projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Dostawcy

maly-salon-z-kuchnia

Mały salon z kuchnią w stylu skandynawskim -zdjęcia , projekt

 - 

Dziś styl skandynawski jest niezwykle pożądany w projektowaniu wnętrz. Zyskał wielu zwolenników i sympatyków. Nic dziwnego.


Wnętrza urządzone w stylu skandynawskim są proste, minimalistyczne, przestronne. Wyznaczają go czyste formy i delikatne kolory. Dominują tu biel, szarości, które znaleźć powinny się na ścianach , w kolorze mebli czy podłogi. Kolory w aranżacji w stylu skandynawskim mają duże znaczenie. Drewno , które ociepla wnętrze i nadaje mu naturalnego charakteru to świetne uzupełnienie aranżacja wnętrza.


Poniżej prezentujemy zdjęcia małego salonu z kuchnią w stylu skandynawskim. Nie jest nigdzie powiedziane, że sprawdzi się on tylko w dużych wnętrzach. Również w tych małych wpisuje się doskonale. Zamieszczony projekt kuchni z salonem podkreśla naturalność tak istotną w stylu skandynawskim poprzez jasne ściany, funkcjonalne meble i obecne w nim drewno.


Meble kuchenne są proste białe połączone z drewnem. Na podłodze znajdują się płytki. W salonie na ścianie telewizyjnej umieszczono cegłę, reszta ścian jest w szarym kolorze. I tu nie brakuje elementów z drewna. W aranżacji zaproponowano również odpowiednie oświetlenie. Wnętrze choć małe jest jasne, ciepłe i funkcjonalne.


salon z kuchnią w kolorze drewno, biały, szary, wnętrz salonu styl nowoczesny


Projekt salonu z kuchnią styl skandynawski, dekoracje w stylu skandynawskim, poduszki skandynawskie


Aranżacja salon z kuchnią, wnetrze skandynawskie, kuchnia skandynawska, biały, szary, drewno


Skandynawski salon z kuchnia, mała kuchnia skandynawska, wyspa w stylu skandynawskim


salon skandynawski, cegła na ścianie, szary, drewno, biały


salon z kuchnią w kolorze biały, drewno, szary, styl skandynawski