Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt wnętrz cennik. Ile kosztuje projektowanie wnętrz 2022r.

Publikacja 2022-05-25 07:20:01
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Właśnie stałeś się właścicielem nowego mieszkania, domu? A może planujesz przeprowadzić gruntowny remont starego mieszkania? Tylko kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Dobrze to znamy!!! Przeraża Cię ogrom prac, konieczność podejmowania mnóstwa decyzji, które zaważą na tym jak będziesz mieszkać. Najchętniej zlecił być to komuś innemu tyle, że martwisz się czy w ogóle Cię stać. Poszukujesz informacji ile dziś kosztuje projekt mieszkania lub projekt wnętrza domu? Jak kształtuje się cena projekt aranżacji pojedynczego pomieszczenia?

Tu znajdziesz odpowiedź!!! W artykule przedstawimy Ci :

 • Jak dziś kształtują się ceny projektu wnętrz
 • ile kosztuje kompleksowy projekt wnętrz a jak jest cena projektu koncepcyjnego i cena projektu wykonawczego
 • Ile kosztują usługi projektowania wnętrz w 2022 roku
 • Jaki przebiega i jaki jest zakres usług wchodzący w projekt wnętrz
 • Alternatywę dla projektu stacjonarnego jaką jest projektowanie wnętrz online, co zaoszczędzi Ci czasu i pieniędzy

Od początku, czyli po co nam właściwie kompleksowy projekt wnętrza?

Choć każdy z nas chce mieszkać w pięknie i funkcjonalnie urządzonych wnętrzach to stworzenie takiej aranżacji wnętrz nie jest zadaniem łatwym. Wymaga wiedzy, znajomości choć podstawowych zasad, pomysłowości i wyobraźni, dobrego planu i nieszablonowego podejścia do rozwiązań. Dlatego nie dziwi fakt, ze co raz więcej z nas decyduje się na skorzystanie z , który wykona dla nas projekt wnętrz mieszkania. I choć urządzenie mieszkania wiąże się jak wiadomo z niemałymi kosztami, w końcu mieszkanie dom urządzamy na lata to decydujemy się na poniesienie dodatkowego kosztu jaki wiąże się ze zleceniem prac profesjonaliście. Jest to w gruncie rzeczy w ostatecznym rachunku oszczędność. Czegoś nie policzalnego czym jest nasz czas, ten spędzony na wielogodzinnych poszukiwaniach inspiracji, rozwiązań, elementów wystroju i aranżacji jak i pieniędzy jakie oszczędzamy na źle podjęte decyzje i zakupy podejmowane pod wpływem emocji. W sieci widać mnóstwo zapytań typu ile kosztuje projekt i nie tylko interesuje nas cena projektu mieszkania ale szukamy też informacji o kosztach projektowania poszczególnych wnętrz jak na przykład ile kosztuje projekt łazienki kosztuje projekt salonu czy pojawiają się też zapytania ile kosztuje wizualizacja kuchni. No dobrze, to w takim razie,

 • Ile dziś kosztuje projektowanie wnętrz? Jaka jest cena za projekt wnętrz?
 • ile kosztuje projekt aranżacji pojedynczego wnętrza
 • Od czego zależy cena projektu? jaka jest cena usług architekta?
 • Jaki jest zakres projektu wnętrz ? Jaki masz wybór? W jaki sposób można skorzystać z usługi projektant wnętrz?

Ponieważ nie ma osoby która nie lubi zaoszczędzić pieniędzy a do tego jeszcze czasu na początek pokażemy więc alternatywę do projektu stacjonarnego i koszty z tym związane

Poznaj alternatywę, profesjonalny architekt wnętrz czyli usługa projektowania wnętrz online 

Wszyscy lubimy oszczędzać czas i pieniądze prawda? Projektowanie wnętrz online to jeden ze sposobów w jaki możemy skorzystać z usług projektanta wnętrz. W ten sposób nie wychodząc z domu możemy zlecić wykonanie projektu każdego wybranego pojedynczego wnętrza lub projekt wnętrza całego mieszkania lub domu płacą mniej niż za projekt stacjonarny.

