Projekt pokoju dziennego - projektowanie pod indywidualne zamówienie

Oszczędzasz 250,00 zł 1 149,00 zł z podatkiem
1 399,00 zł

Najniższa cena z 30 dni:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Świadczymy usługi projektowania pokoju dziennego w każdym stylu pod Twoje własne zamówienie. W naszej pracy stawiamy na praktyczność, niebanalność i wyjątkowy charakter pomieszczenia. Jeśli chcesz pilnie odmienić Swój pokój dzienny zamów u nas projekt pokoju dziennego w bloku a stworzymy dla Ciebie, oryginalną przestrzeń w której będziesz czuł się dobrze ciesząc sie wyjątkowym designem.Stan
Nowy produkt
Zlecenie Express (polecamy)
 • Tak
 • Nie

Aranżacje wnętrz

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Co zawiera i przedstawia projekt pokoju dziennego?

Projekt 3D standard - zawiera wykonanie do 3 wariantów projektu z pełną aranżacją wnętrza, specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów

W cenie projektu otrzymamy : fotorealistyczną wizualizacje wnętrza 3D do 3 wariantów (

projekt będzie przedstawiał podłogę , ściany – kolory, elementy dekoracyjne ścian, sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, oświetlenie przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz od producenta), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych oraz dodatki: obrazy, fototapety, tapety itd)oraz specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów użytych materiałów w projekcie.

Projekt 3D standard plus - zawiera wykonanie do 3 wariantów projektu z pełną aranżacją wnętrza, specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów oraz rysunki wykonawcze bez projektu elektryki

W cenie projektu otrzymamy więc:

- fotorealistyczną wizualizacje wnętrza 3D do 3 wariantów (projekt będzie przedstawiał podłogę , ściany – kolory, elementy dekoracyjne ścian, sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, oświetlenie przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz od producenta), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych oraz dodatki: obrazy, fototapety, tapety itd)

- specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów użytych materiałów w projekcie 

- rysunki wykonawcze zawierające rozplanowane układu funkcjonalnego, projekt mebli na wymiar, z wymiarowanie sufitów podwieszanych

Projekt 3D VIP - zawiera wykonanie do 3 wariantów projektu z pełną aranżacją wnętrza, specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów, rysunki wykonawcze oraz projekt elektryki i hydrauliki

W cenie projektu otrzymamy:

- fotorealistyczną wizualizacje wnętrza 3D do 3 wariantów (projekt będzie przedstawiał podłogę , ściany – kolory, elementy dekoracyjne ścian, sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, oświetlenie przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz od producenta), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych oraz dodatki: obrazy, fototapety, tapety itd) oraz specyfikacje materiałową z listą zakupów i sklepów użytych materiałów w projekcie,

- rysunki wykonawcze: zawierać będą rozplanowane układu funkcjonalnego, projekt mebli na wymiar, z wymiarowanie sufitów podwieszanych

- projekt elektryki

Projektowanie pokoju dziennego

Marzy Ci się nowoczesny pokój dzienny? Ceniąc Twój czas oferujemy możliwość zamówienia projektu pokoju dziennego za pośrednictwem internetu. Wykonujemy projekty wnętrz online . Od tradycyjnego projektu różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail rzutów, wypełnionej ankiety oraz opisu Twoich oczekiwań przeprowadzamy pełen kompletny proces projektowy - powstaje aranżacja dopasowana do upodobań oraz możliwości finansowych. Wizualizacja 3d oraz finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną.

Jak przebiega projektowanie wnętrza pokoju dziennego?

Jak wygląda projektowanie

Projekty salonów muszą odpowiadać na potrzeby i oczekiwania mieszkańców. Chcemy stworzyć wnętrze - pokoju dziennego, które odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu gotowych 3 projektów na wygląd których nie masz wpływu. Każda wizualizacja powstaje z Twoim udziałem. Projekty salonów uwzględniają Twój sposób i styl życia. Poznajemy Twoje potrzeby. I na podstawie Twoich oczekiwań wykonujemy pierwszą wizualizację wybranego przez Ciebie wnętrza, wysyłamy ją do Ciebie. Na podstawie Twojej opinii , uwag co do projektu tworzymy kolejną i ponownie proces się powtarza. Po zaakceptowaniu wyglądu wnętrza sporządzamy i wysyłamy do Ciebie specyfikację materiałową - wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić. Tworzymy ciekawe projekty salonu a przy tym funkcjonalne.

