Projekt przedpokoju, holu - projektowanie pod indywidualne zamówienie

Oszczędzasz 250,00 zł 799,00 zł z podatkiem
1 049,00 zł

Najniższa cena z 30 dni:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz. Jeśli nie wiesz jak urządzić przedpokój Nasi projektanci przygotowują projekt przedpokoju/ hollu pod Twoje oczekiwania i możliwości finansowe.Nasza aranżacja przedpokoju sprawi, że Twój przedpokój/holl będzie zachwycał swoim obliczem na wejściu ale i będzie urządzony funkcjnalnie.

Stan
Nowy produkt
Projekt standard 3D
 • TAK
 • NIE
Projekt standard 3D Plus (najczęściej wybierany)
 • TAK
 • NIE
Projekt 3D VIP
 • TAK
 • NIE
Zlecenie Express (polecamy)
 • Tak
 • Nie

Aranżacje wnętrz

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Co zawiera i przedstawia projekt przedpokoju, holu?

Projekt 3D standard - w tym pakiecie wykonujemy do 3 wariantów projektu - pełnej aranżacji wnętrza w formie fotorealistycznej wizualizacji 3D(

projekt będzie przedstawiał podłogę , ściany – kolory, elementy dekoracyjne ścian, sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, oświetlenie przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz od producenta), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych oraz dodatki: obrazy, fototapety, tapety itd), specyfikacje materiałową zawierającą listę zakupów i sklepów

Projekt 3D standard plus - pakiet zawiera to co pakiet standard 3D czyli do 3 wariantów projektu z pełną aranżacją wnętrza (projekt będzie przedstawiał podłogę , ściany – kolory, elementy dekoracyjne ścian, sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, oświetlenie przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz od producenta), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych oraz dodatki: obrazy, fototapety, tapety itd), specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów oraz przygotowanie rysunków wykonawczych( projekt mebli na wymiar, zwymiarowanie sufitu podwieszanego, plan układu funkcjonalnego) bez projektu elektryki

Projekt 3D VIP - to najszerszy pakiet projektowy uzupełniony o projekt elektryki. W cenie pakietu otrzymują więc Państwo:

- do 3 wariantów projektu z pełną aranżacją wnętrza w formie fotorealistycznej wizualizacji wnętrza 3D ( projekt będzie przedstawiał podłogę , ściany – kolory, elementy dekoracyjne ścian, sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, oświetlenie przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz od producenta), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych oraz dodatki: obrazy, fototapety, tapety itd)

- specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów,

- rysunki wykonawcze ( rozplanowane układu funkcjonalnego, projekt mebli na wymiar, z wymiarowanie sufitów podwieszanych)

- projekt elektryki

Projektowanie przedpokoju lub holu

Przedpokój to miejsce która wita nas i naszych gości.Aranżacja przedpokoju powinna być funkcjonalna stylowa.Marzysz o pięknym przedpokoju? Możesz osiągnąć to łatwo, bez zbędnego wychodzenia z domu i szybko. Wykonamy dla Ciebie projekt przedpokoju zdalnie. Otrzymasz od nas trzy warianty projektu oraz specyfikacje materiałów.

Nasze projekty przedpokoju powstają w oparciu o Twoje oczekiwania i i potrzeby oraz możliwości finansowe. Dlatego nie musisz się obawiać , że nie będziesz w stanie zrealizować naszego projektu przedpokoju korytarza holu.

Jak wygląda projektowanie przedpokoju, holu ?

Chcemy stworzyć projekt aranżacji wnętrza przedpokoju lub holu który odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu gotowych 3 projektów na wygląd których nie masz wpływu. Wysyłamy do Ciebie każdy z wariantów prosząc o opinię. Co to znaczy? Po Twoich wysłanych do nas oczekiwaniach i wymiarach my wykonujemy pierwszy wariant na tej podstawie, wysyłamy go do Ciebie i na podstawie Twojej opinii wykonujemy drugi wariant i znów tak samo. Po trzecim wariancie do wybranego, zaakceptowanego wariantu projektu otrzymasz specyfikacje materiałową wraz z listą sklepów.

