projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Sypialnia z garderobą – funkcjonalnie i stylowo

Publikacja 2019-01-15 11:18:23
Kategorie Mieszkanie , Sypialnie

Sypialnia z garderobą – funkcjonalnie i stylowo

Sypialnia to wnętrze wyjątkowe. To nasze osobiste miejsc wypoczynku i relaksu. Przestrzeń , która jest tylko dla nas. Wypoczynek i sen to bardzo ważna kwestia w życiu każdego z nas. Pomieszczenie to kojarzy się z przytulnością, ciepłem, spokojem i nastrojową atmosferą. Pachnąca, miękka pościel , poduszki, stylowa narzuta. Dobrze urządzona sypialnia to sypialnia wygodna i funkcjonalna. Z reguły w sypialni jeśli jej metraż na to pozwala swoje miejsce ma szafa do przechowywania ubrań. Garderoba idealnie sprawdzi się w samej sypialni lub w jej pobliżu. W samej sypialni garderobę można stworzyć na kilka sposobów. Z reguły obok sypialni planujemy łazienkę. Dobrze gdy mamy taką możliwość by przy sypialni znajdowała się garderoba. To daje nam wygodę. Aranżacja sypialni z garderobą może być przeprowadzona w różny sposób. Wszystko zależy od naszych potrzeb i gustu.

Aranżacja sypialni z garderobą

Aranżacja sypialni stanowi wyzwanie tym bardziej jeśli zamierzamy połączyć ja z garderobą. Urządzając sypialnie musimy ustalić układ funkcjonalny pomieszczenia, wybrać styl aranżacji sypialni i co najważniejsze określić swoje oczekiwania i potrzeby z nią związane. Urządzając sypialnie musimy zadać o odpowiednia kolorystykę, dodatki jak również meble. Po pierwsze musimy zadbać by znalazło się sypialni wygodne, dopasowane do nas łózko. Odpowiednie łózko to podstawa dobrego snu. Najlepiej by znajdowało się w centralnym punkcie sypialni. Tak by było do niego podejście z dwóch stron. A obok łózka można było postawić dwie szafki nocne. Jeśli potrzebujemy w sypialni telewizor musimy pomyśleć nad wygospodarowanie miejsca na niego. Jeśli metraż nam pozwala na zagospodarowanie miejsca do przechowywania warto pomyśleć o szafie na wymiar. W ten sposób wykorzystamy optymalnie dostępna przestrzeń. Jeszcze lepiej jeśli sypialnia jest duża i możemy pomyśleć o garderobie. Wydzielić ja możemy na różne sposoby. Przykładowo poprzez odsunięcie łózka od ściany i zrobienie za nim garderoby wydzielonej przesuwnymi drzwiami lub zasłoniętej materiałem lub zabudowanie całej ściany system mebli z przesuwnymi drzwiami. Idealnym rozwiązaniem są wszelkie wnęki lub zagospodarowanie sąsiadującego pomieszczenia z sypialnią na garderobę.

Wystrój sypialni powinien być dopasowany do nas. Ponieważ jest to pomieszczenie w którym mamy odpoczywać, regenerować siły i co najważniejsze spać raczej powinno być w kolorystyce ułatwiającej wyciszenie i wypoczynek. Jednak jeśli należymy do ludzi , którym lepiej żyje się w pomieszczeniach o mocniejszych akcentach kolorystycznych i nie wpływa to na nasze samopoczucie negatywnie, nie utrudnia zasypania, skupienia nie bójmy się użyć ich w naszej sypialni. W sypialni ważną rolę odgrywać będzie również oświetlenie. Sypialnia będzie spełniała nasze oczekiwania i będziemy czuć się w niej dobrze jeśli będzie urządzana w zgodzie z nami i naszą naturą.

Nie masz pomysłu na aranżacje sypialni? Nie wiesz jak urządzić sypialnie?

Zobacz nasza ofertę na projekt sypialni

Sypialnia z garderobą – funkcjonalnie i stylowo

Sypialnia z garderobą – projekt wnętrza

W artykule znajdują się zdjęcia sypialni z garderobą. To wykonany przez nas pod indywidualne zamówienie projekt wnętrza. W pomieszczeniu znajduje się wygodne łóżko z szafkami nocnymi. W garderobie zaprojektowano miejsce na rzeczy do układania oraz do zawieszania. Są również szuflady. Meble są w kolorze ciemnego drewna a ściana za łóżkiem jest w kolorze śliwkowym. Całości dopełnia oświetlenie.

Sypialnia z garderoba – projekt wnętrza

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)