Projekt pokoju dziecięcego - projektowanie pod indywidualne zamówienie

Oszczędzasz 150,00 zł 799,00 zł z podatkiem
949,00 zł

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz na zamówienie. Z nami tanio , w prosty i przyjemny sposób przeprowadzisz aranżacje pokoju dziecięcego. Jeśli chcesz wykonać metamorfozę pokoju twojego dziecka lub nie wiesz jak urządzić pokój dla dziecka by był funkcjonalny i stylowy zamów u nas projekt pokoju dziecięcego

Stan
Nowy produkt
Zlecenie Express
 • Tak
 • Nie

Aranżacje wnętrz

PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ O::

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt pokoju dziecka

Projektowanie pokoju dla dziecka. Pokój dla dziewczynki. Pokój dla chłopca

Naszym celem jest stworzyć taki projekt pokoju dla dziecka,dla dziewczynki, dla chłopca który spełni Twoje oczekiwania ale i będzie wymarzonym pokojem dla Twojego dziecka. Wykonując aranżację pokoju dziecka dla Ciebie bierzemy pod uwagę możliwości finansowe, potrzeby i zainteresowania. Chcemy stworzyć idealny pokój dla Twojego dziecka i dlatego bierzesz udział w jego powstaniu.

Projekt pokoju dziecięcego on line to łatwy , wygodny i oszczędzający czas sposób na zmianę wnętrza pokoju Twojej pociechy lub urządzenie pokoju dziecka od podstaw. Projekt pokoju dla dziecka online niczym nie różni się to od tradycyjnego projektu poza sposobem kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie 3 warianty projektu wraz ze specyfikacją materiałów i sklepów.


Jak wygląda projektowanie wnętrza pokoju dla dziecka ?

jak wyglada projektowanie pokoju dziecka

Jak wygląda proces projektowania ? Ty przesyłasz nam wymiary oraz opis swoich preferencji a My wykonujemy pierwszy wariant projektu na ich podstawie i wysyłamy go do Ciebie. Ty udzielasz nam opinii, przekazujesz swoje uwagi. Tworzymy drugi wariant na ich podstawie i sytuacja się powtarza. Po zakończeniu etapu projektowania otrzymujesz listę użytych w projekcie materiałów wraz ze sklepami. Na koniec Ty realizujesz nasz projekt pokoju dla dziecka i cieszysz się pięknym i funkcjonalnym pokojem dziecięcym

Cena projektu zawiera do 3 wariantów projektu oraz specyfikacje użytych materiałów wraz z lista sklepów

Nie wysyłamy do Ciebie od razu 3 wariantów projektu. Ponieważ chcemy byś miał wpływ na powstający projekt. Po przesłanych do nas oczekiwaniach, my po zapoznaniu się z nimi wykonujemy pierwszy wariant i przesyłamy go do Twojej oceny. Na podstawie Twoich uwag tworzymy drugi wariant i znów sytuacja się powtarza. Na koniec otrzymujesz od nas listę zakupów ze wskazaniem sklepów.

Nie obawiaj się, że nie zrealizujesz projektu pokoju dziecka, wykonujemy go w oparciu o Twój wskazany budżet, tak by był realny do zrealizowania dla Ciebie.

Co potrzebujemy do wykonania projektu pokoju dla dziecka

Do wykonania projektu potrzebujemy:

1. Zamówienie projektu (KLIKNIJ ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl

Jak wygląda projekt wnętrza pokoju dla dziecka? Zobacz nasze przykładowe realizacje

Pokoje dziecięce i młodzieżowe


Jak urządzić pokój dla dziecka?

Pokój dla dziecka jest niezwykle istotnym pomieszczeniem do aranżacji. Pokój dziecka powinien być miejscem bezpiecznym, dającym zarówno możliwość odpoczynku jak i swobodnej zabawy. Małe dzieci w pokoju powinny móc rozwijać swoją wyobraźnię bawić się z koleżankami i kolegami jak również uczyć i wypoczywać. Pokój dziecięcy  powinien być miejscem tak zaaranżowanym by był dla dziecka komfortowym, przytulnym, bezpiecznym kawałkiem jego własnej przestrzeni. Projekt pokoju dla dziecka powinien być przemyślany z dbałością o najdrobniejszy szczegół.


