Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Dostawcy

 • Szybki podgląd
  30,00 zł 40,00 zł -25% Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
  Promocja!
  23 Opinia

  Podana cena dotyczy 1m2 powierzchni do zaprojektowania W przypadku projektów o powierzchni powyżej 55 m2 płatność można rozłożyć na 2 raty (w ilości sztuk wpisujesz połowę powierzchni projektowanej) W ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Państwa 50% projektowanej powierzchni pierwszy wariant, a po wpłacie II raty pozostałe 50% 

  30,00 zł 40,00 zł -25%
  Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
Salon i mieszkanie w stylu skandynawskim

Salon i mieszkanie w stylu skandynawskim

 - 

1 komentarzy

Styl skandynawski to przede wszystkim prawdziwy komfort w użytkowaniu, praktyczność, równowaga, harmonia i przestrzeń. To styl prosty i funkcjonalny obfitujący w naturalne tworzywa i stonowane kolory.


Salon skandynawski


Salon skandynawski powinien zawierać tylko to, co będzie w nim niezbędne. Sofa lub kanapa, stolik kawowy, fotel, delikatny regał i lampa to meble w zupełności wystarczające.


Salon skandynawski


Kuchnia w stylu skandynawskim


Kuchnia ma być funkcjonalna. Zastosujmy w niej stonowane barwy i duże blaty. Prostota i funkcjonalność powinna tu dominować. Dobrze sprawdzi się połączenie bieli z drewnem.


Kuchnia w stylu skandynawskim


Pokój dziecięcy - styl skandynawski


Styl skandynawski dobrze sprawdzi się też w pokoju dziecka. Powinno sie tu znaleźć dobre oświetlenie nie tylko biurka czy łóżka ale całego pokoju. Zapomnijmy o zasłonach. Na podłodze zdecydujmy się na drewno jest ciepłe i tworzy wrażenie przytulności. Ważne są też tkaniny, nie przesadzajmy z ozdobami. Nie musi być szaro i nudno zastosujmy tapety w stylu skandynawskim. Poniżej przedstawiamy projekt pokoju dziecka w stylu skandynawskim


Pokój dziecięcy - styl skandynawski


Dekoracje w mieszkaniu w stylu skandynawskim


Meble


Meble w stylu skandynawskim są oszczędne w swojej formie. Najczęściej wykonane są z bielonego drewna, są lekkie i charakteryzują się uniwersalną stylistyką, ergonomią i geometrią. Pełnią ważną rolę wypoczynkową. Sofy, fotele, kanapy czy krzesła muszą być wygodne. Nie może zabraknąć dużej ilości poduszek. Fotele powinny mieć wysokie, drewniane i proste nogi. Stół powinien mieć duży, okrągły, drewniany blat.


Zasłony


Styl skandynawski to przestrzeń i dużo światła i odpowiednia oprawa okien jest niezwykle istotna. Zasłony w stylu skandynawskim powinny delikatnie oplatać okno, nie mogą zasłaniać go w całości. Powinny być wykonane z tkanin takich jak bawełna, len czy płótno w naturalnych i jednolitych kolorach


Tapety


Powinny nawiązywać do wnętrza zarówno kolorystycznie, jak również pod kątem wzorów. Dobrym wyborem będą tapety z geometrycznymi figurami, z drzewami i wodą lub motywami zwierzęcymi. Powinny mieć spokojne, stonowane kolory, w bieli połączonej z pastelowymi barwami.

Dodaj komentarz

Komentarze

[20:02 29/05/2018]

Te żółte i białe krzesła w projekcje wyglądają super, gdzie można dostać takie krzesla

PShowBlog Komentarze wpisów