Co zawiera i przedstawia projekt pokoju dziennego?

Nasze projekty pokoju dziennego przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt pokoju w postaci realistycznej wizualizacji 3D. Nasze projekty salonów uwzględniają:

 • podłogę (np. połączenie płytek w kuchni z deską podłogową w salonie - używamy prawdziwych sklepowych materiałów i podajemy je Państwu),
 • ściany w wariantach kolorystycznych (podajemy zastosowane kolory farb np. z Dekorala, Duluxa, Beckers, Śnieżka),
 • sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED),
 • oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, ośw. przypodłogowe itp.),
 • meble (projektowane na wymiar oraz np. z oferty BRW, IKEA, Forte, Szynaka, VOX),
 • podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych,
 • Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. 

Wykonujemy projekty pokoi , które przekazywane są w formie wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji w naszej galerii - tego typu wizualizacje otrzymuje Klient poprzez załączniki e-maili). 

W cenie przygotowujemy do 3 wariantów wybranego pomieszczenia. Po wykonaniu pierwszego wariantu , który powstaje w oparciu o Państwa sugestie, potrzeby i preferencje zawarte w ankiecie wysyłamy go w celu uzyskania od Państwa opinii i uwag jego dotyczących. I tak samo po kolejnych. Co oznacza , że biorą Państwo czynny udział w powstaniu projektu a nie otrzymują 3 gotowe warianty projektu od razu , nie mając na nie wpływu. Wykonując projekt salonu dbamy o to by to Tobie się podobał. Na koniec wykonujemy specyfikacje materiałową do wybranego projektu.

W cenie są zawarte są kompleksowe projekty salonu dziennego - zaprojektowanie i przygotowanie projektowanego wnętrza do 3 wariantów z pełną aranżacja wnętrz i specyfikacja materiałowa z listą zakupów i sklepów.

Co potrzebujemy do wykonania projektu pokoju dziennego?

Do wykonania projektu potrzebujemy:

1. Zamówienie projektu pokoju dziennego (KLIKNIJ ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ).

2. Wymiary pokoju /rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl.

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl.

Na naszym blogu mogą Państwo obejrzeć projekty salonów. Wszystkie projekty salonów jakie widzą Państwo na naszej stronie są wykonane pod indywidualne zamówienie naszych Klientów.Wykonujemy zróżnicowane projekty salonów jako pojedyncze pomieszczenia oraz w projektach domów i mieszkań.

Jak wygląda projekt wnętrza pokoju dziennego? Zobacz nasze przykładowe realizacje -wizualizacje pokoju dziennego

Nowoczesny projekt pokoju dziennego

Projekt pokoju dziennego w stylu skandynawskim


Projekt pokoju dziennego w stylu boho

Przytulny pokój dzienny w bloku – projekt salonu funkcjonalny i w dobrym stylu

W pokoju dziennym spędzamy dużo czasu z rodziną. To w nim przyjmujemy naszych gości. Sposoby zagospodarowania pokoju dziennego zależą od wielu kwestii ale jedno jest pewne tylko w pokoju dziennym komfortowo urządzonym będziemy czuć się dobrze. W aranżacji pokoju dziennego warto postawić na nietuzinkowe i praktyczne rozwiązania pokoju dziennego dzięki czemu z przyjemnością będziemyzapraszać do niego gości i relaksować się każdego dnia.

