projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Sypialnia styl skandynawski

Sypialnia: wnętrze w stylu skandynawskim - biały, szary, drewno

Sypialnia jest miejscem odpoczynku , snu i relaksu. Należy zadbać by była pomieszczeniem ciepłym i przytulnym. Chcąc urządzić sypialnię w stylu skandynawskim dominującą kolorystyką w niej powinny być jasne, naturalne barwy które są wyznacznikiem wnętrza w stylu skandynawskim ale i pozwolą nam sie odpowiednio zrelaksować. Elementami które idealnie dopełnią aranżacji sypialni w stylu skandynawskim będą białe meble: komoda, regał szafa stoliki nocne ocieplone drewnem. Istotne w wystroju sypialni będą również naturalne narzuty, materiały i tkaniny. Projekt sypialni w stylu  skandynawskim to harmonia i natura. Prostota i minimalizm.

Projekt sypialni

W przedstawionym projekcie sypialni w stylu skandynawskim znajduje sie w centralnym jej miejscu wygodne proste łóżko z drewnianą zabudową z tyłu, białe meble w postaci szafy i szafek nocnych oraz designerskiego drzewa z drewna na książki. W stylu skandynawskim istotne są dodatki dlatego została zaproponowana tapeta w sypialni z motywem natury. Poza tym w projekcie umieszczono skandynawskie oświetlenie.

Wnętrze jest jasne, przestronne i harmonijne takie jakie być powinno w stylu skandynawskim

https://e-wystroj-wnetrz.pl/img/cms/3-sypialnia/201806061221.jpgprojekt sypialni, styl skandynawski, drewno, szary, biały, tapeta motyw natury

sypialnia w stylu skandynawskim, szafki nocne skandynawskie, łóżko skandynawskie, oświetlenie skandynawskie

Sypialnia, wnętrze skandynawskie, szafka skandynawska, drzewo dekoracyjne na książki

Aranżacja sypialni, styl nowoczesny, biały, szary, drewno, dekoracje skandynawskie