PROJEKT POKOJU DZIECIĘCEGO - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Oszczędzasz 100,00 zł 749,00 zł z podatkiem
849,00 zł

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz na zamówienie. Z nami tanio , w prosty i przyjemny sposób przeprowadzisz aranżacje pokoju dziecięcego. Jeśli chcesz wykonać metamorfozę pokoju twojego dziecka lub nie wiesz jak urządzić pokój dla dziecka by był funkcjonalny i stylowy zamów u nas projekt pokoju dziecięcego

Stan
Nowy produkt
Zlecenie Express
 • Tak
 • Nie
PROJEKT 3D - Czas realizacji 10-14 dni, express 5-6 dni (robocze) (481 przedmiotów)

Aranżacje wnętrz

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ :

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt pokoju dziecka

Projektowanie pokoju dziecięcego

Naszym celem jest stworzyć taki projekt pokoju dziecka, który spełni Twoje oczekiwania ale i będzie wymarzonym pokojem dla Twojego dziecka. Wykonując aranżację pokoju dziecka dla Ciebie bierzemy pod uwagę możliwości finansowe, potrzeby i zainteresowania. Chcemy stworzyć idealny pokój dla Twojego dziecka i dlatego bierzesz udział w jego powstaniu.

Projekt pokoju dziecięcego on line to łatwy , wygodny i oszczędzający czas sposób na zmianę wnętrza pokoju Twojej pociechy lub urządzenie pokoju dziecka od podstaw. Projekt pokoju dla dziecka online niczym nie różni się to od tradycyjnego projektu poza sposobem kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie 3 warianty projektu wraz ze specyfikacją materiałów i sklepów.

Jak wygląda projektowanie pokoju dziecka ?

jak wyglada projektowanie pokoju dziecka

Jak wygląda proces projektowania ? Ty przesyłasz nam wymiary oraz opis swoich preferencji a My wykonujemy pierwszy wariant projektu na ich podstawie i wysyłamy go do Ciebie. Ty udzielasz nam opinii, przekazujesz swoje uwagi. Tworzymy drugi wariant na ich podstawie i sytuacja się powtarza. Po zakończeniu etapu projektowania otrzymujesz listę użytych w projekcie materiałów wraz ze sklepami. Na koniec Ty realizujesz nasz projekt pokoju dla dziecka i cieszysz się pięknym i funkcjonalnym pokojem dziecięcym

Cena projektu zawiera do 3 wariantów projektu oraz specyfikacje użytych materiałów wraz z lista sklepów

Nie wysyłamy do Ciebie od razu 3 wariantów projektu. Ponieważ chcemy byś miał wpływ na powstający projekt. Po przesłanych do nas oczekiwaniach, my po zapoznaniu się z nimi wykonujemy pierwszy wariant i przesyłamy go do Twojej oceny. Na podstawie Twoich uwag tworzymy drugi wariant i znów sytuacja się powtarza. Na koniec otrzymujesz od nas listę zakupów ze wskazaniem sklepów.

Nie obawiaj się, że nie zrealizujesz projektu pokoju dziecka, wykonujemy go w oparciu o Twój wskazany budżet, tak by był realny do zrealizowania dla Ciebie.

Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Zamówienie projektu (KLIKNIJ ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl


Przykładowe aranżacje i zdjęcia

Pokoje dziecięce i młodzieżowe

Jak urządzić pokój dziecka

Pokój dziecka jest niezwykle istotnym pomieszczeniem do aranżacji. Pokój dla dziecka powinien być miejscem bezpiecznym, dającym zarówno możliwość odpoczynku jak i swobodnej zabawy. Małe dzieci w pokoju powinny móc rozwijać swoją wyobraźnię bawić się z koleżankami i kolegami jak również uczyć i wypoczywać. Pokój dziecięcy  powinien być miejscem tak zaaranżowanym by był dla dziecka komfortowym, przytulnym, bezpiecznym kawałkiem jego własnej przestrzeni.

