Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Sposób na aneks kuchenny. Sprawdź

Publikacja 2019-03-01 11:06:15
Kategorie Kuchnia

Aranżacja małej kuchni to nie tylko jej wystrój ale przede wszystkim jej funkcjonalne zagospodarowanie. Kuchnia to królestwo każdej Pani domu. Nic nam po pięknej kuchni , które będzie w codziennym użytkowaniu zwyczajnie niefunkcjonalna. Kuchnia to pomieszczenie , które urządzamy raz na wiele lat. Warto więc dobrze przemyśleć, zaplanować w najdrobniejszym szczególe. Aranżacja kuchni powinna być dopasowana do nas, naszego stylu życia, potrzeb. Urządzając kuchnie powinniśmy kierować się kilkoma zasadami. Unikniemy w ten sposób rozczarowań i zbędnych wydatków. Między innymi musimy pamiętać o zasadzie trójkąta roboczego. Dobrze jest jeśli pomieszczenie nam to umożliwia podzielić kuchnie na strefy. Planując aranżacje kuchni pomyślmy również o zagospodarowaniu szafek, szuflad. Obecnie na rynku mamy mnóstwo ciekawych rozwiązań , które ułatwiają i podnoszą komfort pracy w kuchni. Dobrze zaprojektowana kuchnia to kuchnia ergonomiczna, w której wszystko ma swoje miejsce. Urządzając kuchnie wszelkie decyzje i czynności powinny być przeprowadzane w odpowiedniej kolejności. Po pierwsze najpierw dobrze sprecyzujmy swoje potrzeby, po drugie znajdźmy najlepszy dla wnętrza układ funkcjonalny. Po trzecie wybierzmy styl aranżacji kuchni. Dopiero wtedy dobierzmy pod niego kolorystykę, dodatki, elementy wystroju naszej kuchni.

Aranżacja małej kuchni: biały, drewno, szary, czarny

Zdjęcia nowoczesnej kuchni zamieszczone w artykule to projekt wnętrza kuchni wykonany przez nas pod indywidualne zamówienie.Meble kuchenne zostały zaprojektowane na wymiar. Są w kolorze białym. Górne szafki zaplanowane zostały pod sam sufit w celu wykorzystania jak największej ilości miejsca do przechowywania. Kuchnia zaprojektowana została w kształcie litery U. Zakończona jest barkiem. Dla ocieplenia wnętrza w aranżacji kuchni zastosowano lamele drewniane. Na podłodze znajdują się duże szare płytki. Wnętrze jest jasne, funkcjonalne.

Aranżacja małej kuchni: biały, drewno, szary, czarny, wyspa w kuchni

Kuchnia: projekt wnętrza pod indywidualne zamówienie

Nie wiesz jak urządzić kuchnie? Zapraszamy na naszego bloga gdzie znajdziesz artykuły, zdjęcia, inspiracje. Możesz również skorzystać z naszej oferty na projekt kuchni online , który wykonamy dla Ciebie w oparciu o przesłane wymiary, oczekiwania oraz Twoje możliwości finansowe. Nasza oferta daje Ci możliwość czynnego udziały w powstawaniu aranżacji kuchni. W cenie otrzymujesz do trzech wariantów projektu oraz specyfikacje użytych w nim materiałów: listę zakupów i sklepów.

Aranżacja kuchni: mała kuchnia, kuchnia z jednym oknem, wsypa, płytki szare, blaty białe, szafki kuchenne do sufitu białe

Kuchnia: projekt wnętrza, kuchnia w literę U, drewniane okna, biało szara kuchnia, nowoczesna wnętrze, dekoracja ściany w drewnie

Podziel się