Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Butelkowa zieleń w aranżacji wnętrz

Publikacja 2018-10-18 04:32:45
Kategorie Kuchnie , Mieszkania , Salony

W aranżacji wnętrz ogromną rolę odgrywa kolorystyka. We wnętrzach obecnie królują szarości i biel ale i co raz częściej szukamy alternatywy i koloru , który wprowadzi do wnętrza energię. Jednym z takich kolorów jest butelkowa zieleń. Zieleń to kolor ziemi i natury. Gama odcieni zieleni jest szeroka od morskiego poprzez szmaragdowy i właśnie butelkowy. Zieleń jest kwintesencją harmonii , spokoju i nadziei. Butelkowa zieleń to jeden z najmodniejszych kolorów nie tylko w aranżacji wnętrz ale i stylizacji. Można zastosować ją w formie dodatków , farby czy meblach. ten odcień zieleni jest niezwykle uniwersalny a co za tym idzie pasuje do aranżacji wnętrz niemal w każdym stylu. Można zastosować ją zarówno w salonie jak i sypialni gdzie zapewni nam relaks jak i przedpokoju łazience czy kuchni gdzie nada charakteru wnętrzu. Butelkowa zieleń świetnie wyglądać będzie w towarzystwie bieli, szarości, czerni, beżu czy drewna.

Butelkowa zieleń w sypialni

Butelkowa zieleń cieszy się co raz większą popularnością również i w aranżacji sypialni . Nic dziwnego jak już wcześniej wspomnieliśmy kolor ten sprzyja odpoczynkowi. Sprawi również , ze wnętrze będzie eleganckie i nada mu niebanalnego klimatu. Możemy zastosować ten kolor w postaci dodatków do bezy, brązów czy szarości jeśli mamy pomieszczenie o niewielkim metrażu lub odwrotnie w przypadku większej powierzchni kolor butelkowej zieleni połączyć z dodatkami w wymienionych kolorach. Będą tworzyć spójna całość czyniąc wnętrze atrakcyjnym. Sypialnia zaaranżowana z kolorem butelkowej zieleni na pewno sprawi , że wnętrze będzie nietuzinkowe i z przyjemnością będziemy w nim wypoczywać.

Sypialnia - dodatki w butelowej zieleni w sypialni

Butelkowa zieleń w salonie

Salon to miejsce wypoczynku i relaksu. Zastosowanie w nim koloru butelkowej zieleni zapewne ułatwi nam osiągniecie tego stanu. Kolor ten sprzyja wypoczynkowi. Aranżacja salonu z zastosowaniem butelkowej zieleni na pewno sprawi, że wnętrze będzie miało swoisty charakter oraz będzie sie gustownie prezentować. Jeśli mamy już neutralnie zaaranżowane wnętrze salonu możemy spokojnie wprowadzić do niego dodatki w kolorze butelkowej zieleni. Poprzez zmianę dodatków na przykład poduszek, ramek, obrazu ,zmiany kolory jednej ściany niewielkim kosztem uzyskamy pożądany efekt.

Salon, Butelkowa zieleń w salonie

Salon - dodatki w kolorze butelkowej zieleni

Pomysł na wnętrze z dodatkiem butelkowej zieleni

W artykule zamieszczono zdjęcia aranżacji sypialni i salonu z butelkową zielenią. To projekty wnętrz wykonane pod indywidualne zamówienie, które stanowić mogą inspirację. W swojej ofercie wykonujemy aranżacje sypialni , aranżacje salonu oraz innych pomieszczeń czy całych wnętrz mieszkalnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)