Aranżacja pokoju dla dziecka

Projekt pokoju dla dziecka powinien być przemyślany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W pokoju dziecka istotne są meble. Powinny być one dostosowane do jego wieku, dawać dziecku możliwość samodzielnego korzystania z nich  i nade wszystko być bezpieczne. Poza tym powinny być dopasowane do wystroju wnętrza i samego mieszkańca pokoju. Meble w pokoju dziecięcym powinny być tak dobrane by łatwo było dziecku utrzymać w nich porządek. Wszystko powinno mieć swoje miejsce.  Łóżko w pokoju dziecka odgrywa również istotna role to w nim nasza pociecha nabiera sił na nowy dzień dlatego powinno być wygodne dopasowane do wieku i tak jak w przypadku mebli bezpieczne. Kiedy mamy do czynienia z dziećmi  które rozpoczęły już naukę kolejnym ważnym elementem pokoju okaże się biurko. Powinno znaleźć się w wydzielonej strefie  dobrze oświetlonej i w takim miejscu  w którym dziecko będzie jak najmniej rozpraszane.  Biurko powinno być dopasowane do dziecka, mieć miejsce na przechowywanie przyborów szkolnych, książek i zeszytów. Powinno dawać naszemu dziecku możliwość swobodnego odrabiania lekcji, malowania, rysowania wyklejania czy lepienia z plasteliny. Przy biurku znaleźć musi się również wygodny fotel z oparciem i podłokietnikami. Remont czy od podstaw urządzanie pokoju dziecięcego powinniśmy zacząć od odpowiedniego rozplanowania przestrzeni i podzieleniu pokoju na strefy.

Wystrój pokoju dziecka

Aranżacja pokoju dla dziecka to również wystrój. I tu musimy dobrze się zastanowić by stworzyć naszemu dziecku estetyczne, przytulne wnętrze. Pokój dziecka nie powinien być zbyt kolorowy i przeładowany dodatkami. Już same gry zabawki, książeczki i misie stanowią swego rodzaju dekoracje. W małych przestrzeniach unikajmy szczególnie zbyt wielu dekoracji a dopilnujmy by wszystko miało swoje miejsce i najlepiej jakby było zasłonięte. Nie będziemy w ten sposób dodatkowo pomniejszając optycznie przestrzeni zagracając go. Wybierajmy raczej jasne barwy , żywy kolor ostatecznie niech pojawi się jako element dekoracyjny jako na przykład dodatki lub jedna podkreślona ściana tapeta lub innym mocniejszym kolorem. Decydując się na wystrój pokoju dziecięcego bierzemy pod uwagę wiek dziecka oraz jego płeć. Urządzając pokój dla dziewczynki nie musimy się dziś opierać na utartym kolorze różowym. Paleta barw jest bogata i daje nam wiele możliwości na piękną aranżacje. Przykładowo kolor turkusowy, miętowy czy szary może być świetnym dodatkiem do białym mebli. Idealnie sprawdzi się też drewno. W pokoju dziewczynki powinno być świeżo, delikatnie i ciepło. Wydawało by się że aranżacja pokoju dla chłopca jest prostsza. Nic bardziej mylnego. Pokój dla chłopca powinien być przestronny dopasowany do zainteresowań mieszkańca. Powinien dawać chłopcu możliwość swobodnej zabawy. Należy wziąć pod uwagę, ze chłopcy są bardziej ruchliwi od dziewczynek. Tu nie zapominajmy o bezpieczeństwie. Jeśli chodzi o wystrój sprawdzi się fototapeta podkreślająca zainteresowania, kolory bieli, granatu, zieleni żółtego czy pomarańcz. Drewno również jest tu mile widziane. Urządzając pokój dziecięcy jednemu dziecku sprawa nie jest aż tak skomplikowana, gorzej jeśli mamy zaaranżować pokój dla rodzeństwa.

Jak zaprojektować pokój dziecięcy?

Projektowanie pokoju dziecięcego nie zależnie od tego z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia czy jest to duży pokój dziecięcy czy mały pokój dla dziecka i bez względu na to czy urządzamy pokój dla niemowlaka, dla przedszkolaka czy dziecka wieku szkolnym musi być dobrze przemyślany i zaplanowany w najdrobniejszym szczególe. Tak jak już wspomnieliśmy urządzanie pokoju dziecięcego zawsze należy rozpocząć od zaplanowania przestrzeni czyli funkcjonalnego zagospodarowania wnętrza. A to z kolei musi być oparte na potrzebach i oczekiwaniach jakie mamy wobec wnętrza pokoju dziecięcego. Kiedy wiemy już co ma znaleźć się w pokoju dla dziecka, na czym najbardziej nam zależy, z czego jesteśmy w stanie zrezygnować zdecydowanie łatwiej nam będzie nam rozplanować wnętrze. Następnie możemy zabrać się za aranżacje pokoju dziecięcego. A wiec wybór stylu w jakim ma być urządzony pokój dziecięcy. Pod obrany styl wybierać będziemy kolorystykę pokoju dla dziecka, dobierać meble, dodatki, elementy wykończeniowe czy dekoracje.

