projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

projektowanie pokoju dziecka

Projektowanie pokoju dziecka

 - Projektowanie pokoju dziecka

W urządzaniu i aranżacji wnętrz sporo trudności stwarza rodzicom projektowanie pokoju dziecka.

Każdemu rodzicowi zależy na tym by ich pociecha miała piękny, komfortowy ale i bezpieczny pokój. Chcemy by było w nim przyjemnie, kolorowo ale żeby jednocześnie nie przytłaczało to pokoju. Stajemy przed wieloma decyzjami, musimy zagospodarować przestrzeń do zabawy, do odpoczynku, do nauki w przypadku starszych dzieci. Pozornie nic trudnego ale jeżeli przychodzi nam zgrać to wszystko w jedną całość pojawia sie problem.

Pokój dziecka powinien być dostosowany do wieku , powinien zawierać elementy nawiązujące do zainteresowań dziecka. Nie powinien przytłaczać zbyt ciężkimi kolorami ale niedobrze jest tez jeśli jest zbyt monotonny i nijaki przecież to w końcu pokój dziecięcy.

Projektowanie pokoju dziecka powinniśmy zacząć od określenia budżetu przeznaczonego na jego urządzenie, podjęcia decyzji w jakim stylu ma on być zaaranżowany oraz dobrego rozeznania się w możliwościach ustawienia w pokoju potrzebnych rzeczy. O ile urządzamy pokój dla jednego dziecka i mamy do dyspozycji niewielka przestrzeń sprawa jest jeszcze do rozstrzygnięcia , gorzej jeżeli w małym metrażu musimy zagospodarować przestrzeń dla rodzeństwa.

Poniżej przykład zagospodarowania pokoju dziecięcego dla rodzeństwa

projektowanie pokoju dziecka, pokój dziecka, biały, żółty pomarańczowy, nowoczesny pokój

Projektowanie pokoju dla dziecka, nowoczesny pokój dla dziecka, pokój w kolorze biały, pomarańczowy, zółty