Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Dostawcy

Pokój dla chłopca

Biały i drewno : Styl skandynawski - projekt pokoju dla dziecka: pokój dla chłopca

 - 

0 komentarzy

W stylu skandynawskim bazą kolorystyczną są neutralne , jasne kolory. Biały i drewno szarości i beż te kolory dominują w wnętrzu w stylu skandynawskim. Minimalizm funkcjonalność przestronność i prostota tak można byłoby określić styl skandynawski. Podstawową zasadą w urządzeniu wnętrza jest wygoda i komfort. Znajdują się praktyczne , proste meble. Nie bez znaczenia są również dodatki połączone kontrastowe kolory z geometrycznymi wzorami.


Pokój w stylu skandynawskim


Skandynawski wystrój wnętrz jest dziś niebywale popularny i zyskuje co raz większą rzeszę zwolenników. Również aranżacja pokoi dziecięcych w tym stylu nie dziwi. Ciepło przytulność, wrażenie porządku i czystość. To idealne połączenie w aranżacji tego pomieszczenia. Przykład na taki projekt pokoju dla dziecka poniżej.


Pokój chłopca


W pokoju chłopca znajduje się szafa pomalowana farba tablicową dostosowana do wieku, biurko z kontenerkiem i krzesłem. Zaaranżowano wygodne łóżko z zabudową na podeście. Meble są proste w białym kolorze połączone z drewnem. Pokój jest przestronny dobrze oświetlony. Pokój jest funkcjonalny i atrakcyjny dla dziecka.


aranżacja pokoi dziecięcych, szafa pomalowana farba tablicową, styl skandynawski, biały, szary, drewno


Pokój chłopcka, biurko skandynawskie, pokój w kolorze biały, drewno


pokój dla dziecka, wnętrze skandynawskie, biały, drewno, łóżko z szufladami, tapeta skandynawska


<projekt pokoju dla dziecka, pokój dziecka styl skandynawski, poduszki dekoracyjne skandynawskie


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

PShowBlog Komentarze wpisów