projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Pokój dla chłopca

Biały i drewno : Styl skandynawski - projekt pokoju dla dziecka: pokój dla chłopca

W stylu skandynawskim bazą kolorystyczną są neutralne , jasne kolory. Biały i drewno szarości i beż te kolory dominują w wnętrzu w stylu skandynawskim. Minimalizm funkcjonalność przestronność i prostota tak można byłoby określić styl skandynawski. Podstawową zasadą w urządzeniu wnętrza jest wygoda i komfort. Znajdują się praktyczne , proste meble. Nie bez znaczenia są również dodatki połączone kontrastowe kolory z geometrycznymi wzorami.

Pokój w stylu skandynawskim

Skandynawski wystrój wnętrz jest dziś niebywale popularny i zyskuje co raz większą rzeszę zwolenników. Również aranżacja pokoi dziecięcych w tym stylu nie dziwi. Ciepło przytulność, wrażenie porządku i czystość. To idealne połączenie w aranżacji tego pomieszczenia. Przykład na taki projekt pokoju dla dziecka poniżej.

Pokój chłopca

W pokoju chłopca znajduje się szafa pomalowana farba tablicową dostosowana do wieku, biurko z kontenerkiem i krzesłem. Zaaranżowano wygodne łóżko z zabudową na podeście. Meble są proste w białym kolorze połączone z drewnem. Pokój jest przestronny dobrze oświetlony. Pokój jest funkcjonalny i atrakcyjny dla dziecka.

aranżacja pokoi dziecięcych, szafa pomalowana farba tablicową, styl skandynawski, biały, szary, drewno

Pokój chłopcka, biurko skandynawskie, pokój w kolorze biały, drewno

pokój dla dziecka, wnętrze skandynawskie, biały, drewno, łóżko z szufladami, tapeta skandynawska

projekt pokoju dla dziecka, pokój dziecka styl skandynawski, poduszki dekoracyjne skandynawskie