Projektowanie pokoju dziennego wymaga dokładnego przemyślenia i zaplanowania. Bardzo często jest to nie za duży pokój w bloku , który do tego spełniać ma wiele funkcji. Ma być jednocześnie pokojem dziennym, sypialnią, jadalnią a i bardzo często domowym biurem. Potrzeby i oczekiwania duże, metraż nie za wielki a do tego bardzo często pokój jest nieustawny lub ma na całej ścianie okna lub nie jedne drzwi. Aranżacja pokoju dziennego niewątpliwie może stanowić wyzwanie i sprawić nam trudności. Trudniej jest zaaranżować wnętrze niewielkiego pokoju inaczej jest z dużą przestrzenią salonu.

Rozpoczynając projekt pokoju musimy spojrzeć na niego od każdej strony aranżacji pokoju. Rozpoczynając od pomysłu na to jak zagospodarować przestrzeń pokoju dziennego biorąc pod uwagę :

 • kształt pokoju dziennego
 • ustawność pokoju dziennego -wnęki, umiejscowienie okien i drzwi
 • powierzchnię pokoju dziennego
 • wszystkie strony pokoju dziennego

Odpowiedni projekt pokoju pozwoli nam na stworzenie ergonomicznej i funkcjonalnej przestrzeni dziennej domu. Kolejny krok to wystrój pokoju i tu musimy się zastanowić w jakim stylu chcemy utrzymać pokój dzienny. Na styl wnętrza składać się będzie kolorystyka pokoju dziennego, dekoracje i dodatki jak i wybór mebli.

Pokój dzienny mieści w sobie często wiele funkcji. Urządzając salon w bloku poza funkcja reprezentacyjną, gościnną nie możemy zapominać o funkcji wypoczynkowej pokoju dziennego. Przytulny pokój pozwoli nam lepiej wypoczywać, nada wnętrzu odpowiedniej atmosfery. A to w pokoju dziennym wpłynie na nasza komfort i przyjemność przebywania w nim.

Projektowanie wnętrza pokoju dziennego. Jak urządzić pokój dzienny w bloku?

Funkcjonalność i ergonomia w aranżacji pokoju dziennego to podstawa.Funkcjonalny pokój dzienny to podstawa. Pokój dzienny powinien być tak urządzony by pasował do naszego stylu życia, potrzeb. Pamiętajmy jednak, że często w małym pokoju dziennym musimy iść na kompromis. Zrezygnować z czegoś na rzecz czegoś innego. Zanim zabierzemy się za urządzanie pokoju dziennego bardzo precyzyjnie określmy nasze oczekiwania. odnośnie wyposażenia pokoju dziennego. Zastanówmy się co jest niezbędnym minimum a z czego moglibyśmy zrezygnować. Przemyślmy również na czym zależy nam najbardziej. Może w toku przemyśleń okaże się, że planowana wcześniej szafa jednak znajdzie miejsce gdzie indziej lub biurko przy którym pracujemy przy odrobinie dobrej woli zmieści się w sypialni. Aranżacje pokoju dziennego powinny współgrać z naszymi potrzebami. Jak zaprojektować pokój dzienny?

Projektując salon pamiętajcie:

 • aranżacje wnętrz pokoju zawsze rozpoczynamy od sprecyzowania naszych potrzeb i oczekiwań
 • wnętrze pokoju musi być rozplanowane w najdrobniejszym szczególe
 • urządzając pokój dzienny wybieramy funkcjonalne rozwiązania, wielofunkcyjne meble
 • zastanówmy się nad tym jaki chcemy uzyskać charakter pokoju dziennego i sprecyzujmy styl pokoju dziennego pozwoli to na stworzenie spójnej aranżacji.
 • w pokoju dziennym niewskazane jest wstawianie ciężkich, zdobionych mebli
 • jeżeli zależy nam na dużej ilości miejsca do przechowywana zdecydujemy się na meble na wymiar
 • w aranżacji wnętrza pokoju dziennego znakomicie sprawdzą się neutralne kolory bazowe. Jasny pokój będzie optycznie powiększał pomieszczenie i nadawał przestronność.
 • wybierz kilka źródeł światła, które oświetlą pokój dzienny ale i będą ciekawą dekoracją
 • urządzając pokój zadbajmy o odpowiednie dodatki pamiętając o zasadzie im mniej tym więcej, które w aranżacji pokoju dziennego stanowią wisienkę na torcie.
 • jeżeli mamy taką możliwość spróbujmy otworzyć pokój dzienny najbardziej jak to możliwe tworząc na przykład salon połączony z kuchnią. Otwarty projekt wnętrz pozwoli uzyskać przestronne i optyczne większe pomieszczenie
 • nie przenośmy konkretnych projektów salonów jakie zobaczymy do naszych wnętrz. To co pięknie wygląda tam niekoniecznie sprawdzi się u nas.

