projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Dostawcy

 • Szybki podgląd
  329,00 zł 479,00 zł Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
  Promocja!
  15 Opinia

  Jeśli potrzebujesz porządnego wypoczynku, relaksu tanio i szybko zamów projekt sypialni. Stworzymy dla Ciebie wnętrze dopasowane do Ciebie w każdym stylu . Sprawimy, że sen, wypoczynek i relaks od teraz będą o wiele przyjemniejsze. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - pozwól nam zaaranżować dla Ciebie ciepłą, nowoczesną, przytulną sypialnie.

  329,00 zł 479,00 zł
  Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
 • Szybki podgląd
  30,00 zł 40,00 zł -25% Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
  Promocja!
  25 Opinia

  Podana cena dotyczy 1m2 powierzchni do zaprojektowania W przypadku projektów o powierzchni powyżej 55 m2 płatność można rozłożyć na 2 raty (w ilości sztuk wpisujesz połowę powierzchni projektowanej) W ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Państwa 50% projektowanej powierzchni pierwszy wariant, a po wpłacie II raty pozostałe 50% 

  30,00 zł 40,00 zł -25%
  Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
projekt-nowoczesnej-sypialni

Projekt nowoczesnej sypialni w kolorach beż, szary, czarny

 - Sposób urządzenia nowoczesnej sypialni

Sypialnia to istotne pomieszczenie w naszym domu w którym odpoczywamy, śpimy i nabieramy sił. Sposób urządzenia sypialni jest podyktowany naszym gustem potrzebami i preferencjami. Są zwolennicy spokoju w sypialni w postaci delikatnych jasnych kolorów i wręcz odwrotnie Ci którzy preferują mocne , żywe kolory , które zachęcają do pobudki rano. W projekcie sypialni najistotniejszym meblem jest łóżko Powinno być wygodne i w odpowiednim rozmiarze z dobrym materacem.


Projekt sypialni nowoczesnej przykład z naszej realizacji.


projekt sypialni nowoczesnej w kolorach beż, szary, biały i czarny


W projekcie zostało wstawione wygodne łózko kontynetnalne z stylowym zagłowiem a po jego bokach szafki nocne z lampkami. W sypialni znajduję sie równiez pojemna szafa z lustrami w ramce i telewizor zawieszony na ścianie.


projekt sypialni w stylu nowoczesnym, biały, czarny, szary, beż, dekoracja okien, zasłony, oświetlenie led, firany


Projekt sypialni zakłada nowoczesne oswetlenie w postaci tak zwanych tub. Opisywana sypialnia jest bardzo dobrze doświetlona światlem dziennym ponieważ ma dwa duże okna . W celu zacienienia w oknach zaaranżowano firanki z delikatnymi zasłonami. Sciany pomalowane sa kolorem jasny beż a na podłodze znajdują się jasne drewniane panele.


projekt eleganckiej sypialni w kolorze, biały, szary, czarny, beż, szafa z lustrami, szafki do sypialni, aranżacja okna


projekt sypialni nowoczesnej w kolorze, biały, szary, beż, czarny