Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Cena za projekt mieszkania. Ile dziś kosztuje projektowanie wnętrz mieszkania?

Publikacja 2022-03-17 11:54:57
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Każdy z nas marzy o własnym mieszkaniu. Nie bez powodu mówi się ciasne ale własne. Chcemy by nasze mieszkania były urządzone pieknie i funkcjonalnie i co raz częściej korzystamy z usług architekta wnętrz. Cena projektu wnętrza mieszkania zaczynają dziś od 90 zł do 140 zł za m2 w zależności od tego czy zdecydujemy się na projekt stacjonarny czy na usługę projektowania mieszkania online

Kupiłeś/aś właśnie mieszkanie i rozpoczynasz przygodę z urządzeniem wnętrz mieszkania lub marzy Ci się gruntowny remont starego mieszkania i zmiana aranżacji i wystroju wnętrz? Przejrzałeś już wszystkie możliwe porady architekta wnętrz i nadal nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Zastanawiasz się nad skorzystaniem z pomocy profesjonalisty- architekta wnętrz więc szukasz informacji ile dziś kosztuje projektowanie wnętrz mieszkania. Chcesz dowiedzieć się na co zwrócić uwagę szukając projektanta wnętrz? Dowiedz się jaka jest cena za projekt mieszkania w 2022 roku. Sprawdź jaki jest zakres projektu wnętrz. I zapoznaj się z przedstawioną przez nas ofertą na projekty wnętrz mieszkań online.


Cena za projekt mieszkania. Ile dziś kosztuje projektowanie wnętrz mieszkania?

Cena projektu wnętrz. Ile kosztuje projekt wnętrza domu?

Każdy z nas marzy o pięknie i funkcjonalnie urządzonych wnętrzach w mieszkaniu. Chcemy by projekt aranżacji wnętrza był wyjątkowy. Aby tak się stało potrzebna jest wiedza, ciekawe i nie szablonowe podejście do każdego pomieszczenia, wyobraźnia dlatego co raz częściej osobą do której zwracamy się o pomoc w urządzeniu naszych mieszkania jest projektant wnętrz. Każdy z nas dobrze wie, że urządzenie mieszkania wiążę się nie z małymi kosztami a wielu z nas urządza je na długie lata dlatego warto jest podejść do tego z głową by nie popełnić błędów , które będą ciągnąc się za nami długi czas i spowodują , że nie będziemy zadowoleni z efektu końcowego lub co gorsza narazi nas to na dodatkowe koszty na niepotrzebne poprawki. Dlatego choć projekt wnętrz mieszkania jest dodatkowym kosztem co raz chętniej decydujemy się na tego typu usługę. No właśnie, tylko ile to właściwie kosztuje? Odpowiemy Ci dziś na poniższe pytania:

 • jaka jest cena projektu aranżacji ?
 • Jaka cena za projekt mieszkania dziś jest oferowana?
 • Co wchodzi w skład takiego projektu wnętrz mieszkania?
 • Jak odbywa się projektowanie wnętrz mieszkań?
 • Dlaczego warto skorzystać z usługi projektowania wnętrz online?
 • Jakie są średnie ceny projektów?
 • ile kosztuje projekt koncepcyjny wnętrza a jaka jest cena w przypadku projektu kompleksowego?
 • jak kształtują się koszty pojedynczych projektów wnętrz: ile kosztuje projekt salonu, jaka jest cena projektu kuchni czy też ile kosztuje projekt łazienki

Ile kosztuje kompleksowy projekt wnętrza ? Jaka jest cena za projekt aranżacji wnętrza?

Odpowiadając na to pytanie, musimy zdawać sobie sprawę, że cena architekta wnętrz jaka podaje za projekt to nie tylko cena wykonania samej usługi. To nie tylko opłata za jego pracę ale i koszty jakie musi ponieść by ta pracę dla nas wykonać. Pierwsze co przychodzi na myśl to oczywiście prąd, bez którego nie wykona żadnego projektu aranżacji mieszkań. To również koszt zakupu programu do projektowania, utrzymania prowadzonej działalności na które składają się chociażby podatki i składki zdrowotne. Ceny projektów kompleksowych mieszkania wahają się dziś od 90-140 zł za m2. I tak w przypadku projektu kompleksowego średni koszt zaprojektowania małego, średniego i dużego mieszkania przedstawia się następująco:

 • za projekty wnętrz małych mieszkań 30m2, 35m2, 40m2 czy 45m2.

