Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak funkcjonalnie urządzić małą kuchnię w bloku ?

Publikacja 2019-01-04 11:41:12
Kategorie Kuchnia

Jak urządzić małą kuchnię ? Jak sprawić by była to kuchnia funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu i kuchnia urządzona w dobrym stylu ? No cóż, mała kuchnia w bloku bywa zmorą niejednej Pani domu. Brakuje blatu roboczego, miejsca do przechowywania. Trzeba naprawdę dobrze wszystko przemyśleć wielokrotnie, zaplanować w najdrobniejszym szczególe by móc cieszysz się małą ale funkcjonalną kuchnią. Mała kuchnia musi byćbardzo dobrze zorganizowana. Tu liczy się każdy centymetr. Kuchnia powinna być zagospodarowana wykorzystując każdy z nich. Będą się tu liczyć sprytne rozwiązania oraz odpowiednie i mądre zagospodarowanie szafek, szuflad kuchennych. Na szczęście dziś na rynku takich rozwiązań nam nie brakuje. Jeśli nie wiesz jak urządzić mała kuchnie w bloku zwróć się o pomoc do profesjonalistów. Projektant wnętrz wykona dla Ciebie projekt wnętrza pod Twoje potrzeby i funkcjonalnie zagospodaruje przestrzeń. Poza tym wykona aranżacje małej kuchni tak by zachwycała swoim wyglądem i optycznie powiększała wnętrze. Zaoszczędzić czas, nerwy i wbrew pozorom pieniądze na źle podjęte decyzje.

Zobacz : nasza oferta na projektowane kuchni

Jak urządzić małą kuchnie w bloku?

Urządzając małe kuchnie w bloku musimy zadbać nie tylko ich wygląd ale i o wygodę dla siebie przy ich użytkowaniu. Najważniejsze co musimy zrobić to określić dla naszej małej kuchni ergonomiczny układ funkcjonalny. Grunt to jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni oraz aranżacja małej kuchni w taki sposób , ze optycznie będzie wydawać się większa. Przy wąskiej kuchni warto zabudować ją meblami w jednym ciągu. Jeśli na przykład mała kuchnia w bloku ma kształt prostokątny lub kwadratowy możemy pomyśleć o zabudowie meblowej w kształcie litery L.

Mała kuchnia – meble kuchenne

Mała kuchnia powinna mieć meble o jasnych frontach, proste, minimalistyczne formy. Szczególnie w małych kuchniach sprawdzą się meble kuchenne wykonywane na wymiar przez stolarza. Dadzą nam możliwość optymalnego zagospodarowania wnętrza. Górne szafki możemy zabudować do sufitu co znacznie zwiększy nam możliwości przechowywania. Dolne, sprytnie wyposażyć w rozwiązania ułatwiające nam przechowywanie jak szafki cargo, obrotowe półki czy na przykład wysuwane. Warto pomyśleć o koszach, wieszakach czy organizerach do szuflad. Co pozytywnie wpłynie na utrzymanie porządku i komfort korzystania z akcesoriów kuchennych.

Przeczytaj jeszcze : o aranżacji kuchni

Aranżacja małej kuchni w bloku

Zdjęcia małej kuchni w bloku zamieszczone w artykule to projekt kuchni wykonany przez nas dla klienta pod indywidualne zamówienie. Meble kuchenna zaprojektowane zostały na wymiar w kształcie litery L. Są w kolorze białym z dodatkiem drewna , w celu ocieplenia wnętrza. Górne szafki zabudowane zostały pod sam sufit. Między szafkami znajduje się szklany panel z grafiką. W kuchni znajduje się również mały stolik w kolorze białym z taboretami. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom kuchnia ma sporo miejsca do przechowywania. Kuchnia jest jasna i funkcjonalna pomimo swoich niewielkich rozmiarów.

Jak urządzić małą kuchnie w bloku?

Aranżacja małej kuchni w bloku

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)