Jak urządzić salon i kuchnie w stylu skandynawskim?

Publikacja 2019-06-11 10:53:20
Kategorie Salony z kuchnią

Jak urządzić salon i kuchnie w stylu skandynawskim?

Jak urządzić salon i kuchnię funkcjonalnie i pięknie to pytanie zadaje sobie każdy kto staje w sytuacji aranżacji wnętrza salonu z kuchnią. Pierwsza myśl jaka się pojawia to w jakim stylu urządzić salon z kuchnią. Przeglądamy strony internetowe, magazyny wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji i pomysłu. Decydując się na styl aranżacji wnętrza musimy się zastanowić w czym będziemy czuć się dobrze. Nie kierujmy się panującą modą, trendami ale naszymi potrzebami i gustem. Co z tego jeśli urządzimy salon z kuchnią w najpopularniejszym stylu nowoczesnym i będziemy mieli piękne modne wnętrze jeśli jego dość surowy charakter, nieco zimny będzie sprawiał, że nie będziemy z przyjemnością we wnętrzu przebywać. Brakować nam będzie efektu przytulności i ciepła. Jeśli właśnie taki efekt chcemy uzyskać dobrym wyborem będzie na przykład salon z kuchnia urządzony w stylu skandynawskim.

Jeśli nie wiesz jak urządzić salon i kuchnie w stylu skandynawskim zapraszamy na nasz blog gdzie znajdziesz pomysły na salon z kuchnią w stylu skandynawskim, artykuły o tematyce wystroju wnętrz. Jeśli potrzebujesz pomocy w aranżacji salonu z kuchnią możesz skorzystać również z naszej oferty na projekt salonu z kuchnią.

Wnętrze w stylu skandynawskim 

Wnętrze w stylu skandynawskim jest urządzone prosto i funkcjonalnie. Styl skandynawski to jeden z obecnie najchętniej wybieranych stylów w aranżacji wnętrz. Nic dziwnego skandynawskie wnętrze to naturalność, przestronność, praktyczność i minimalizm. Dziś styl skandynawski nie jedno ma imię. Czym charakteryzuje się styl skandynawski?W klasycznej odsłonie bazą stylu są naturalne materiały i kolory. Biel, szarość z drewnem. To również światło oraz dodatki i dekoracje proste, delikatne nadające wnętrzu charakteru. Styl skandynawski nadaje się do praktycznie każdego wnętrza. Wnętrza urządzone w tym stylu są zarówno nowoczesne jak i maja przytulny charakter.

Jak urządzić salon w stylu skandynawskim

Jak urządzić salon i kuchnie w stylu skandynawskim: zdjęcia, aranżacja 

W artykule zamieściliśmy zdjęcia salonu z kuchnią w stylu skandynawskim. Projekt wnętrza został wykonany pod indywidualne zamówienie. Może on stanowić inspiracje na urządzenie salonu i kuchni w stylu skandynawskim.

Kuchnia w stylu skandynawskim zaprezentowana na zdjęciach to białe meble kuchenne z dodatkiem drewna i drewniany blat. Kuchnia została zaprojektowana na wymiar w kształcie litery L. W części kuchennej znajduje się również stół z krzesłami w stylu skandynawskim nad którym znajduje się oświetlenie. Salon w stylu skandynawskim to szary narożnik, drewniany stolik kawowy, białe szafka RTV. Na ścianach jest drewno w postaci lameli oraz cegła dla nadania wnętrzu charakteru. Dodatkowo pojawia się jasny pastelowy kolor w dodatkach. Podłoga jest drewniana. Wnętrze salonu z kuchnią jest jasne, przestronne, przytulne i funkcjonalne.

Jak urządzić salon i kuchnie w stylu skandynawskim: zdjęcia, aranżacja

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)