Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Czy projektowanie wnętrz online jest możliwe? Jak przebiega?

Publikacja 2020-04-29 06:14:10
Kategorie Mieszkania

Pięknie urządzone wnętrze to marzenie każdego. Niestety, nie jest to łatwe, każdy kto choć raz wykonywał aranżacje wnętrz wie, że potrzebna jest specjalistyczna wiedza, kreatywność i wyczucie smaku. Bez tego mieszkanie nie nabierze indywidualnego charakteru, nie będzie spełniało podstawowych funkcji.  Aby projektowane wnętrze było funkcjonale, estetyczne i nowoczesne, warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz. Specjalista pomoże dopasować projekt do indywidualnych potrzeb klienta, wie, jak przenieść wizje i pomysły klienta, uwzględniając aspekt techniczny i finansowy. Zna rozwiązania, które uczynią dom pięknym, przytulnym i spełniającym marzenia klienta.

Projektowanie online wnętrz – czy to dobry pomysł?

Projektanci wnętrz pracują w różny sposób, stacjonarne lub online. W obecnych czasach, w dobie panującej pandemii, kiedy wyjście z domu jest mocno utrudnione, warto skorzystać z usług projektantów pracujących online. Postaramy się udowodnić , że taka forma pracy nie rożnie się znacznie od pracy z projektantem na miejscu. Klienci drogą elektroniczną mogą przedstawić nam swoje pomysły i posiadany budżet, a my postaramy się wcielić je w życie. Projektowanie wnętrz to nasza pasja, dlatego mimo że nie znamy osobiście danego klienta, do każdego projektu podchodźmy indywidualnie. Staramy się stworzyć przestrzeń idealną, która zapewni dobre samopoczucie i chęć przebywania w pomieszczeniu. Opcja projektowania wnętrz online jest bardzo korzysta dla osób, które mają zaplanowana inwestycje, a w dobie koronawirusa nie mogą pozwolić sobie na współprace z projektantem stacjonarnie szczególnie w obecnym czasie. Na szczęście dzisiejsza  technologia jest bardzo rozwinięta i nawet nie widząc się osobiście, nasza Fabryka Projektów może spełnić marzenia klientów.

Projekty online – jak wygląda współpraca z projektantem online?

Pewnie zastanawiasz się jak wygląda praca z projektantem, którego nie widzicie i który nie przychodzi osobiście do projektowanego wnętrza. Projektowanie online wnętrz nie różni się znacznie od pracy stacjonarnej. Jedyna różnica to brak osobistego kontaktu, to w dzisiejszych czasach można uznać za dużą zaletę. Bez osobistego kontaktu wykonujmy wszystkie projekty i aranżacje. Możemy zaprojektować m.in:

  • poszczególne pomieszczenia, np. salon, kuchnia, łazienka, pokój dziecięcy itp.,
  • cały domów, mieszkań
  • pomieszczenia biurowe,
  • pakiety projektowe jak: salon z kuchnią, salon z kuchnią i holem czy salon z kuchnią i jadalnią

Dzięki temu, że projektujemy online, nie ogranicza nas odległość, może pomagać klientom niezależnie od miejsca, gdzie mieszkają. Klient, drogą mailową musi przedstawić nam swoje potrzeby, upodobania oraz dokładny wymiary pomieszczeń, które mamy zaprojektować. Potrzebujemy rzut architektoniczny bądź odręcznie naniesione wymiary oraz zdjęcia pomieszczenia. Po wykonaniu wstępnego projektu przekazujemy go klientowi, a jeżeli projekt wnętrz nie spełnia wszystkich oczekiwać, poprawiamy go zgodnie z Państwa sugestiami. Klient otrzymuje projekt w formie wizualizacji 3D, dzięki temu widzi dokładnie pomieszczenia tak, jak będą wyglądały w rzeczywistości. Wykonujemy do 3 wariantów projektu tak by projekt w 100% spełni oczekiwania. Gdy jest już zatwierdzony, przekazujemy wykaz potrzebnych materiałów, które kliencie będą mogli kupić w sklepach. Wykonujemy projekty od A do Z, dbamy o piękny wystrój wnętrz.

Mamy nadzieje,  że udało nam się udowodnić że projektowanie wnętrz online jest skuteczną forma urządzenia mieszkania. W obecnych czasach warto zadbać o siebie, swoich najbliższych i zostać w domu. Warto skorzystać z nowoczesnych rozwiązań i ciszyć się idealnie urządzoną przestrzenią.

W kolejnym artykule blogowym przedstawiamy jak urządziliśmy salon, kuchnie i jadalnie

Czy projektowanie wnętrz online jest możliwe? Jak przebiega?, na zdjęciu projekt nowoczesnej kuchni, biały, grafit, drewno, szary