projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

PROJEKT POKOJU DLA NASTOLATKI / NASTOLATKA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Nowy produkt

Projekt pokoju dla nastolatka/nastolatki to nie lada wyzwanie. My przygotujemy Ci go według indywidualnych potrzeb i zasobów finansowych. Kupując u nas projekt pokoju dla nastolatka/nastolatki masz pewność , że pokój Twojego dziecka będzie spełniał Wasze oczekiwania a cechować go będzie praktyczność i niebanalny wygląd.

12_1.jpg

Więcej szczegółów

191 Przedmioty

Realizacja 7-14 dni, express 4 dni

339,00 zł brutto

-150,00 zł

489,00 zł brutto

 • Tak
 • Nie

OFERTA WAŻNA

JESZCZE:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Opis

ProjektProjekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektuSpecyfikacja materiałowa - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantówdo 3
Animacja wnętrzaAnimacja jednego z wybranych wariantów - opcja dodatkowo płatna

Więcej informacji

Projekt pokoju dla nastolatka, projekt pokoju dla nastolatki


PROJEKTOWANIE POKOJU DLA NASTOLATKI / NASTOLATKA- ARANŻACJA - DEKORACJA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


Projektowanie online pokoju dla nastolatki lub nastolatka

Projekt pokoju dla nastolatki

Nastolatki są niecierpliwe dlatego chcąc wyjść Ci na przeciw proponujemy Ci projekt pokoju nastolatki/nastolatki wykonywany zdalnie. Kontakt odbywa się drogą telefoniczną, poprzez czat i  e-mail. Materiały potrzebne do wykonania projektu przesyłasz pocztą elektroniczną. Na ich podstawie wykonujemy pierwszy wariant projektu , wysyłamy go, Ty przekazujesz swoje uwagi, tworzymy drugi wariant i proces się powtarza. Specyfikację otrzymujesz od nas po zakończeniu procesu projektowania do wybranego wariantu.


Jak to wygląda ?

Projekt pokoju dla nastolatka

Po zamówieniu projektu otrzymujemy od Ciebie maila z wymiarami i wytycznymi do projektu. My wykonujemy pierwszą aranżację i przesyłamy ją mailem do Ciebie prosząc Cie o uwagi na podstawie których wykonujemy drugi wariant projektu i tak po raz kolejny. Po trzecim wariancie, wybierasz do którego mamy przygotować dla Ciebie specyfikacje materiałową z lista sklepów.


 

Cena projektu zawiera do 3 wariantów projektu oraz specyfikacje użytych materiałów wraz z lista sklepów

 

Pokój dla nastolatki to duże wyzwanie aranżacyjne dla rodzica. Chcemy wykonać taki  projekt pokoju dla nastolatki, który spełni Twoje oczekiwania ale i będzie wymarzonym pokojem dla Twojej córki. Aranżując pokój młodzieżowy bierzemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe, potrzeby, oczekiwania jak i zainteresowania mieszkanki pokoju. 

Projekt pokoju nastolatki tworzymy przy Twoim udziale dlatego nie dostajesz od nas od razu 3 wariantów projektu.Po wykonaniu każdego z nich prosimy Cię o opinię i uwagi na podstawie których wykonujemy kolejny wariant. Listę zakupów ze wskazaniem sklepów otrzymasz od nas na koniec . Zamawiając u nas aranżację pokoju dla nastolatki nie martwisz się o to że nie zrealizujesz go, wykonujemy projekt w oparciu o Twój budżet, tak by był możliwy do zrealizowania dla Ciebie.

Pokój dla nastolatka to wyzwanie aranżacyjne dla niejednego rodzica.  My projektując pokój młodzieżowy bierzemy pod uwagę Twój budżet na to przeznaczony, oczekiwania, potrzeby i zainteresowania mieszkańca pokoju. Nasz projekt pokoju nastolatka wykonujemy z Twoim udziałem, masz na niego wpływ. Naszym celem jest wykonać taki pokój dla nastolatka, który spełni Twoje oczekiwania ale i będzie wymarzonym pokojem dla Twojego syna.

Po przesłanych do nas oczekiwaniach, i zapoznaniu się z nimi wykonujemy pierwszy wariant aranżacji pokoju dla nastolatka i przesyłamy Tobie byś dokonał oceny. Na podstawie Twojej tworzymy drugi wariant i znów sytuacja się powtarza.  Listę zakupów ze wskazaniem sklepów otrzymujesz od nas na koniec . Możesz być spokojny o to , że zrealizujesz projekt, wykonujemy go w oparciu o Twój budżet, tak by był możliwy do zrealizowania dla Ciebie.


Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Zamówienie projektu

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl


Przykłady rzutu z wymiarami:

Pomiar pokoju dla Nastolatki


PRZYKŁADOWE ARANŻACJE POKOJU DLA NASTOLATKI I NASTOLATKA


Pokój dla nastolatka i nastolatki to wyzwanie aranżacyjne dla rodziców. Przychodzi taki moment w dorastaniu naszych dzieci w którym trzeba odjąć decyzje o remoncie pokoju dziecka i stworzenie pokoju dla nastoletniego chłopaka lub dziewczyny. Pokój młodzieżowy powinien być na czasie  jeśli chodzi o wystrój jak i powinien być funkcjonalny. Pokój powinien być tak zaaranżowany , że młody człowiek chętnie będzie spędzał w nim czas zarówno podczas nauki ale i odpoczynku czy relaksu ze znajomymi.  Podczas wyboru wystroju pokoju powinniśmy wziąć pod uwagę zdanie naszej pociechy, jego potrzeby i zainteresowania. W końcu to on czy ona będą spędzać w nim czas i to głównie oni powinni czuć się w nim dobrze. Zacznijmy od określenia jaki zakładamy na ten cel budżet a kolejnym kroku określmy styl w jakim wykonana będzie aranżacja pokoju.

Pokój dla nastolatki może okazać się większym wyzwaniem ale też niekoniecznie. Nastoletnia dziewczyna ma już swoje preferencje, gust i oczekiwania w stosunku do wystroju wnętrza. Jeśli mamy do czynienia z małą powierzchnią unikajmy efektu przeładowania, nie przesadźmy z dodatkami i dekoracjami. Ostrożnie też z mocnymi kolorami. W małych wnętrzu użyjmy jasnych kolorów  przełammy je jedynie jakimś mocniejszym akcentem kolorystycznym.  Warto zdecydować się na neutralny kolor do którego w miarę upływu czasu lub jak aranżacja zwyczajnie się znudzi  będziemy mogli w prosty i niedrogi sposób ją zmienić. Wybierzmy przykładowo szarości i biel dodając do tego miętowe dodatki. Dobrze sprawdzi się też biel połączona z drewnem.

Pokój dla nastolatka również dobrze przyjmie kolorystykę bieli i szarości czy połączenia drewna z bielą. Tu mocniejszym akcentem kolorystycznym może być czerwień, pomarańcz.  Zarówno w jednym jak i drugim przypadku dekoracją i podkreśleniem aranżacji może być fototapeta  nawiązująca do zainteresowań młodych ludzi, tapeta na czasie umieszczona na jednej ze ścian.

W pokoju młodzieżowym istotne jest odpowiednie miejsce do nauki. Powinno znaleźć się w nim duże, wygodne biurko z miejscem do przechowywania, krzesło z regulowanym oparciem. Miejsce to powinno być dobrze doświetlone. Istotnym jest tez dobranie odpowiedniego łóżka pasującego do całości wystroju oraz wydzielenie strefy miejsca w którym spokojnie nastolatek spędzi czas w gronie znajomych oczywiście jeśli pozwala nam na to powierzchnia. Pokój nastolatka czy pokój nastolatki to również meble. Powinny być pojemne i modne  takie które również wpasują się w całość aranżacji.

Pokój dla nastolatka i nastolatki  może być prawdziwym azylem naszego dziecka, może być miejscem do którego z radością będzie wracał i do którego zapraszać będzie chętnie znajomych. Pokój nastoletniego dziecka powinien być ergonomiczny i funkcjonalny łatwy w utrzymaniu w nim czystości.
formy-platnosci


Opinia

Oceń 
2018-07-16

Projekt dla corki

Jestem bardzo zadowolona.projekt przeszedł moje oczekiwania.corka zachwycona.dziekujemy

  Oceń 
  2018-07-07

  Piękny projekt

  Jestem bardzo zadowolona z efektu. Dziękuję

   Oceń 
   2018-05-29

   Pokoj dla syna

   Super projekt z listą zakupów. Młody zachwycony. Polecam

    Oceń 
    2018-05-17

    Pokój córki

    Polecam świetny projekt i wszystko na talerzu :)

     Oceń 
     2017-09-18

     Pokój dla chłopców

     Serdecznie polecam.3 warianty projektu w przystępnej cenie.Dostalam wykaz materiałów i mialam wplyw na powstające warianty.Jestem bardzo zadowolona z usługi.

     • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
     Oceń 
     2016-12-09

     Pokój dla córki

     Bardzo pomysłowy,funkcjonalny i ładny projekt.Córka wniebowzieta....

     • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
     Oceń 
     2016-11-30

     Super projekt

     Wszystko tak jak w opisie.Polecam.Córkę pokój oczarował tak jak i mnie.

     • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

     Napisz recenzję!

     Napisz opinię

     PROJEKT POKOJU DLA NASTOLATKI / NASTOLATKA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

     PROJEKT POKOJU DLA NASTOLATKI / NASTOLATKA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

     Projekt pokoju dla nastolatka/nastolatki to nie lada wyzwanie. My przygotujemy Ci go według indywidualnych potrzeb i zasobów finansowych. Kupując u nas projekt pokoju dla nastolatka/nastolatki masz pewność , że pokój Twojego dziecka będzie spełniał Wasze oczekiwania a cechować go będzie praktyczność i niebanalny wygląd.

     12_1.jpg

     Produkty powiązane