Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Najprostrza droga do aranżacji salonu w stylu loft

Publikacja 2018-07-20 12:16:56
Kategorie Wnętrza Salonu

Aranżacja salonu choć stanowi wyzwanie jest przyjemnością. Jeśli określimy budżet inwestycji, układ funkcjonalny i wybierzemy styl w jakim ma być wystrój salonu, jesteśmy na dobrej drodze do wymarzonej aranżacji salonu.

Aranżacja salonu - wybór stylu

Każdy z nas ma swoje określone preferencje, oczekiwania i upodobania związane z wystrojem wnętrz. Wybór stylu aranżacji salonu zależy przede wszystkim od nich. Wybór mamy szeroki od stylu nowoczesnego poprzez klasyczny, skandynawski , glamour aż po rustykalny i loft. Każdy z nich ma swoisty charakter, cechy i zasady. Pamiętajmy , że wybrany przez nas styl powinien nawiązywać do reszty pomieszczeń lub odwrotnie jeśli żadne inne nie jest jeszcze zrobione to obrany styl salonu gościć powinien w reszcie wnętrza.

Decydując sie na styl aranżacji weźmy pod uwagę również nasze zasoby finansowe, niektóre z nich znacznie podnoszą koszt inwestycji choćby wymieniony wyżej glamour.

Po analizie zdecydowaliśmy się na aranżacje salonu w stylu loft.

Aranżacja salonu w stylu loft

Wnętrze w stylu loft możemy urządzić właściwie wszędzie, starych kamienicach czy nowoczesnych blokowiskach. O charakterze świadczą akcenty typowe dla wnętrz industrialnych. Cegła na ścianie czy surowy beton to jedno z najpopularniejszych rozwiązań do salonu. Projekt salonu w stylu loft to wnętrze proste, minimalistyczne, surowe, oszczędne i przestronne. Cechami charakterystycznymi poza cegła i betonem będzie szkło, drewno i metal. Tak jak zresztą i w innych stylach w przypadku projektowania salonu w klimacie loftowym ogromną rolę odgrywać będzie oświetlenie. Wprowadzi tu romantyczny , wyjątkowy klimat.

Projekt salonu online zamówiony przez naszego klienta został wykonany w stylu loft według jego preferencji, oczekiwań i potrzeb. To pokój dzienny przeznaczony dla gości. Zaaranżowana została w nim ściana telewizyjna z kominkiem, która wykonana jest w starej cegle, duży stół z krzesłami w stylu industrialnym, barek z hokerami dla gości, wygodna duża sofa ze designerskim stolikiem kawowym. Całości aranżacji salonu dopełnia nowoczesne oświetlenie zarówno to główne jak i to nad stołem.

Salon w stylu loftowym, barek w salonie, stare drewno, cegła czerwona w salonie

aranżacja salonu loft, cegła na ścianie, duży stół w salonie, barek w salonie

Salon w stylu loftowym, stół na środku w salonie, duże lampy nad stołem

Podziel się