Jak urządzić mały pokój dla dziecka?

Mały pokój dla dziecka bywa wyzwaniem dla niejednego rodzica. Mały metraż a potrzeby duże. Zastanawiamy się jak to pogodzić. Jak urządzić pokój dla dziecka by był miejscem funkcjonalnie zagospodarowanym, przy tym nie zagraconym a spełniającym potrzeby dziecka. Na aranżacje małego pokoju dziecięcego potrzebny jest dobry pomysł, wyobraźnia. W małym pokoju dziecięcym sprawdzą się nietuzinkowe rozwiązania, meble wielofunkcyjne czy meble na wymiar. Zabierając się za aranżacje małego pokoju dla dziecka zastanówmy się z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia i co chcemy osiągnąć. Jeśli pokój jest wąski a długi czy na przykład jeśli pokój jest niski. Poprzez odpowiednie zastosowanie koloru, rodzaju tapety, grę światłem możemy sprawić, że pokój dla dziecka optycznie będzie wydawał się na przykład szerszy, wyższy. W małych wnętrzach unikaj zbyt dużej ilości ciemnych kolorów raczej decyduj się na te jasne, które optycznie powiększą nam przestrzeń. Zrezygnuj również zbyt dużej ilości wzorów, ozdób, bibelotów , które dodatkowo oprócz zabawek i akcesoriów dziecięcych optycznie zagracą pokój czyniąc go dla oka jeszcze mniejszym.

Projekt pokoju dla dziecięcego

Jeśli nie wiesz jak funkcjonalnie i w dobrym stylu urządzić pokój dziecięcy warto jest zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Wydaje Ci się , że to zbędny wydatek ale nie bierzesz pod uwagę swojego czasu spędzonego na rozmyślaniu jak zaplanować i jak zaaranżować pokój dziecku, czasu spędzonego na poszukiwaniu inspiracji, pomysłu a później na dobieraniu odpowiednich kolorów, mebli, dodatków, oświetlenia , dekoracji. Wreszcie jeśli efekt będzie niezadawalający ewentualne poprawki, wymiana elementów , które były nietrafione również kosztuje lub pozostaje niedosyt i rozczarowanie. Projekt pokoju dziecięcego wykonany przez projektanta wnętrz będzie zaplanowany pod względem funkcjonalnym jak i wystroju pokoju dla dziecka. Oszczędzasz swój czas i wbrew pozorom pieniądze. Zobaczysz jak będzie wyglądał pokój Twoje pociechy, otrzymasz listę zakupów i sklepów gdzie zakupisz potrzebne elementy do aranżacji pokoju dziecięcego. Zyskujesz pewność, że pokój będzie urządzony zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Twojego dziecka

Informacje

Projekt
Projekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektu
Specyfikacja materiałowa wraz z listą zakupów - wykonywana jest do zaakceptowanego wariantu - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantów
do 3
Animacja wnętrza
Animacja jednego z wybranych wariantów - opcja dodatkowo płatna

Może ci się spodobać również

PROJEKTOWANIE MIESZKANIA, DOMU - POD...

(30 Opinie)
Wykonujemy projekty wnętrz pod indywidualne zamówienie . Projekt mieszkania powstaje w oparciu o Twoje możliwości finansowe i oczekiwania. Jeśli nie wiesz jak urządzić mieszkanie skorzystaj z...
-20% 64,00 zł 80,00 zł

PROJEKT 3D - Czas realizacji 10-14 dni, express 5-6 dni (robocze)

PROJEKT ŁAZIENKI - POD INDYWIDUALNE...

(29 Opinie)
Jeżeli nie wiesz j ak urządzić łazienkę skorzystaj z naszych usług projektowania wnętrz online. Projekt łazienki  wykonujemy w oparciu o Twoje możliwości finansowe i oczekiwania.Łączymy pasję i...
-100,00 zł 649,00 zł 749,00 zł

PROJEKT 3D - Czas realizacji 10-14 dni, express 5-6 dni (robocze)

PROJEKT SALONU - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

(18 Opinie)
Świadczymy usługi projektowania wnętrz pod indywidualne zamówienie. Stworzymy dla Ciebie niebanalną, funkcjonalną aranżacje salonu. Jeśli nie wiesz jak urządzić salon czy salon z jadalnią...
-100,00 zł 1 099,00 zł 1 199,00 zł

PROJEKT 3D - Czas realizacji 10-14 dni, express 5-6 dni (robocze)

PROJEKT POKOJU DZIENNEGO - POD...

