Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Tego możesz nie wiedzieć o urządzeniu salonu z jadalnią

Publikacja 2018-07-26 15:36:24
Kategorie Wnętrza Salonu

Aranżacja salonu stanowi wyzwanie ale jest też niebywałą przyjemnością. To w jakim stylu zaaranżujemy nasz salon jest zależne od tego jakie mamy gust, co nam się podoba, na co stawiamy oraz od naszych potrzeb i stylu życia.

Ustaliliśmy już budżet jaki możemy przeznaczyć na aranżacje salonu, wyznaczyliśmy priorytety i potrzeby i przyszedł czas na decyzję związana ze stylem aranżacji salonu.

Aranżacja salonu w stylu nowoczesnym

Jeśli podobają Ci się nowoczesne wnętrza ale nie wiesz czy wybór ten będzie odpowiedni do Twojego salonu i dla Ciebie musisz wiedzieć czym jest styl nowoczesny i jakie zasady wyznaje.

Styl nowoczesny to również minimalizm - zasada : " im mniej tym więcej". W nowoczesnej aranżacji salonu postawić musimy na przestrzeń, funkcjonalność, sterylność. Wnętrze nie może być przytłoczone niepotrzebnymi meblami oraz dekoracjami. Decydując się na nowoczesny salon musimy wiedzieć , że będzie to wnętrze nieco zimne, surowe więc jeśli lubimy ciepłe, przytulne wnętrza możemy od razu zapomnieć o nowoczesnej aranżacji.

Nowoczesny salon to jednolite materiały, obecne w nim szkło, plastik, metal, beton. Kolorystyka sprawdzająca sie w salonie to szarości, biele, czerni przełamane mocniejszymi akcentami kolorystycznymi. Należy unikać wzorzystych materiałów np. kwiatowych. Ściany podłogi również powinny być w jednolitych kolorach.

Salon z jadalnią w stylu nowoczesnym - projekt

Poniżej znajduje się projekt salonu z jadalnią w stylu nowoczesnym w kolorze białym , szarym i czarnym. W projekcie salonu zastosowano na ścianie telewizyjnej nowoczesny beton architektoniczny, wiszącą nowoczesną szafkę RTV w białym kolorze z półkami w ciemnym drewnie. Na przeciwko ściany RTV znajduje się duży, wygody narożnik w kolorze szarości a nad nim zaprojektowano białą półkę. Na ścianie na której znajduje sie narożnik zastosowano panele drewniane w kolorze półki znajdującej się nad szafką RTV. W aranżacji salonu znajduje sie również nowoczesny stolik kawowy w kolorze białym. Ściany są w kolorze szarym a na podłodze znajdują się nowoczesne duże płytki. Część spełniająca funkcję jadalnianą to nowoczesny stół z designerskimi krzesłami. Nad stołem wiszą 3 lampy również w stylu nowoczesnym. Pomieszczenie podzielone zostało sufitami napinanymi, które dodatkowo nadają aranżacji salonu nowoczesnego wyrazu. Wnętrze salonu jest jasne, funkcjonalne i przestronne.

Ściana telewizyjna w salonie z betonem

Sufit podwieszany czarny w salonie i jadalni

Płyty betonowe na ścianie w salonie

Podziel się