Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Na co zwrócić uwagę urządzajac małą łazienkę?

Publikacja 2018-08-30 12:47:16
Kategorie Wnętrza Łazienki

Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym to przede wszystkim prostota, czystość formy i funkcjonalność. W nowoczesnej łazience mile widzianymi kolorami są biele czernie beże brązy jako podstawowe barwy. W formie dodatków pojawiać się mogą kolory o intensywniejszej barwie. Styl nowoczesny wyznacza zasada "im mniej tym więcej". O tym jak urządzona będzie nasza łazienka w dużej mierze decydują płytki zarówno podłogowe jak i ścienne. Istotną kwestia jest również dobór ceramiki oraz oświetlenia.

Rozpoczynając urządzanie łazienki musimy po pierwsze określić jej układ funkcjonalny tak by uzyskać pomieszczenie wygodne w użytkowaniu. To szczególnie w aranżacji małej łazienki może okazać się trudne. W następnym kroku musimy zdecydować o stylu w jakim chcemy by wykonana była aranżacja łazienki oraz określić jaki budżet przeznaczamy na jej urządzenie. Dopiero wtedy możemy rozpocząć wybieranie płytek, mebli łazienkowych i sanitariatów oraz dodatków.

Aranżacja małej łazienki - na co zwrócić uwagę

W niewielkiej łazience istotne jest odpowiednie dobranie płytek oraz kolorystyka. Powinniśmy robić wszystko by mała łazienka została poprzez aranżacje optycznie powiększona. Unikajmy płytek małych i mocno wzorzystych , te pojawić się mogą jedynie w formie dodatku. Dobrym wyborem będą płytki jednolite i duże. Optycznie powiększymy nasza łazienkę dzięki oświetleniu i stosując duże lustro. Meble powinny być na wymiar bądź takie które są wielofunkcyjne dedykowane do małych wnętrz. Nie przesadzajmy z dodatkami a akcesoria niech będą możliwie jak najwięcej pochowane by nie obciążać wnętrza optycznie nie zagracać go. W małej łazience kosztem naszej wygody warto pomyśleć o instalacji prysznica zamiast wanny.

Projekt łazienki w stylu nowoczesnym

Zdjęcia znajdujące się w artykule to projekt łazienki wykonany pod indywidualne zamówienie. Aranżacja wykonana została w stylu nowoczesnym. Kolorystyka wnętrza to biel i szarość. Na ścianach znajdują się białe gładkie płytki oraz płytki z dekorem również w kolorze białym. Dodatkiem są płytki w limonkowym kolorze na życzenie klientki. W łazience znajduje się wanna wolnostojąca oraz prysznic. Poza tym duża szafka łazienkowa z umywalką z dużym lustrem i oczywiście wc. W łazience zaaranżowano nowoczesne oświetlenie przy lustrze oraz w podwieszanym suficie.

Aranżacja łazienki styl nowoczesny

aranżacja małej łazienki

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)