Projektowanie pokoju dziecięcego dla dziewczynki , dla chłopca

Projektowanie pokoju dziecięcego nie zależnie od tego z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia czy jest to duży pokój dziecięcy czy mały pokój dla dziecka i bez względu na to czy urządzamy pokój dla niemowlaka, dla przedszkolaka czy dziecka wieku szkolnym musi być dobrze przemyślany i zaplanowany w najdrobniejszym szczególe. Aranżacja wnętrza pokoju dla dziecka musi uwzględniać też jego płeć czyli inaczej urządzimy pokój dla dziewczynki inaczej pokój dla chłopca. Tak jak już wspomnieliśmy urządzanie pokoju dziecięcego zawsze należy rozpocząć od zaplanowania przestrzeni czyli funkcjonalnego zagospodarowania wnętrza. A to z kolei musi być oparte na potrzebach i oczekiwaniach jakie mamy wobec wnętrza pokoju dziecięcego. Kiedy wiemy już co ma znaleźć się w pokoju dla dziecka, na czym najbardziej nam zależy, z czego jesteśmy w stanie zrezygnować zdecydowanie łatwiej nam będzie nam rozplanować wnętrze. Następnie możemy zabrać się za aranżacje pokoju dziecięcego. A wiec wybór stylu w jakim ma być urządzony pokój dziecięcy. Pod obrany styl wybierać będziemy kolorystykę pokoju dla dziecka, dobierać meble, dodatki, elementy wykończeniowe czy dekoracje.


Projekt pokoju dla dziecka – sposób na urządzenie pokoju dla dziewczynki i pokoju dla chłopca

Jeśli nie wiesz jak funkcjonalnie i w dobrym stylu urządzić pokój dziecięcy warto jest zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Wydaje Ci się , że to zbędny wydatek ale nie bierzesz pod uwagę swojego czasu spędzonego na rozmyślaniu jak zaplanować i jak zaaranżować pokój dziecku, czasu spędzonego na poszukiwaniu inspiracji, pomysłu a później na dobieraniu odpowiednich kolorów, mebli, dodatków, oświetlenia , dekoracji. Wreszcie jeśli efekt będzie niezadawalający ewentualne poprawki, wymiana elementów , które były nietrafione również kosztuje lub pozostaje niedosyt i rozczarowanie. Projekt pokoju dla dziecka wykonany przez projektanta wnętrz będzie zaplanowany pod względem funkcjonalnym jak i wystroju pokoju dla dziecka. Oszczędzasz swój czas i wbrew pozorom pieniądze. Zobaczysz jak będzie wyglądał pokój Twoje pociechy, otrzymasz listę zakupów i sklepów gdzie zakupisz potrzebne elementy do aranżacji pokoju dziecięcego. Zyskujesz pewność, że pokój będzie urządzony zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Twojego dziecka

 

Informacje

Projekt
Projekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektu
Specyfikacja materiałowa wraz z listą zakupów - wykonywana jest do zaakceptowanego wariantu - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantów
do 3

Może ci się spodobać również

Opinie

2021-09-20

Oceń

Pokój Amelci

Dziękujemy za przepiękny projekt i współpracę. Będziemy polecać

  2021-08-10

  Oceń

  Pokój Amelki

  Jestem bardzo zadowolona z efektu i z współpracy. A co najważniejsze córka jest zachwycona wystrojem swojego pokoju.

   2021-06-14

   Oceń

   Pokój dla chlopca

   Mój synek zachwycony projektem swojego pokoju i my również.Wyszło super !!!

    2021-04-17

    Oceń

    Wymarzony pokoik dla córeczki

    jestem bardzo zadowolona z współpracy i efektu.Zrealizowalismy projekt,jest prześlicznie,tak jak marzyłam.

     2020-09-22

     Oceń

     Projekt pokoju dla córki

     Jestem bardzo zadowolona z efektu.Polecam

      Pokaż wszystkie komentarze (19)