projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Pokój dla nastolatki

Pokój dla nastolatki - pokój dla dziewczyny w stylu nowoczesnym

Przychodzi czas kiedy pokój dziewczynki powinien zmienić się w pokój dla nastolatki. Z małej dziewczynki córka staje się nastoletnią pannicą. Zmieniają się jej potrzeby zainteresowania, upodobania. Dziecko w tym wieku ma już swój określony gust i preferencje co do tego jak ma wyglądać aranżacja pokoju nastolatki. Dlatego podczas urządzania pokoju powinniśmy wziąć pod uwagę oczekiwania naszej nastolatki. W końcu to będzie jej mały świat i to przede wszystkim ona powinna czuć się w nim dobrze, to przede wszystkim jej powinien się podobać.

Aranżacja - pokój dla nastolatki

Pomysłów na aranżację pokoju dla nastolatki jest cała masa. Wszystko zależy od obranego stylu aranżacji, budżetu jaki możemy na jego urządzenie przeznaczyć , samego  pokoju. Jeśli metraż i układ pokoju dla nastolatki na to pozwala dobrze jest podzielić go na strefy: wypoczynku i nauki, spotkań z koleżankami. Pokój dla dziewczyny w stylu nowoczesnym powinien odzwierciedlać jej styl życia, zainteresowania i potrzeby. Znaleźć się w nim powinno biurko z odpowiednim krzesłem, meble do przechowywania ubrań , miejsce na książki, wygodne łóżko a jeśli miejsce pozwala fajnie umieścić jest siedzisko dla koleżanek. Istotnym dla młodej dziewczyny jest również lustro bądź toaletka.

Pokój dla nastolatki nie musi być cały różowy lub tylko różowy jeśli już jest to pożądany przez nią kolor. Można ciekawie połączyć go z innym niegryzącym się kolorem.  Fajnym akcentem w pokoju może być fototapeta nawiązująca do zainteresowań nastolatki. Jest rozwiązanie ciekawe ale też jeśli nadejdzie zmiana kierunku zainteresowań młodej damy łatwo można ją wymienić a pokój nabiera nowego wyglądu. W poniżej zamieszczonych zdjęciach przedstawiony jest projekt dla nastolatki interesującej się między innymi muzyką. Pokój został podzielony na strefy. Aranżacja pokoju wykonana jest w kolorach białym, szarym, błękitnym z dodatkiem pudrowego różu. Pokój jest w skosach, został funkcjonalnie zagospodarowany szafą z lustrem oraz regałem na książki, siedziskiem. Oczywiście w pokoju nastolatka znajduje się łóżko i biurko. Aranżacja pokoju jest przyjemna, delikatna i dziewczęca.

aranżacja pokoju dla nastolatki

Pokój dla dziewczyny w stylu nowoczesnym

Pokój dla nastolatki

pokój dla nastolatki