projekt wnętrza

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Urządzamy nowoczesny salon z kuchnią

Publikacja 2020-04-25 12:46:16
Kategorie Salony z kuchnią

Urządzamy nowoczesny salon z kuchnią

Umieszczenie salonu w tym samym pomieszczeniu, w którym znajduje się kuchni jest praktycznym rozwiązaniem, ale nie każdy je docenia. W dzisiejszym artykule wskazujemy zalety takiej organizacji w mieszkaniu oraz prezentujemy autorską propozycję, którą możecie obejrzeć na zdjęciach. Jeżeli szukasz inspiracji to serdecznie zapraszamy!

Zalety połączenia salonu z kuchnią

Połączenie salonu z kuchnią jest ciekawym rozwiązaniem zwłaszcza dla małych mieszkań oraz domów, ale nie tylko. Okazuje się bowiem, że jest to opcja bardzo praktyczna zwłaszcza dla towarzyskich osób, rodzin oraz tych, którzy lubią przyjmować gości. Dzięki takiemu układowi możliwe jest pozostawanie w kontakcie z gości lub członkami rodziny podczas przygotowywania posiłków. Dodatkowo także samo ich podawanie jest ułatwione, ponieważ kuchnia z salonem najczęściej ma wydzielone strefy - do gotowania, do relaksu i wreszcie - jadalną. Umiejętne ich połączenie daje gwarancję satysfakcji. Otwarta kuchnia stwarza również możliwość spędzania czasu z rodziną podczas gotowania oraz wspólnego oglądania telewizji.

Fabryka Projektów: nowoczesna kuchni z salonem

Nowoczesny salon z kuchnią i jadalnią obfituje w szarości, które są bardzo neutralnymi barwami i dzięki temu bardzo dobrze prezentują się w kompozycji z innymi kolorami. Część kuchenna, w której przygotowujemy posiłki zawiera też stosunkowo dużo czerni, co w połączeniu z jasnym drewnem daje efekt kontrastu i nowoczesności. Przestronne okno wprowadza wiele światła do pomieszczenia. Uwagę zwraca długi drewniany blat, który podczas gotowania może okazać się bardzo praktyczny - podobnie jak płytki, które zostały umieszczone na podłodze. Część salonowa wyposażona jest w oryginalną lampę, która przyciąga uwagę patrzących. Obok szarości, które idealnie korespondują z kuchnią, do salonu wprowadzono także złamaną biel. Nadaje ona wnętrzu przytulny charakter - podobnie jak zieleń oraz umieszczone na kanapie poduszki. Beżowa kanapa oddziela jadalnię od części rozrywkowej salonu. Podłoga w obydwu częściach jest drewniana. Drewno w salonie z kuchnią odgrywa w całym projekcie rolę tła, które idealnie pasuje do całości. Część jadalna jest - podobnie jak kuchnia - dobrze oświetlona dzięki przestronnej szybie. Jasny blat stołu kontrastuje z ciemnymi krzesełkami, ale wszystko zgrywa się w jedną całość.

Nowoczesny salon z kuchnią i jadalnią w szarości w harmoni z beżem, czarnym

Urządznie salonu z kuchnią

Zdjęcie jadalni w salonie z kuchnią

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)