Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Beton w salonie z kuchnią

Publikacja 2019-01-31 14:12:01
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Beton dekoracyjny dziś jest nadal bardzo chętnie używanym materiałem w aranżacji wnętrz. Nie traci na swojej popularności. Bardzo dobrze wygląda w we wnętrzach w stylu industrialnym, nowoczesnym minimalistycznym ale również jako dodatek ożywiający i przełamujący klasyczność niektórych innych stylów w aranżacjach wnętrz. Świetnie będzie prezentował się w salonie z kuchnią , salonie czy przedpokoju, łazience a nawet w sypialni. Pomysłów na jego zastosowanie jest wiele. Możemy użyć go na blatach, ścianach, podłodze a nawet suficie. Furorę robią również płytki imitujące beton. We wnętrzu chcąc oczywiście i ocieplić aranżacje z betonem wystarczy kilka dodatków o żywej kolorystyce.

Aranżacja salonu z kuchnią z betonem

Aranżacja salonu z kuchnia z betonem przedstawiona na zdjęciach w artykule to wykonany przez nas pod indywidulane zamówienie projekt wnętrza. To nowoczesne wnętrze w kolorach białym szarym, czarnym. W kuchni zostały zaprojektowane meble na wymiar. Od salonu kuchnię oddziela nowoczesny barek. Za nim znajduje się stół. W części salonowej znajduje się duży narożnik w szarym kolorze, nowoczesny stolik kawowy oraz szafka RTV i kominek. Na ścianach dla dekoracji i podkreślenia charakteru wnętrza znajduje się beton architektoniczny. W kuchni dla ocieplenia jest również drewno a w salonie napinany sufit. Salon z kuchnią jest urządzony nowocześnie funkcjonalnie i z charakterem.

Aranżacja salonu z kuchnią z betonem, wyspa w kuchni, biała kuchnia

Salon z kuchnią – stylowo i funkcjonalnie

Jak urządzić salon z kuchnią by był funkcjonalny i stylowy? Przede wszystkim po pierwsze skupmy się na precyzyjnym określeniu naszych potrzeb. To niezwykle istotne by wnętrze było dla nas komfortowe. W kolejnym kroku popracujmy nad znalezieniem najlepszego układu funkcjonalnego kuchni z salonem. Dobrze rozplanowana przestrzeń to podstawa by salon z kuchnia był dla nas funkcjonalny. Dobrze zorganizowane wnętrze to wygoda i przyjemność przebywania w nim. Kolejnym istotnym krokiem jest przemyślany wybór stylu aranżacji salonu z kuchnią. To miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu wspólnie z rodziną to również miejsce do którego zapraszamy gości. Pełni funkcję reprezentacyjną ważne więc by był urządzony gustownie i stylowo. Przy wyborze stylu kierujmy się nie modą a tym w jakich wnętrzach my czujemy się dobrze. W ostatnim kroku od obrany styl możemy zacząć decydować o kolorystyce, dodatkach, elementach dekoracyjnych i wyborze mebli i wyposażenia.

Zobacz również nasz inną publikację na temat salonu z kuchnią w stylu industrialnym

Beton w salonie z kuchnią, sufit podwieszany napinany, sofa szara, płytki biało-szare, kominek

Podziel się