Projekt pokoju dziecięcego - projektowanie pod indywidualne zamówienie

Oszczędzasz 100,00 zł 749,00 zł z podatkiem
849,00 zł

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz na zamówienie. Z nami tanio , w prosty i przyjemny sposób przeprowadzisz aranżacje pokoju dziecięcego. Jeśli chcesz wykonać metamorfozę pokoju twojego dziecka lub nie wiesz jak urządzić pokój dla dziecka by był funkcjonalny i stylowy zamów u nas projekt pokoju dziecięcego

Stan
Nowy produkt
Zlecenie Express
 • Tak
 • Nie
Dostępny (444 przedmiotów)

Aranżacje wnętrz

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt pokoju dziecka

Projektowanie pokoju dziecięcego

Naszym celem jest stworzyć taki projekt pokoju dziecka, który spełni Twoje oczekiwania ale i będzie wymarzonym pokojem dla Twojego dziecka. Wykonując aranżację pokoju dziecka dla Ciebie bierzemy pod uwagę możliwości finansowe, potrzeby i zainteresowania. Chcemy stworzyć idealny pokój dla Twojego dziecka i dlatego bierzesz udział w jego powstaniu.

Projekt pokoju dziecięcego on line to łatwy , wygodny i oszczędzający czas sposób na zmianę wnętrza pokoju Twojej pociechy lub urządzenie pokoju dziecka od podstaw. Projekt pokoju dla dziecka online niczym nie różni się to od tradycyjnego projektu poza sposobem kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie 3 warianty projektu wraz ze specyfikacją materiałów i sklepów.

Jak wygląda projektowanie pokoju dziecka ?

jak wyglada projektowanie pokoju dziecka

Jak wygląda proces projektowania ? Ty przesyłasz nam wymiary oraz opis swoich preferencji a My wykonujemy pierwszy wariant projektu na ich podstawie i wysyłamy go do Ciebie. Ty udzielasz nam opinii, przekazujesz swoje uwagi. Tworzymy drugi wariant na ich podstawie i sytuacja się powtarza. Po zakończeniu etapu projektowania otrzymujesz listę użytych w projekcie materiałów wraz ze sklepami. Na koniec Ty realizujesz nasz projekt pokoju dla dziecka i cieszysz się pięknym i funkcjonalnym pokojem dziecięcym

Cena projektu zawiera do 3 wariantów projektu oraz specyfikacje użytych materiałów wraz z lista sklepów

Nie wysyłamy do Ciebie od razu 3 wariantów projektu. Ponieważ chcemy byś miał wpływ na powstający projekt. Po przesłanych do nas oczekiwaniach, my po zapoznaniu się z nimi wykonujemy pierwszy wariant i przesyłamy go do Twojej oceny. Na podstawie Twoich uwag tworzymy drugi wariant i znów sytuacja się powtarza. Na koniec otrzymujesz od nas listę zakupów ze wskazaniem sklepów.

Nie obawiaj się, że nie zrealizujesz projektu pokoju dziecka, wykonujemy go w oparciu o Twój wskazany budżet, tak by był realny do zrealizowania dla Ciebie.

Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Zamówienie projektu (KLIKNIJ ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl


Przykładowe aranżacje i zdjęcia

Pokoje dziecięce i młodzieżowe

Jak urządzić pokój dziecka

Pokój dziecka jest niezwykle istotnym pomieszczeniem do aranżacji. Pokój dla dziecka powinien być miejscem bezpiecznym, dającym zarówno możliwość odpoczynku jak i swobodnej zabawy. Małe dzieci w pokoju powinny móc rozwijać swoją wyobraźnię bawić się z koleżankami i kolegami jak również uczyć i wypoczywać. Pokój dziecięcy  powinien być miejscem tak zaaranżowanym by był dla dziecka komfortowym, przytulnym, bezpiecznym kawałkiem jego własnej przestrzeni.

Aranżacja pokoju dla dziecka

Projekt pokoju dla dziecka powinien być przemyślany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W pokoju dziecka istotne są meble. Powinny być one dostosowane do jego wieku, dawać dziecku możliwość samodzielnego korzystania z nich  i nade wszystko być bezpieczne. Poza tym powinny być dopasowane do wystroju wnętrza i samego mieszkańca pokoju. Meble w pokoju dziecięcym powinny być tak dobrane by łatwo było dziecku utrzymać w nich porządek. Wszystko powinno mieć swoje miejsce.  Łóżko w pokoju dziecka odgrywa również istotna role to w nim nasza pociecha nabiera sił na nowy dzień dlatego powinno być wygodne dopasowane do wieku i tak jak w przypadku mebli bezpieczne. Kiedy mamy do czynienia z dziećmi  które rozpoczęły już naukę kolejnym ważnym elementem pokoju okaże się biurko. Powinno znaleźć się w wydzielonej strefie  dobrze oświetlonej i w takim miejscu  w którym dziecko będzie jak najmniej rozpraszane.  Biurko powinno być dopasowane do dziecka, mieć miejsce na przechowywanie przyborów szkolnych, książek i zeszytów. Powinno dawać naszemu dziecku możliwość swobodnego odrabiania lekcji, malowania, rysowania wyklejania czy lepienia z plasteliny. Przy biurku znaleźć musi się również wygodny fotel z oparciem i podłokietnikami. Remont czy od podstaw urządzanie pokoju dziecięcego powinniśmy zacząć od odpowiedniego rozplanowania przestrzeni i podzieleniu pokoju na strefy.

