Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Dokumentacja potrzebna do wykonania projektu

Do wykonania projektu potrzebujemy wymiary i Państwa preferencje

Przesłane przez Państwa wymiary i oczekiwania są dla nas kluczowe. Wymiary przesłane w formie rzutu lub odręcznego rysunku. Jeśli wykonujecie Państwo odręczny rysunek prosimy o podanie wysokości pomieszczenia, wymiarów okien, wnęk, wszystkich ścian. Przykład jak wykonać odręczny rysunek znajduje się na naszej stronie.

Im dokładniej Państwo przedstawicie swoje preferencje tym projektantowi łatwiej będzie precyzyjnie trafić w Państwa oczekiwania. Po zamówieniu projektu otrzymują Państwo ankietę. Wysyłając do nas wytyczne do projektu prosimy przygotować je według tej ankiety. W punktach czy od myślników.

Jeśli macie Państwo zdjęcia wnętrz które się Państwu podobają, produkty upatrzone jak najbardziej możecie dołączyć do ankiety linki do stron na których się one znajdują. Jeśli macie Państwo rzeczy które muszą zostać w pomieszczeniu np. podłoga prosimy o wskazanie jej koloru, producenta. Zdjęcie podłogi nie musi być adekwatne z rzeczywistością.

Tak przygotowane preferencje są jasne, czytelne , znacznie przyspieszają proces zapoznania się z wytycznymi i obrania kierunku prac.

Dokumentacja do projektu