Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Biała łazienka z drewnem - inspiracja

Publikacja 2019-01-24 12:09:53
Kategorie Wnętrza Łazienki

Aranżacja łazienki wymaga dokładnego przemyślenia zarówno pod względem funkcjonalności jak i wystroju łazienki. Bez względu na to czy urządzamy małą łazienkę w bloku czy duży pokój kąpielowy w domku jednorodzinnym każdy z nas chce by jego łazienka była funkcjonalna i stylowo urządzona. Łazienka podobnie jak kuchnia jest pomieszczeniem które urządzamy na długie lata. Dlatego warto aranżacji łazienki poświecić sporo uwagi. Odpowiednio rozplanowana przestrzeń w łazience pozwoli nam na jej komfortowe użytkowanie.

Jak urządzić łazienkę?

Kluczem do stworzenia zarówno pięknej jak i funkcjonalnej łazienki jest po pierwsze precyzyjne określenie naszych potrzeb oraz wybór najlepszego układu funkcjonalnego. Przeprowadzając remont łazienki lub urządzając łazienkę od podstaw zastanówmy się czego od wnętrza łazienki oczekujemy. Co jest nam niezbędne. Czy wygodniej i funkcjonalniej dla nas będzie umieszczenie w niej wanny czy prysznica. Określmy ile miejsca potrzebne jest nam do przechowywania, czy będziemy chcieli mieć w łazience pralkę. Jakie są nasze potrzeby związane z umywalką. Czy wystarczy jedna czy dwie. Jak będziemy dobrze znać nasze oczekiwania zabierzmy się za znalezienie odpowiedniego układu funkcjonalnego. Następnie wybierzmy styl aranżacji łazienki a pod niego zdecydujmy o kolorystyce, dodatkach, wyborze płytek. Odpowiedz na pytanie jak urządzić łazienkę jest prosta. Łazienka musi być urządzona zgodnie z naszymi potrzebami i stylem życia. Ponad to zgodnie z naszym gustem i wrażeniami estetycznymi. Wtedy będziemy naprawdę zadowoleni z efektu. Nie podążajmy za modą, nie przenośmy do naszej łazienki zobaczonych w czasopismach aranżacji. To co pięknie wygląda w katalogu nie jednokrotne nie sprawdza się w innym wnętrzu. Wystarczy, ze jest inny układ okien, inny układ drzwi czy ścian i ta sama aranżacja łazienki nie będzie już tak samo efektowanie prezentować się.

Nie wiesz jak urządzić łazienkę? zobacz naszą ofertę na projektowanie łazienki online 

zobacz również nasz poprzedni artykuł o nowoczesnej łazience

Jak urządzić łazienkę?

Aranżacja łazienki – biel i drewno

Zdjęcia łazienki przedstawione w artykule to wykonany pod indywidualne zamówienie przez nas projekt łazienki. Powstał w oparciu o preferencje i możliwości finansowe klientów. Aranżacja łazienki wykonana jest w kolorze białym z dodatkiem drewna. W łazience jest wanna, wc z obudowa z miejscem do przechowywania, szafka umywalkowa z zabudową w której jest umieszczona dodatkowa szafka i pralka a całość przykryta jest drewnianym blatem. Łazienka jest jasna, ciepła, sprawia wrażenie przestronnej i jest funkcjonalnie urządzona.

Aranżacja łazienki – biel i drewno, pralka, duże lustro podśweitlane led, blat drewniany

Podziel się