Oferta biura projektowego to możliwość skorzystania z usług projektowania wnętrz mieszkania i domu jak i pojedynczych wnętrz. Wzbudziłam Twoje zainteresowanie ? Pewnie zacząłeś zastanawiać się, jak wygląda taki proces projektowy? jak to się odbywa i co otrzymasz zamawiając projekt wnętrza online? Ale najbardziej interesuje Cię ile taka przyjemność będzie kosztowała? Ile dziś kosztuje projekt wnętrz online?

Projekt aranżacji wnętrz z Fabryką Projektów. Jak kształtują się ceny za projekt wnętrza online?

Jeśli chcesz skorzystać z usługi biura projektowego zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź aktualny cennik projektowania wnętrz. W cenie projektu wnętrza wykonamy dla Ciebie projekt z pełną aranżacją wnętrza do trzech wariantów oraz specyfikacje materiałową z listą zakupów użytych elementów wyposażenia wnętrza i sklepów. Otrzymujesz więc zestawienie cenowe wraz z listą miejsc gdzie je zakupisz. Masz wskazany sklep nie musisz tracić czasu na bieganie po sklepach. Cena aranżacji wnętrz zależy od tego czy wybierasz projekt wnętrz pojedynczego pomieszczenia i wtedy cena jest za pomieszczenie czy projekt całego mieszkania lub domu i wtedy cena jest za metr kwadratowy projektu wnętrz

Biuro projektowe Fabryka Projektów - projektowanie wnętrz cennik

Projekt wnętrz stanowi podstawę do udanej aranżacji każdego wnętrza. Wykonujemy kompleksowe projekty mieszkań. Projekt wnętrz składa się z wielu złożonych czynności by stworzyć dla Ciebie wymarzoną aranżacje wnętrz. U nas cena projektu wnętrz zależy od tego czy zdecydujesz się na projekt całego mieszkania czy pojedynczego wnętrza.

Ile kosztuje projekt wnętrz poszczególnych pomieszczeń

Poznaj ofertę i ceny zakupu projektu:

 • Cena projektu kuchni wynosi od 599 zł do 799 zł

Projekt wnętrza kuchni

 • Cena za projekt salonu to od 1099 zł do1299 zł

Projekt wnętrza salonu

 • Cena realizacji projektu przedpokoju waha się od 649 zł do 849 zł

Projekt przedpokoju

 • Cena projektu pokoju dla nastolatka czy nastolatki wynosi od 749 zł do 949 zł

Projekt pokoju młodzieżowego

 • Cena za opracowanie projektu salonu z kuchnią i holem to od 1999zł do 2199 zł

Projekt wnętrza salonu z kuchnią i holem

 • Cena za projekt sypialni to koszt od 749 zł do 949 zł

Projekt sypialni

 • Koszt projektu salonu z kuchnią wynosi od 1649 zł do 1849 zł

Projekt salonu z kuchnią

 • Cena za projekt łazienki waha się między 599 zł a 799 zł

Projekt łazienki

 • Koszt projektu salonu z kuchnią i jadalnią to koszt od 1899 zł do 2099 zł

Projekt salonu z kuchnią i jadalnią

 • Cena projekt pokoju dziecięcego wynosi od 749 zł do 949 zł

Projekt wnętrza pokoju dziecięcego

Cena za projekt wnętrza domu i projekt wnętrz mieszkania

A jaka jest u nas cena projektu domu lub cena projektu mieszkania i co wchodzi w zakres prac projektu aranżacji mieszkań ? W przypadku takiego projektu wnętrz kosztuje to od 70- 90 zł za m2

W przypadku wyboru tej opcji istnieje możliwości zmian układu funkcjonalnego mieszkania. Mamy pewność że wszystkie pomieszczenia w naszym domu czy mieszkaniu są zaprojektowane spójnie stylistycznie. Wykonujemy projekty mebli , rysunki rzutu układu zabudowy kuchennej. Pozostałe elementy projektu wnętrz nie zmieniają się.

Jaki przebiega proces aranżacji wnętrz mieszkania i jaki jest zakres projektu wnętrz online? 