Jakwygląda projektowanie przedpokoju

Nasze projekty przedpokoju / hollu przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Co to oznacza ? Projekt jest w postaci realistycznej wizualizacji 3D, wykonywany jest do 3 wariantów wraz z listą zakupów i sklepów. Każdy wariant to pełna aranżacja wnętrza. Uzyskany projekt przedpokoju będzie przedstawiał:

- podłogi (pytki,panele,deski),

- aranżacje ścian (farby, panele 3d, fototapety,kamień cegła,beton itp.),

- sufit, oświetlenie,

- wnęki,zabudowy kartonowo-gipsowe,

- meble (również te na wymiar ),

- artykuły dekoracyjne, dodatki

Co potrzebujemy do wykonania projektu przedpokoju , holu?

By móc stworzyć projekt przedpokoju potrzebujemy:

1. Zamówienie projektu przedpokoju

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl

Jak wygląda projekt wnętrza przedpokoju, holu? Zobacz nasze przykładowe realizacje

Projekt wiatrołapu w domu

Aranżacja klatki schodowej i holu miejscowość Łopuszno

Aranżacja klatki schodowej i holu miejscowość Łopuszno

Projekt przedpokoju

Projekt małego przedpokoju w stylu nowoczesnym

Jak urządzić wnętrza przedpokój, hol, wiatrołap ?

Przedpokój to miejsce które wita zarówno nas jak i naszych gości. To wizytówka naszego mieszkania. Podobnie jak wiatrołap i hol w domu. Często urządzając przedpokój bagatelizujemy temat nie przywiązując zbyt dużej wagi do jego aranżacji. A warto zadbać o funkcjonalne i stylowo urządzone wnętrze. Aranżacja przedpokoju podobnie jak aranżacja wnętrza holu czy wiatrołapu może sprawiać trudności szczególnie jeśli jest mały, wąski bądź nieustawny a musi pomieścić kilka istotnych i niezbędnych elementów. Projektowanie przedpokoju może wydawać się proste a jednak jeśli stajemy przed wyborem materiałów zastanawiamy się jak to wszystko zgrać, czy jedno z drugim do siebie pasuje. Poza tym przedpokój w bloku czy wiatrołap w domu musi być funkcjonalny. Wszyscy wiemy, że odpowiednia aranżacja przedpokoju potrafi go niemal całkowicie odmienić. Ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni również może sprawić nam trudność. 

Podpowiemy więc:

 1. Jakie są różnice między przedpokojem, holem a wiatrołapem ?
 2. Od czego zacząć  projektowanie przedpokoju, holu i wiatrołapu?
 3. Na co zwrócić uwagę podczas urządzania przedpokoju, holu oraz wiatrołapu?
 4. Jak urządzić wąski przedpokój?
 5. Jakie rozwiązania w małym przedpokoju sprawdzą się najlepiej?
 6. Jakie meble kolory, dekoracje i dodatki wybrać?
 7. Dlaczego warto skorzystać z projektowania przedpokoju online

Poznasz :

 1. Sposoby na aranżacje i wystrój przedpokoju w mieszkaniu, holu i wiatrołapu w domu

Aranżacja przedpokoju

Różnice między przedpokojem, holem i wiatrołapem

Wbrew pozorom istnieją pewne wyraźne różnice między przedpokojem, holem i wiatrołapem. W tym punkcie artykułu omówimy wszystkie najistotniejsze różnice między nimi. Zacznijmy od pierwszego wnętrza – przedpokoju.

 • Przedpokój – to wnętrze w mieszkaniu łączące pozostałe pomieszczenia. Przedpokoje w bloku z reguły są małe lub krótkie i wąskie.

Przedpokój

 • Hol to wnętrze domu często przypominające korytarz z drzwiami. Jeśli mówimy o nim to w kontekście domu nie mieszkania. Hol w domu często poprzedza wiatrołap dlatego ten pełni funkcje komunikacyjną i reprezentacyjną. Podobnie jak w przypadku przedpokoju łączy on pozostałe pomieszczenia tyle, że w domach często jest to długi, wąski korytarz z drzwiami.