W przypadku małych mieszkań cena usług stacjonarnych za m2 oscyluje od 120-140 zł za m kwadratowy projektu wnętrz.

a więc tym samym za projekt małego mieszkania w zależności od zakresu usługi zapłacić będziemy musieli od 3900 zł do 5800 zł.

 • za projekty wnętrz średnich mieszkań 50m2, 55m2, 60m2, 65m2.

W przypadku średnich mieszkań cena usług stacjonarnych za m2 oscyluje na poziomie 120 zł za m2 a więc tym samym za projekt średniego mieszkania w zależności od zakresu usługi będziemy musieli zapłacić od 6100 zł do 11000 zł.

 • za projekt wnętrz dużych mieszkań 70m2, 80m2, 90m2, 100m2.

Cena zaprojektowania dużego mieszkania za m2 oscyluje na poziomie 110 zł do 200 zł za m2 a więc tym samym za projekt dużego mieszkania w zależności od zakresu usługi będziemy musieli zapłacić od 8000 zł w górę.

Z kolei projekt funkcjonalny mieszkania inaczej koncepcyjny to koszt wahający się od 50 zł do nawet 100 zł za m2.

Odpowiadając na też na pytanie ile kosztuje kompleksowy projekt należałoby wyjaśnić też pojęcia. Czym jest właściwie projekt kompleksowy i różnicy od tego czym jest projekt koncepcyjny. Pierwszy z nich zakłada za projektowanie wnętrz a od A do Z. To znaczy od doboru układu funkcjonalnego po dobór właściwego wystroju poprzez przygotowanie listy wyposażenia wnętrza jakie zostało w projekcie użyte potrzebnej do realizacji projektu. Drugi z kolei to tak naprawdę zaprezentowanie rzutu układu funkcjonalnego czyli najprościej mówiąc pokazanie co gdzie może stać ale bez pokazania elementów wyposażenia wnętrza. Na koszt projektu składa się tym samym nakład pracy włożonej w jego przygotowanie i ilość potrzebnego, poświęconego czasu nad nim.

Cena usług architekta będzie się więc różnic w zależności od tego jaki rodzaj projektu wybierzemy. Cena projektu koncepcyjnego będzie oczywiście niższa. Znacznie więcej kosztuje kompleksowy projekt co nie jest niczym dziwnym bo i jego zakres jest dużo szerszy.

Ile dziś kosztuje projekt mieszkania i jaki jest zakres projektu wnętrz?

Opracowanie projektu w oparciu o preferencje Inwestora to pracochłonne i czasochłonne zadanie wymagające nie tylko wiedzy ale i wyobraźni. Projekt wnętrz składa się z wielu aspektów od doboru układu funkcjonalnego mieszkania po dobór odpowiednich elementów składających się na wystrój. Każdy z nich wymaga zaangażowania i wczucia się w oczekiwania Klienta i wymaga zrozumienie jego potrzeb. Wykonanie projektu wnętrz wraz z jego dokumentacją nie trwa przysłowiowe pięć minut i jest procesem twórczym.

Cena projektu mieszkania za m2 wykonywana stacjonarnie w biurze projektowym waha się od 120-190 zł za m2 w zależności od zakresu usługi a w wielu biurach projektowych zależy nie tylko od wielkości mieszkania ale i często stylu aranżacji. Z wyższym kosztem usługi musimy się liczyć kiedy decydujemy się na nadzór autorski nad naszym projektem.

Jaki jest zakres usług wchodzący w projekt wnętrz mieszkania?

Decydując się na współprace i usługi architekta wnętrz musimy zapoznać się zakresem usługi, poznać zestawienie cenowe jego usług. Najprościej mówiąc musimy wiedzieć co i w jakiej cenie otrzymamy. Czy będzie to na przykład wykonane do projektu zestawienie cenowe wraz z informacja gdzie możemy kupić poszczególne rzeczy Na przykład czy będą to rzuty pomieszczeń czy na przykład będzie to wizualizacja kuchni czy innego pomieszczenia. Musimy też wiedzieć w jaki sposób przebiega realizacja projektu oraz samo przekazanie projektu.