Wystrój pokoju dziecka

Aranżacja pokoju dla dziecka to również wystrój. I tu musimy dobrze się zastanowić by stworzyć naszemu dziecku estetyczne, przytulne wnętrze. Pokój dziecka nie powinien być zbyt kolorowy i przeładowany dodatkami. Już same gry zabawki, książeczki i misie stanowią swego rodzaju dekoracje. W małych przestrzeniach unikajmy szczególnie zbyt wielu dekoracji a dopilnujmy by wszystko miało swoje miejsce i najlepiej jakby było zasłonięte. Nie będziemy w ten sposób dodatkowo pomniejszając optycznie przestrzeni zagracając go. Wybierajmy raczej jasne barwy , żywy kolor ostatecznie niech pojawi się jako element dekoracyjny jako na przykład dodatki lub jedna podkreślona ściana tapeta lub innym mocniejszym kolorem. Decydując się na wystrój pokoju dziecięcego bierzemy pod uwagę wiek dziecka oraz jego płeć. Urządzając pokój dla dziewczynki nie musimy się dziś opierać na utartym kolorze różowym. Paleta barw jest bogata i daje nam wiele możliwości na piękną aranżacje. Przykładowo kolor turkusowy, miętowy czy szary może być świetnym dodatkiem do białym mebli. Idealnie sprawdzi się też drewno. W pokoju dziewczynki powinno być świeżo, delikatnie i ciepło. Wydawało by się że aranżacja pokoju dla chłopca jest prostsza. Nic bardziej mylnego. Pokój dla chłopca powinien być przestronny dopasowany do zainteresowań mieszkańca. Powinien dawać chłopcu możliwość swobodnej zabawy. Należy wziąć pod uwagę, ze chłopcy są bardziej ruchliwi od dziewczynek. Tu nie zapominajmy o bezpieczeństwie. Jeśli chodzi o wystrój sprawdzi się fototapeta podkreślająca zainteresowania, kolory bieli, granatu, zieleni żółtego czy pomarańcz. Drewno również jest tu mile widziane. Urządzając pokój dziecięcy jednemu dziecku sprawa nie jest aż tak skomplikowana, gorzej jeśli mamy zaaranżować pokój dla rodzeństwa.

Jak zaprojektować pokój dziecięcy?

Projektowanie pokoju dziecięcego nie zależnie od tego z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia czy jest to duży pokój dziecięcy czy mały pokój dla dziecka i bez względu na to czy urządzamy pokój dla niemowlaka, dla przedszkolaka czy dziecka wieku szkolnym musi być dobrze przemyślany i zaplanowany w najdrobniejszym szczególe. Tak jak już wspomnieliśmy urządzanie pokoju dziecięcego zawsze należy rozpocząć od zaplanowania przestrzeni czyli funkcjonalnego zagospodarowania wnętrza. A to z kolei musi być oparte na potrzebach i oczekiwaniach jakie mamy wobec wnętrza pokoju dziecięcego. Kiedy wiemy już co ma znaleźć się w pokoju dla dziecka, na czym najbardziej nam zależy, z czego jesteśmy w stanie zrezygnować zdecydowanie łatwiej nam będzie nam rozplanować wnętrze. Następnie możemy zabrać się za aranżacje pokoju dziecięcego. A wiec wybór stylu w jakim ma być urządzony pokój dziecięcy. Pod obrany styl wybierać będziemy kolorystykę pokoju dla dziecka, dobierać meble, dodatki, elementy wykończeniowe czy dekoracje.

Jak urządzić mały pokój dla dziecka?

Mały pokój dla dziecka bywa wyzwaniem dla niejednego rodzica. Mały metraż a potrzeby duże. Zastanawiamy się jak to pogodzić. Jak urządzić pokój dla dziecka by był miejscem funkcjonalnie zagospodarowanym, przy tym nie zagraconym a spełniającym potrzeby dziecka. Na aranżacje małego pokoju dziecięcego potrzebny jest dobry pomysł, wyobraźnia. W małym pokoju dziecięcym sprawdzą się nietuzinkowe rozwiązania, meble wielofunkcyjne czy meble na wymiar. Zabierając się za aranżacje małego pokoju dla dziecka zastanówmy się z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia i co chcemy osiągnąć. Jeśli pokój jest wąski a długi czy na przykład jeśli pokój jest niski. Poprzez odpowiednie zastosowanie koloru, rodzaju tapety, grę światłem możemy sprawić, że pokój dla dziecka optycznie będzie wydawał się na przykład szerszy, wyższy. W małych wnętrzach unikaj zbyt dużej ilości ciemnych kolorów raczej decyduj się na te jasne, które optycznie powiększą nam przestrzeń. Zrezygnuj również zbyt dużej ilości wzorów, ozdób, bibelotów , które dodatkowo oprócz zabawek i akcesoriów dziecięcych optycznie zagracą pokój czyniąc go dla oka jeszcze mniejszym.