Hol

 • Wiatrołap kiedyś pełnił funkcję regulacji temperatury we wnętrzu – przetrzymywał zimne powietrze wlatujące do mieszkania przy otworzeniu drzwi. Zwykle więc był tak mały, że jedyne, na co było miejsce, to stawienie butów. Był to więc zwykły, mały przedsionek. Teraz jednak wiatrołapy są nieco większe – często widać w nich szafę lub wieszaki na ubrania, siedzisko itd.

Wiatrołap

Projekt domu: przedpokój, hol i wiatrołap

Projekt domu nie jest łatwy. Przedpokój, hol i wiatrołap to wnętrza do których aranżacji przykładamy często najmniej uwagi. A szkoda, pełnią funkcje komunikacyjną, reprezentacyjną. Urządzenie przedpokoju może wydawać się proste a jednak jeśli stajemy przed wyborem materiałów zastanawiamy się jak to wszystko zgrać, czy jedno z drugim do siebie pasuje. Poza tym przedpokój musi być funkcjonalny. Ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni również może sprawić nam trudność. Jeśli mamy obiekcje i nie możemy się zdecydować. Jeśli nie wiemy jak urządzić przedpokój. Brakuje nam pomysłu na hol czy mamy problem z aranżacją wiatrołapu możemy posilić się przeglądając inspiracje na wystrój wnętrz przedpokoju w Internecie czy czasopismach wnętrzarskich. Zagospodarowanie wnętrza przedpokoju warto dobrze przemyśleć. Projektując przedpokój pamiętajmy, że efekt końcowy ma zachwycić nas. Przedpokój ma nam się podobać. Jeśli nie radzimy sobie z projektowaniem przedpokoju możemy skorzystać z pomocy projektanta wnętrz który stacjonarnie bądź zdalnie przez internet wykonana dla nas na podstawie podanych wymiarów i preferencji projekt przedpokoju. Projektowanie wnętrz online to stosunkowo nie drogi i komfortowy sposób na wykonanie wymarzonej aranżacji w tym także holu czy wiatrołapu. Planując wnętrze przedpokoju warto stworzyć przemyślany plan.

Urządzamy wnętrza przedpokoju, holu, wiatrołapu - od czego zacząć projekt przedpokoju idealnego?

Zanim zaczniemy aranżować którekolwiek z tych wnętrz, warto stworzyć dobry projekt mieszkania, którego aranżacji się podejmujemy. Projekt jest bardzo przydatny, będzie naszym przewodnikiem po wnętrzu. Dzięki dobremu projektowi możemy dostrzec każdy błąd i dokonać odpowiednich poprawek. Dzięki temu nasze wnętrze będzie idealne.

Przed stworzeniem projektu wnętrza zwróćmy uwagę na kilka podstawowych rzeczy:

- zastanówmy się, jakie są nasze oczekiwania względem projektowanego pomieszczenia.

- Wybierzmy styl naszego wnętrza. Styl pomieszczenia powinien być podobny do stylu reszty wnętrz w mieszkaniu/domu, zwłaszcza w przedpokoju otwartym na resztę wnętrz.

- Wykonajmy odpowiednie pomiary każdego pomieszczenia. Nawet w mniejszych pomieszczeniach, jak np. wiatrołap, pomiary muszą być jak najbardziej dokładne. Nigdy, pod żadnym pozorem nie mierzmy „na oko”.

Pomysły na aranżację przedpokoju w bloku . Jak zadbać o wystrój wnętrza przedpokoju?

Przedpokój jest wnętrzem mieszkania, tak jak pozostałe dwa wspomniane pomieszczenia, to wizytówka naszego domu. Projektując nowoczesny przedpokój ważne jest więc, by jego dobrym wystrojem zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Jak więc zaaranżować wnętrze przedpokoju w bloku i o czym należy pamiętać przy jego urządzaniu?

Przedpokój to łącznik między pomieszczeniami. Większość zdjęć jakie możemy obejrzeć prezentujących projekty przedpokoju w bloku wydaje się na pierwszy rzut oka pusta. Jedyne, o co możemy się pokusić, to szafa, półki, komoda czy wieszak czasem siedzisko. Owszem to tylko podstawowe elementy i wydaje się niczym trudnym postawić je w naszym przedpokoju. Czy na pewno?  Czy urządzenie przedpokoju w bloku jest rzeczywiście proste? Często są to wnętrza małe, nieustawne lub wąskie. Jakie kolory, oświetlenie i dekoracje wybrać? Na jaki wystrój przedpokoju w bloku warto postawić?

