projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Najczęściej kupowane

Informacje

Producenci

Dostawcy

 • Szybki podgląd
  329,00 zł 479,00 zł Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
  Promocja!
  15 Opinia

  Jeśli potrzebujesz porządnego wypoczynku, relaksu tanio i szybko zamów projekt sypialni. Stworzymy dla Ciebie wnętrze dopasowane do Ciebie w każdym stylu . Sprawimy, że sen, wypoczynek i relaks od teraz będą o wiele przyjemniejsze. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - pozwól nam zaaranżować dla Ciebie ciepłą, nowoczesną, przytulną sypialnie.

  329,00 zł 479,00 zł
  Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
 • Szybki podgląd
  30,00 zł 40,00 zł -25% Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
  Promocja!
  25 Opinia

  Podana cena dotyczy 1m2 powierzchni do zaprojektowania W przypadku projektów o powierzchni powyżej 55 m2 płatność można rozłożyć na 2 raty (w ilości sztuk wpisujesz połowę powierzchni projektowanej) W ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Państwa 50% projektowanej powierzchni pierwszy wariant, a po wpłacie II raty pozostałe 50% 

  30,00 zł 40,00 zł -25%
  Realizacja 7-14 dni, express 4 dni
sypialnia

Sypialnia w stylu nowoczesnym

 - 

Zamieszczone poniżej zdjęcia to sypialnia w stylu nowoczesnym w kolorach białym, szarym z delikatnym akcentem drewna dla ocieplenia wnętrza. W aranżacji sypialni znajduje się wygodne łóżko na drewnianym podeście z szafkami nocnymi z zabudową nad nim w kolorze biało szarym. W pomieszczeniu znajduje się również pojemna szafa. Na ścianie z telewizorem została położona nowoczesna tapeta geometryczna w szaro białe zygzaki.


Rozpoczynając remont podstawową rzeczą jaką powinniśmy mieć jest projekt sypialni . Musimy wiedzieć z jaka powierzchnią mamy do czynienia i wybrać najbardziej optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Dopiero w kolejnym kroku zabieramy się za jej aranżacje czyli wybór stylu w jakim ma być wykonana, dobieramy kolory, meble i dodatki.


Nowoczesna sypialnia powinna być miejscem w którym będziemy czuć się dobrze, powinna być komfortowym miejscem wypoczynku i relaksu.


Projekt sypialni nowoczesnej, sypialnia w kolorze biały, szary, tapeta w zyg zakiNowoczesny projekt sypialni, projekt sypialni online


aranżacja małej sypialni, szafa biała w sypialni


piekna sypialnia zdjęcia, sypialnia biał, szara, drewno