Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Nowoczesne wnętrza domu: zaaranżowanie salonu, kuchni, jadalni, holu

Publikacja 2019-04-08 10:49:09
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Nowoczesne wnętrza domu wyrażają się przestrzenią, prostota, światło. Jeśli zdecydowaliśmy się na nowoczesną aranżacje wnętrza domu powinniśmy wiedzieć czym wyróżnia się styl nowoczesny w aranżacji wnętrz. Czym kierować się podczas urządzania domu w stylu nowoczesnym. Jakie elementy będą odpowiednie w nowoczesnym wnętrzu. Jaka kolorystyka będzie odpowiednia dla wnętrza w stylu nowoczesnym.

Nowoczesne wnętrza domu są przestronne, otwarte, komfortowe dla mieszkańców. Ma być prosto, wygodnie i komunikatywnie. Bez zbędnych dekoracji co nie oznacza, ze nudno i bez pomysłu. Styl nowoczesny we wnętrzach oznacza się wyrazistymi cechami. Myślisz o aranżacji wnętrza w nowoczesnym stylu? Marzysz o eleganckim, funkcjonalnym nowoczesnym wnętrzu? Sprawdź nasze pomysły na nowoczesna wnętrza na naszym blogu. Znajdziesz tam artykuły i zdjęcia nowoczesnych aranżacji wnętrz i nie tylko.Możesz również skorzystać z naszej oferty i zamówić wybrany projekt wnętrza wykonywany pod Twoje indywidualne zamówienie. W oparciu o Twoje potrzeby, możliwości finansowe i oczekiwania.

Aranżacja wnętrz w stylu nowoczesnym

Aranżacja wnętrz w stylu nowoczesnym, czym się wyróżnia? Co jest wyznacznikiem stylu nowoczesnego? Jak urządzić wnętrze w stylu nowoczesnym? Otóż nowoczesne wnętrza lubią proste, harmonijne, przestronne i otwarte aranżacje wnętrz. W nowoczesnych wnętrzach królują materiały takie jak: szkło, kamień, stal, beton, cegła, kamień oraz drewno, marmur. Kolorystyka mile widziana w nowoczesnych wnętrzach to biel, szarości, czerń i beże. Nie oznacza to jednak rezygnacje z koloru. Jednak jego dodatek musi być wyważony i stosowany z umiarem. Dekoracji we wnętrzu powinno być jak najmniej. Dodatki powinny być dobrze przemyślane. Nowoczesne wnętrze to również wnętrze dobrze oświetlone. Funkcjonalność, estetyka wytrzymałość materiałów to również wyznaczniki stylu nowoczesnego.

Nowoczesne wnętrza domu: projekty wnętrz

Urządzając dom czy mieszkanie musimy podjąć wiele kluczowych decyzji. Poza określeniem naszych potrzeb, oczekiwań związanych wnętrzami. Funkcjonalnym zagospodarowaniem wnętrz. Jedną z kluczowych decyzji jest wybór stylu aranżacji wnętrza. Od tej decyzji zależeć będzie wybór materiałów, wyposażenia wnętrz, elementów dekoracyjnych. Pamiętać musimy że wnętrze powinno być urządzone spójnie stylistycznie, nawiązywać do siebie. Szczególnie jeśli są to otwarte przestrzeni na przykład salon z kuchnią, salon z jadalnią, salon z kuchnią i holem. Chcąc uzyskać takie efekt czyli wnętrz urządzone stylistycznie i funkcjonalnie przydadzą nam się przemyślane projekty wnętrz.

Nowoczesne wnętrza domu: projekt salonu, kuchni, jadalni, holu

Salon z jadalnią urządzony w stylu nowoczesnym

Nowoczesny salon z jadalnią przedstawiony na zdjęciach w artykule to projekt wnętrza wykonany przez nas pod indywidualne zamówienie. Projekt salonu z jadalnią wykonany jest w kolorystyce biel, szarość z dodatkiem zimnego drewna. Salon wyposażony został w trzy nowoczesne sofy wraz ze stolikiem kawowym, szafkę RTV. Na ścianie telewizyjnej zaprojektowane zostały drewniane lamele. Jadalnia stanowi połączenie części wypoczynkowej i kuchennej. Znajduje się w niej duży nowoczesny stół w krzesłami a nad nim nowoczesne oświetlenie oraz ciekawie zaaranżowana zabudowa z półkami i szafkami. W salonie z jadalnią znajduje się również kominek, który został zaaranżowany poprzez wyróżnienie go betonem architektonicznym , który nadaje wnętrzu charakteru. Salon z jadalnią połączony jest a w zasadzie otwarty na kuchnie i hol.

Salon z jadalnią urządzony w stylu nowoczesnym

Kuchnia w stylu nowoczesnym

Zdjęcia kuchni w stylu nowoczesnym zamieszczone w artykule to część stanowiąca nowoczesne wnętrze domu. Kuchnia urządzona została w kolorystyce bieli, szarości i zimnego drewna. Meble kuchenne zaprojektowane są na wymiar do wykonania pod indywidualne zamówienie. Meble są w kolorze białym, blat jest drewniany. W kuchni znajduje się również ciekawie zaprojektowany barek. Aranżacja kuchni jest funkcjonalna i nawiązuje do salonu z jadalnią. Projekt kuchni wykonany został w oparciu o potrzeby mieszkańców.

Kuchnia w stylu nowoczesnym

Nowoczesny przedpokój, hol

Przedpokój, hol, korytarz w nowoczesnych wnętrzach jest niezwykle istotną strefą. Nowoczesny przedpokój, nowoczesny hol powinien być dobrze zorganizowany, przestrzeń w nim funkcjonalnie zagospodarowana. Zdjęcia zamieszczone w artykule przedstawiają aranżacje przedpokoju w stylu nowoczesnym. Przedpokój informuje o tym czego możemy się spodziewać po reszcie aranżacji domu. Hol składa się z dwóch części: wejściowej gdzie znajduje się duża szafa w zabudowie, siedzisko tapicerowane oraz przedpokoju łączącego pomieszczenia gdzie znajduje się również duża szafa z przeszklonymi drzwiami przesuwnymi. Aranżacja holu wykonana jest w kolorystyce nawiązującej do całości aranżacji czyli biel, szarość i zimne drewno.

Nowoczesny przedpokój, hol

Przedpokój, hol, korytarz w nowoczesnym wnętrzu

Podziel się