkcjonalnie i ze smakiem.

Nowoczesny salon z kuchnią – beton, szary, drewno

Salony z kuchnią, nowoczesna aranżacja wnętrza, małe pomieszczenie, beton na ścianie

Salon z kuchnią z panelami 3d 

Zdjęcia salonu z kuchnia z drugiej aranżacji to wnętrze w kolorystyce biały, szary, czarny. Pomieszczenie ociepla drewno oraz dodatki w kolorze granatu i żółtym Ściana telewizyjna zaaranżowana została w panelach 3d. Salon to duży szary narożnik, stolik kawowy, fotel, duża szafka RTV. Meble kuchenne zostały zaprojektowane na wymiar. Część kuchenną od salonu wydziela stół z krzesłami.

Salon z kuchnią aranżacja z panelami 3d

Salon z kuchnią wnętrze nowoczesne, aranżacja ściany w salonie panele 3d, wyspa kuchenna panele 3d

Nowoczesny salon z kuchnią w wersji glamour 

Trzecia propozycja to salon z kuchnią w stylu glamour. Szarość, biel, czerń i drewno. Połysk, lustra i oświetlenie glamour podkreślają charakter wnętrza. Meble kuchenne zaprojektowane na wymiar. W salonie znajduje się duży nowoczesny narożnik, stolik kawowy, duża szafka RTV na ścianie z panelem drewnianym, komoda i stół z krzesłami. Na podłodze znajdują się duże płytki. Wnętrze jest jasne, ma niewątpliwy charakter. Salon z kuchnią urządzony jest funkcjonalnie i stylowo.

Nowoczesny salon w stylu glamour, aranżacja ściany TV w drewnie, lustro na ścianie za szarą sofą

NOwoczesny salon z kuchnią w stylu glamour, widok na biała kuchnię z czarnymi blatami

Salon z kuchnią – projekt wnętrza

W swojej ofercie wykonujemy projekty salonu z kuchnią. W cenie trzymasz do trzech wariantów projektu oraz specyfikację materiałową wraz ze wskazaniem sklepów w których możesz zakupić elementy użyte w aranżacji Twojego wnętrza. Bierzesz czynny udział w powstawaniu projektu, msz na niego wpływ.

Sprawdź jak w prosty sposób możesz spełnić swoje marzenie o pięknym i funkcjonalnym salonie kuchnią

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)