Aranżacja przedpokoju w bloku

Kolorystyka w przedpokoju w bloku

Co do kolorystyki jednak, jest tu sporo do omówienia. W przypadku przedpokoju w bloku szczególnie jeśli jest wąski przedpokój lub mały przedpokój warto wybrać jasne barwy. Jasne kolory odbijają optycznie wnętrze – jeśli ściany w przedpokoju będą jasne, sprawi to wrażenie przestronności, co będzie miało wpływ na ogólne powiększenie optyczne. Rzecz jasna nie jest to reguła i możliwe jest zaaranżowanie przedpokoju w ciemniejszych barwach, ale jasne barwy to opcja najbezpieczniejsza. Delikatne kolory bazowe jak beże, szarości czy biel to też większa możliwość doboru dodatków i dekoracji i prostej metamorfozy przedpokoju w pomniejszym czasie.

Koloy w przedpokoju

Oświetlenie przedpokoju w mieszkaniu w bloku

Oświetlenie w przedpokoju i dekoracje również są istotnymi elementem aranżacji przedpokoju. Musimy pamiętać , że musi być dopasowane do stylu urządzić przedpokój Dobrze oświetlony przedpokój będzie przestronniejszy – warto więc zadbać o dobre światło sztuczne, zwłaszcza w przypadku kiedy chodzi o aranżacje przedpokoju w bloku, gdzie liczy się praktyczność i oszczędzenie miejsca i nie chcemy dodatkowo uzyskać efektu zagracenia i optycznego pomniejszenia. W przedpokojach w mieszkaniu niestety rzadko widać okna, światło naturalne odpada dlatego musimy zadbać o odpowiednie oświetlenie sztuczne. Główne oświetlenie, oświetlenie lustra, szafy, kinkiety

Oświetlenie przedpokoju w mieszkaniu w bloku

Dekoracje i dodatki w przedpokoju w bloku

Nowoczesna aranżacja przedpokoju to także dodatki. Dekoracje w przedpokoju to często po prostu aranżacje ścian w przedpokoju. Są to takie elementy jak: lamele, plakaty, obrazy i fotografie, tapety i rośliny. To proste dodatki – i dobrze, bo w dzisiejszych czasach im mniej dodatków, tym lepiej.

Przedpokój dodatki i dekoracje

Jak urządzić piękny i funkcjonalny wiatrołap? Pomysł na aranżację wiatrołapu.

Wiatrołap to najmniejsze z przedstawionych w tym artykule wnętrz. Jest więc prostszy do zaaranżowania niż reszta z nich. Nie znaczy to jednak, że można zaaranżować go kolokwialnie mówiąc na „odwal się”. O czym należy pamiętać decydując się na aranżacje wnętrza wiatrołapu? Jak zabrać się za projektowanie wnętrza wiatrołapu w domu?

W wiatrołapie podobnie jak w przedpokoju należy zagospodarować miejsce większą ilością elementów wyposażenia. W wiatrołapie przyda się na pewno np. siedzisko, nierzadko z wbudowaną szafką na buty oraz wieszaki na ubrania wierzchnie. Jeśli miejsce nam na to pozwala przyda się i szafa -  wolno stojącą czy pod zabudowę. Wiatrołapy jednak generalnie są małe, pamiętajmy więc o praktyczności mebli.  Warto postawić na rozwiązanie jakim jest zabudowa w wiatrołapie na wymiar, pozwoli nam to najbardziej optymalnie wykorzystać przestrzeń pod nasze konkretne oczekiwania.

Kolorystyka wiatrołapu też powinna być jasna. Weźmy pod uwagę, że wiatrołap to małe pomieszczenie, a jasne kolory dodają wnętrzu przestronności. Znów, tak jak w przypadku przedpokoju, nie jest to wymuszone, ale dla początkujących zaleca się użycie kolorów jasnych co powoduje też, że urządzenie wiatrołapu, dobór dodatków jest łatwiejszy.