Jak przebiega projektowanie wnętrz online ? Co wchodzi w skład projektu wnętrz online ? Zakres takiej usługi zależy od wyboru oferty, od tego na jaki projekt wnętrz się zdecydujemy. Czy projekt dotyczyć będzie poszczególnych wnętrz czy całego mieszkania, jaki jest ich metraż. Przebieg usługi jaką jest projektowanie wnętrz online jest taki sam jak w przypadku skorzystania z oferty projektu stacjonarnego z różnicą polegającą na formie kontaktu i konieczności samodzielnego przekazania wymiarów. Projektowanie wnętrz online odbywa się dla konkretnego wnętrza w oparciu o preferencje i możliwości finansowe Inwestorów. Jest to złożony proces, mający na celu doprowadzić do stworzenia wyjątkowej, dopasowanej aranżacji wnętrz. Oczywiście w trakcie prac możliwa jest konsultacja telefoniczna.

Jak odbywa się cały proces projektowania wnętrz online? 

 Po zapoznaniu się z wymiarami, Twoimi oczekiwaniami i potrzebami na podstawie Twoich możliwości finansowych, wskazanego budżetu projektant wnętrz wykonuje projekt, przedstawia wizualizacje wnętrza, którą Ci przedstawia i nad którym wspólnie pracujecie. Projektant wnosi do niego Twoje uwagi, zmiany jakie chcesz nanieść. Na koniec wykonuje do projektu specyfikacje użytych w niej materiałów, elementów wystroju wnętrza i listę zakupów i sklepów. Przekazanie projektu odbywa się za pomocą poczty elektronicznej.

Wiesz już jak wygląda projektowanie wnętrz online i ile kosztuje kompleksowy projekt wnętrza. Pokazaliśmy Ci alternatywę teraz wyjaśnimy do czego

Ile dziś kosztuje projekt mieszkania? Jakie są ceny projektów wnętrz? Poznaj cennik projektowania wnętrz

W przypadku projektu całego mieszkania czy domu cena liczona jest za m2 i wynosi od 120 zł do 150 zł za m2. Natomiast jeśli decydujemy się projekt pojedynczego wnętrza cena jest za pomieszczenie bez względu na metraż.

Szukając projektanta wnętrz, który wykona projekt wnętrza musimy zapoznać się z ofertą jaką ma i co wchodzi w skład jego usług. Od tego też zależy ile kosztuje architekt i jak wycenia swoją pracę.

Koszt aranżacji wnętrz: cena za projekt koncepcyjny a koszty projektu wykonawczego

Cena architekta wnętrz zależy od tego na jaki zakresu prac projektowanych pomieszczeń. Możemy zdecydować się na:

 • projekt kompleksowy

Jest to opracowanie projektu w którego skład wchodzi projekt funkcjonalny pomieszczenia, wizualizacja oraz dokumentacja potrzebna do realizacji projektu. Ceny projektów kompleksowych zależą od zakresu prac i wybranego biura projektowego. Jedne wykonują wycenę w oparciu o metraż, inne w oparciu o złożoność wnętrza, obrany styl. A jeszcze inne posiadają z gór określony cennik projektowania wnętrz.

Wizualizacja pomieszczeia

Projekt przyłączy elektrycznych

 • projekt koncepcyjny ( funkcjonalny)

Koncepcja projektu wnętrz czyli jest to przedstawienie na przykład układu funkcjonalnego kuchni , rzuty pomieszczeń z góry. Projekt koncepcyjny wnętrza to plan na zagospodarowanie pomieszczenia. Ile kosztują usługi architekta tego typu? Średnie ceny projektów oscylują od 25 zł za m2 a w przypadku pojedynczego pomieszczenia około 250 zł.

 • projekt wykonawczy i nadzór autorski

I tu w przypadku mieszkań cena wynosi od 250 zł za m2 - 500 zł za m2

Na projekt wnętrz cena podana przez architekta składają się: pobranie wymiarów, propozycje rzutu, wizualizacja, spotkania z projektantem i omówienie, wspólne zakupy elementów wyposażenia wnętrza ,nadzór autorki nad wykonaniem projektu i prac.

Możemy też zdecydować się na porady architekta wnętrz czy może lepiej konsultacje architekta wnętrz odnośnie poszczególnych elementów wyposażenia wnętrza i wtedy płacimy za godzinę rozmowy z nim jednak nie otrzymujemy od niego żadnego projektu czyli nie będzie to żadna fotorealistyczna wizualizacja kuchni a jedynie porada odnośnie wyboru koloru czy jej układu.

Podziel się