Jak przebiega projektowanie wnętrz? Co wchodzi w skład projektu wnętrz mieszkania?

Zakres usług projektowania wnętrz zależy od wyboru oferty, od tego na jaki projekt wnętrz się zdecydujemy. Czy będzie to projekt stacjonarny z nadzorem czy bez, czy projekt dotyczyć będzie poszczególnych wnętrz czy całego mieszkania , jaki jest ich metraż a może czy będzie to usługa jaką jest projektowanie wnętrz mieszkań online.

Ile kosztuje projekt wnętrz mieszkania online? Jak przebiega?

Projektowanie mieszkania online jest usługą stosunkowo tańszą od tej świadczonej stacjonarnie. Co jest zrozumiałe gdyż odchodzą koszty pomiarów, spotkań, dojazdów i nie prowadzony jest nadzór nad wykonaniem. Przebieg usługi jaką jest projektowanie wnętrz online jest ponadto taki sam i odbywa się w oparciu o wymiary, preferencje i możliwości finansowe Inwestorów. Projekty wnętrz mieszkania online to złożony proces, który w efekcie końcowym ma doprowadzić do stworzenia wyjątkowej aranżacji wnętrz dopasowaną do potrzeb mieszkańców.

Sprawdź jak przebiega proces projektowania wnętrz online.

Cennik projektowania wnętrz online. Jak jet cena aranżacji wnętrz online?

Jaka jest cena projektu domu? Ile kosztuje projektowanie wnętrz mieszkania online? Koszty wykonania projektu mieszkania wahają się od 90 zł za m2 do nawet 120 zł za m2. W różnych ofertach biur projektowych w podanych cenach znajdziemy różne elementy na które będzie składał się projekt wnętrz mieszkania. I cena projektu wnętrz zależy właśnie od nich.

Biuro projektowe Fabryka Projektów - usługi architekta wnętrz

Decydując się na usługę projektowania wnętrz warto jest korzystać ze sprawdzonych projektantów wnętrz. My posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykonaliśmy setki kompleksowych projektów mieszkań. W naszej ofercie nie uzależniamy ceny od metrażu mieszkania dlatego bez względu na to czy urządzasz małe mieszkanie które notabene jest trudniejsze do zaprojektowania czy duże mieszkanie koszt usługi jest taki sam.

Przygotowaliśmy ofertę na projektowanie mieszkania online w skład której wchodzi wykonanie projektu do trzech wariantów - wersji projektu z pełną aranżacją wnętrza oraz przygotowanie specyfikacji materiałowej z listą zakupów i sklepów.

Projekt mieszkania online https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza/projekt-mieszkania to tylko jedna z usług które oferujemy.

Wykonamy również projekt wnętrz pojedynczego wybranego wnętrza. Na naszej stronie sprawdzicie Państwo również między innymi: ile kosztuje projekt kuchni oraz jaka jest cena projektu salonu lub jaka jest cena projektu łazienki

Zobacz cennik projektowania wnętrz online https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza

Koszty za projektowanie wnętrz się zmieniają ale niezmiennym pozostaje fakt , że warto zainwestować w profesjonalny projekt wnętrza przygotowany przez architekta wnętrz. Zyskujemy spokój i gwarancje, że nie popełnimy błędów, które raz, że będą kosztowne a dwa negatywnie wpłyną na efekt końcowy. Cena projektu wnętrza nie jest niska ale koszty jakie przyjdzie nam ponieść za niewłaściwie podjęte decyzje będą znacznie większe. Skorzystanie z pomocy architekta wnętrz rozwiązuje nam wiele problemów, rozwiewa wątpliwości. Co więcej oszczędza nasz czas jaki musielibyśmy poświecić nad najpierw analizowaniem jakie propozycje rzutu układu funkcjonalnego będą najlepsze. Już samo znalezienie i rozrysowanie najlepszego układu funkcjonalnego kuchni to nie małe przedsięwzięcie czasowe. Potem na bieganie po sklepach i poszukiwanie wyposażenia wnętrza

Podziel się