Projekt pokoju dla dziecięcego

Jeśli nie wiesz jak funkcjonalnie i w dobrym stylu urządzić pokój dziecięcy warto jest zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Wydaje Ci się , że to zbędny wydatek ale nie bierzesz pod uwagę swojego czasu spędzonego na rozmyślaniu jak zaplanować i jak zaaranżować pokój dziecku, czasu spędzonego na poszukiwaniu inspiracji, pomysłu a później na dobieraniu odpowiednich kolorów, mebli, dodatków, oświetlenia , dekoracji. Wreszcie jeśli efekt będzie niezadawalający ewentualne poprawki, wymiana elementów , które były nietrafione również kosztuje lub pozostaje niedosyt i rozczarowanie. Projekt pokoju dziecięcego wykonany przez projektanta wnętrz będzie zaplanowany pod względem funkcjonalnym jak i wystroju pokoju dla dziecka. Oszczędzasz swój czas i wbrew pozorom pieniądze. Zobaczysz jak będzie wyglądał pokój Twoje pociechy, otrzymasz listę zakupów i sklepów gdzie zakupisz potrzebne elementy do aranżacji pokoju dziecięcego. Zyskujesz pewność, że pokój będzie urządzony zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Twojego dziecka

Informacje

Projekt
Projekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektu
Specyfikacja materiałowa wraz z listą zakupów - wykonywana jest do zaakceptowanego wariantu - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantów
do 3

Może ci się spodobać również

Opinie

2021-09-20

Oceń

Pokój Amelci

Dziękujemy za przepiękny projekt i współpracę. Będziemy polecać

  2021-08-10

  Oceń

  Pokój Amelki

  Jestem bardzo zadowolona z efektu i z współpracy. A co najważniejsze córka jest zachwycona wystrojem swojego pokoju.

   2021-06-14

   Oceń

   Pokój dla chlopca

   Mój synek zachwycony projektem swojego pokoju i my również.Wyszło super !!!

    2021-04-17

    Oceń

    Wymarzony pokoik dla córeczki

    jestem bardzo zadowolona z współpracy i efektu.Zrealizowalismy projekt,jest prześlicznie,tak jak marzyłam.

     2020-09-22

     Oceń

     Projekt pokoju dla córki

     Jestem bardzo zadowolona z efektu.Polecam

      2018-08-01

      Oceń

      Projekt dla córki

      Super projekt :) dziękuję

       2018-04-11

       Oceń

       Projekt pokoju dla chłopca

       Świetne projekty w bardzo dobrej cenie. Polecam

        2017-11-28

        Oceń

        Pokój synka

        Swietny projekt dla przedszkolaka ,który będzie rósł wraz z dzieckiem.Dziękuję.jesteśmy zadowoleni

         2017-11-07

         Oceń

         Pokój dla rodzeństwa

         Bardzo udant projekt,sympatyczna współpraca.wszystko tak jak napisane.Będę Was polecać

          2016-11-30

          Oceń

          Warto zrobić projekt przed remontem

          Polecam,tak jak w ofercie otrzymalam 3 warianty projektu i mialam co najważniejsze wpływ na nie :-)

           2016-08-27

           Oceń

           Pokoj dla blizniat

           Swietny projekt.jestem bardzo zadowolona z usługi

            2016-07-31

            Oceń

            Pokój synka

            Projekt dla chłopca w wieku 6 lat. Bardzo funkcjonalna aranzacja na lata. Polecam

             2016-07-31

             Oceń

             Pokój dla synka

             Polecam, warto zanim się weźmie za remont skorzystać z projektu i wszystko z głową zaplanować. Projekt super

              2016-07-31

              Oceń

              Pokój nastolatki

              Córa zadowolona, ja też.Cena rozsądna, obsługa dobra. Naprawdę warto

               2016-07-31

               Oceń

               Pokój dla trzylatka

               Nie miałam żadnego pomysłu na pokój dla synka, dziś mój przedszkolak ma śliczny i funkcjonalny pokój. Otrzymałam 3 wersje i nie mogłam się zdecydować:) polecam

                2016-07-31

                Oceń

                Pokój dla niemowlaka

                Super projekt, ładnie a do tego funkcjonalnie i zrobione tak by można było zmieniać w miarę dorastania. SUPER SUPER SUPER

                 2016-07-31

                 Oceń

                 Super projekty

                 Super projekty otrzymałam. Sama nigdy bym na takie rozwiązania nie wpadła. Dzieci będą zachwycone. Polecam

                  2016-07-31

                  Oceń

                  Zadowolona

                  Profesjonalne projekty. Fajne pomysły. Polecam w 100%.

                   2016-07-31

                   Oceń

                   Projekt pokoju

                   Projekt pokoju dla mojego maluszka mnie oczarował. jest ślicznie, przestrzeń jest zagospodarowana a przy tym jest sporo miejsca do zabawy. Super!!!! Polecam