projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

jak-odswierzyc-salon

Jak odświeżyć salon?

Zastanawiając się nad projektem salonu , który jest przecież pomieszczeniem reprezentacyjnym w domu jak sprawić by stał się niebanalny i z charakterem. Często wystarczy naprawdę niewiele by nasz salon zyskał nowe życie.

Ściany i ich metamorfoza

Możemy odświeżyć ściany, nie musząc malować całego pomieszczenia a na przykład podkreślić tylko jedną mocniejszym akcentem kolorystycznym. Salon również można subtelnie ożywić naklejkami ściennymi, literami , jest to najprostszy i najtańszy sposób. Zrobimy to szybko. Kolejnym sposobem na odmianę salonu jest tapeta i fototapeta. Mamy dziś ich ogromny wybór w najróżniejszych stylach i formach. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na tapetę bądź fototapetę 3d dodatkowo wzbogacimy salon. Do wyboru mamy tapety papierowe, winylowe, tekstylne, natryskowe, akrylowe, japońskie. Natomiast jeśli chodzi o fototapety to : fizelinowe, lateksowe, winylowe, samoprzylepne i papierowe.

salon, fototapeta na ścianie

salon, szkło na ścianie, salon biały, szary, czarny

Zmiana oświetlenia w salonie

Oświetlenie w salonie jest niezwykle istotne nie tylko ze względów praktycznych ale i aranżacyjnych. Lampy zarówno wiszące jak i stojące mogą zmienić pomieszczenie i nadać mu blasku, przytulności. Oryginalne oświetlenie nie jest dziś problemem. W sklepach mamy bardzo duży wybór oświetlenia w przeróżnych stylach.

salon, lampy wiszące, lapy stojące, orginalne oświetlenie na suficie

Dodatki w salonie.

Chcąc odświeżyć salon niewielkim kosztem dodajmy pasujące ciekawe poduszki, narzutę , dywan i powieśmy w ciekawy sposób ramki ze zdjęciami rodzinnymi wymieńmy artykuły dekoracyjne które posiadamy i wnętrze nabierze nowego designu.

Salon, poduszki, dywan, fototapeta