(11 Opinie)
Świadczymy usługi projektowania pokoju dziennego w każdym stylu pod Twoje własne zamówienie. W naszej pracy stawiamy na praktyczność, niebanalność i wyjątkowy charakter pomieszczenia. Jeśli chcesz...
-100,00 zł 999,00 zł 1 099,00 zł

PROJEKT 3D - Czas realizacji 10-14 dni, express 5-6 dni (robocze)

PROJEKT SYPIALNI - POD INDYWIDUALNE...

(15 Opinie)
Jeśli nie wiesz jak urządzić sypialnie, potrzebujesz porządnego wypoczynku, relaksu zamów projekt sypialni . Stworzymy dla Ciebie aranżacje sypialni dopasowaną do Ciebie i Twoich możliwości...
-100,00 zł 749,00 zł 849,00 zł

PROJEKT 3D - Czas realizacji 10-14 dni, express 5-6 dni (robocze)

PROJEKT PRZEDPOKOJU / HOLU - POD...

(16 Opinie)
Zajmujemy się projektowaniem wnętrz . Jeśli nie wiesz jak urządzić przedpokój Nasi projektanci przygotowują projekt przedpokoju/ hollu pod Twoje oczekiwania i możliwości finansowe.Nasza...
-100,00 zł 649,00 zł 749,00 zł

PROJEKT 3D - Czas realizacji 10-14 dni, express 5-6 dni (robocze)

Opinie

2020-09-22

Oceń

Projekt pokoju dla córki

Jestem bardzo zadowolona z efektu.Polecam

  2018-08-01

  Oceń

  Projekt dla córki

  Super projekt :) dziękuję

   2018-04-11

   Oceń

   Projekt pokoju dla chłopca

   Świetne projekty w bardzo dobrej cenie. Polecam

    2017-11-28

    Oceń

    Pokój synka

    Swietny projekt dla przedszkolaka ,który będzie rósł wraz z dzieckiem.Dziękuję.jesteśmy zadowoleni

     2017-11-07

     Oceń

     Pokój dla rodzeństwa

     Bardzo udant projekt,sympatyczna współpraca.wszystko tak jak napisane.Będę Was polecać

      2016-11-30

      Oceń

      Warto zrobić projekt przed remontem

      Polecam,tak jak w ofercie otrzymalam 3 warianty projektu i mialam co najważniejsze wpływ na nie :-)

       2016-08-27

       Oceń

       Pokoj dla blizniat

       Swietny projekt.jestem bardzo zadowolona z usługi

        2016-07-31

        Oceń

        Pokój synka

        Projekt dla chłopca w wieku 6 lat. Bardzo funkcjonalna aranzacja na lata. Polecam

         2016-07-31

         Oceń

         Pokój dla synka

         Polecam, warto zanim się weźmie za remont skorzystać z projektu i wszystko z głową zaplanować. Projekt super

          2016-07-31

          Oceń

          Pokój nastolatki

          Córa zadowolona, ja też.Cena rozsądna, obsługa dobra. Naprawdę warto

           2016-07-31

           Oceń

           Pokój dla trzylatka

           Nie miałam żadnego pomysłu na pokój dla synka, dziś mój przedszkolak ma śliczny i funkcjonalny pokój. Otrzymałam 3 wersje i nie mogłam się zdecydować:) polecam

            2016-07-31

            Oceń

            Pokój dla niemowlaka

            Super projekt, ładnie a do tego funkcjonalnie i zrobione tak by można było zmieniać w miarę dorastania. SUPER SUPER SUPER

             2016-07-31

             Oceń

             Super projekty

             Super projekty otrzymałam. Sama nigdy bym na takie rozwiązania nie wpadła. Dzieci będą zachwycone. Polecam

              2016-07-31

              Oceń

              Zadowolona

              Profesjonalne projekty. Fajne pomysły. Polecam w 100%.

               2016-07-31

               Oceń

               Projekt pokoju

               Projekt pokoju dla mojego maluszka mnie oczarował. jest ślicznie, przestrzeń jest zagospodarowana a przy tym jest sporo miejsca do zabawy. Super!!!! Polecam