Na pewno na tym etapie przyda nam się porządny i przemyślany projekt pokoju dziennego w bloku. Dzięki niemu będziemy mogli przekonać się jaki układ funkcjonalny będzie najlepszy i czy wszystko co sobie założyliśmy rzeczywiście będzie miało rację bytu. Wybór projektu salonu wykonywanego przez profesjonalistę jest korzystny pod wieloma względami. Projekt salonu sprawi, że nasze wyobrażenia przerodzą się w rzeczywistość.Dobry projekt wnętrz pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Projektowanie pokoju dziennego

Projekt pokoju dziennego – sposób na wykonanie aranżacji pokoju dziennego

Projekt wnętrz musi odpowiadać na potrzeby i oczekiwania i w sposób funkcjonalny wykorzystywać powierzchnię pokoju.Jeśli sprawia Ci trudność funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni w Twoim pokoju dziennym skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy spełnią Twoje marzenia o pięknym i komfortowo urządzonym wnętrzu pokoju dziennego. Salon w bloku konkretnie pokój dzienny bywa kłopotliwy do aranżacji. Potrzeba nie małej wiedzy, wyobraźni i umiejętności by dobrze przeprowadzić aranżacje pokoju dziennego w bloku. Wbrew temu co może się wydawać korzystając z usługi projektanta wnętrz oszczędzasz czas i pieniądze. Nie siedzisz godzinami w poszukiwaniu inspiracji, nie biegasz po sklepach w poszukiwaniu wyposażenia wnętrza i dodatków. Nie narażasz się na błędy i źle podjęte decyzje. Masz pewność jak będzie wyglądać Twój pokój dzienny. Pozostaje Ci tylko projekt zrealizować i cieszyć się funkcjonalnie i pięknie urządzonym wnętrzem. Dobry projekt jest podstawą zadowolenia z efektu końcowego. My naszym Klientom przedstawimy projekty salonów dopasowanych do ich stylu życia i potrzeb.

Projekt pokoju dziennego

Informacje

Projekt
Projekt pod indywidualne zamówienie z pełną aranżacją wnętrza
Dokumentacja projektu
Specyfikacja materiałowa wraz z listą zakupów - wykonywana jest do zaakceptowanego wariantu - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.
Projekt - ilość wariantów
do 3

Może ci się spodobać również

Opinie

2022-01-25

Oceń

Aranżacja pokoju w bloku

Projekt spełnił moje oczekiwania, zastosowane rozwiązania mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Współprace oceniam na 6. Wrócę do Państwa z prośbą o projekt naszej łazienki

  2021-07-13

  Oceń

  Projekt salonu w bloku

  Bardzo udana współpraca,projekt piękny i dostosowany pod moje gust i potrzeby

   2021-06-22

   Oceń

   Mały salon a stał sie taki praktyczny :)

   zakupiłam projekt z lekką obawą w trybie expresowym. Moje obawy były niepotrzebne, wszystko przebiegło tak jak bylo napisane a efekt no cóż powiem tak WOW

    2021-05-25

    Oceń

    pokój dzienny

    dziękujemy za prześliczny projekt,zabieramy sie za realizację,na pewno wrócimy z kolejnym pomieszczeniem do urządzenia

     2021-04-17

     Oceń

     Pokój dzienny w bloku

     Jesteśmy bardzo zadowoleni nasz mały salon nabrał świeżości i wreszcie jest odpowienio zagospodarowany.polecam

      Pokaż wszystkie komentarze (16)