Wiatrołap warto też dobrze oświetlić, by dodatkowo dać iluzję przestronności. Warto w przypadku wiatrołapu oświetlić wspomniane już lustro, by nie musieć wieczorami zapalać głównego światła, gdy chcemy się przejrzeć przed wyjściem z domu. Dodatkowo niektórzy oświetlają środek szafy, jeśli takowa w wiatrołapie się znajduje.

Wystrój wnętrza wiatrołapu najczęściej jest raczej skromny, w końcu jak tu zmieścić dekoracje w tak małym pomieszczeniu? Widać tu jednak lamele, które są hitem w przedpokojach, wiatrołapach i holach, a także gdzieniegdzie plakaty. Czasem znajdziemy w wiatrołapach także dekoracyjne rośliny. A teraz przejdźmy do ostatniego z pomieszczeń, które dziś opiszemy – holu.

Aranżacja i wystrój holu w domu – o czym pamiętać podczas urządzania holu?

Wspomniano już, że hol często pełni funkcję reprezentacyjną i bardziej niż w przedpokoju komunikacyjną. Większości tych pomieszczeń w domu są to po prostu korytarze z drzwiami wejściowymi do pozostałych wnętrz w domu. Zdarza się jednak, że w domach w których nie ma wiatrołapu, hol pełni jego funkcje i musimy zaplanować w nim szafę, wieszaki na ubrania wierzchnie, siedzisko, szafkę na buty. Projekt korytarza w domu może sprawić nie małe trudności. W projekcie wąskiego przedpokoju trzeba wykazać się nie lada kreatywnością. Bez względu na to czy jest to mały przedpokój czy duży przedpokój.

Kolory, oświetlenie i dekoracje w holu

Kolorystyka w holu powinna być, zgadłeś, podobna jak w poprzednich wnętrzach. Jasne kolory grają tu dużą rolę, ale ciemniejsze też da się wkomponować do holu przy odrobinie kreatywności i wiedzy.

Oświetlenie w holu także jest ważne. Do holu zwykle nie dociera dużo światła dziennego, dużą rolę gra więc tutaj światło sztuczne. Oświetlmy więc hol nie tylko światłem głównym, ale też dodatkowymi źródłami oświetlenia; warto oświetlić lustro, pomyśleć o kinkietach a jeśli z holu wyprowadzona jest klatka schodowa to i zadbajmy o oświetlenie schodów.

Nowoczesny przedpokój, hol jest też pomieszczeniem, które warto nieco udekorować zwłaszcza jeśli chodzi o aranżacje ścian holu w domu. To najczęściej ściany z drzwiami i jak tu zorganizować wystrój holu? Możemy to zrobić poprzez zastosowanie materiału dekoracyjnego jak beton, cegła, drewno na przykład w postaci lameli lub fototapety czy tapety. Ściany w holu będą się pięknie prezentowały również jeśli umieścimy na nich plakaty, obrazy czy fotografie rodzinne. Gdzieniegdzie warto też dodać rośliny, by nieco ożywić pomieszczenie.

aranżacje ścian holu w domu

Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z urządzeniem przedpokoju, holu czy wiatrołapu warto skorzystać z projektowania przedpokoju online

Informacje

Projekt
Projekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektu
Specyfikacja materiałowa wraz z listą zakupów - wykonywana jest do zaakceptowanego wariantu - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantów
do 3

Może ci się spodobać również

Opinie

2021-10-28

Oceń

Nowoczesny przedpokój

Piękny, spełniający oczekiwania projekt.Przemiła współpraca. Polecam

  2021-06-14

  Oceń

  Hol

  Brakowalo nam pomysłu na hol tak żeby współgrał z resztą i sprawiał wrażenie. Cieszę się że zdecydowaliśmy sie na projekt.Efekt przeszedł moje oczekiwania

   2021-04-29

   Oceń

   wąski i nieustawny przedpokój

   Dzięki waszemu projektowi w końcu nie wstydze się witać gości :) projekt spełnił moje oczekiwania w 100 procentach

    2018-05-28

    Oceń

    Polecam

    Projekt bardzo udany w dobrej cenie z listą zakupów na talerzu. Czego chcieć więcej. Polecam

     2018-03-07

     Oceń

     Przedpokój

     Strzał w 10 !!! Polecam

      Pokaż wszystkie komentarze (19)