Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak urządzić nowocześnie mały salon z kuchnią?

Publikacja 2018-12-28 13:25:38
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Jak urządzić salon z kuchnią ? Otóż na pewno zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Salon z kuchnią to pomieszczenie stanowiące niejako funkcję reprezentacyjną w naszych domach czy mieszkaniach. To również nasze małe centrum życiowe. Tuta przyjmujemy gości, spędzamy wspólnie czas z rodziną. Zatem salon z kuchnią musi być wnętrzem urządzonym przede wszystkim funkcjonalnie oraz ze smakiem. Jeśli mamy do czynienia z aranżacją salonu z kuchnią lub aranżacją salonu z aneksem kuchennym musimy pamiętać ,że te dwa pomieszczenia muszą być ze sobą spójne stylistycznie. Powinny do siebie nawiązywać. Salon z kuchnią jest coraz częściej spotykanym rozwiązaniem w naszych mieszkaniach i domach. Nic w tym dziwnego Co raz częściej stawiamy na przestronność i otwartość we wnętrzach. A takie rozwiązanie zapewne daje nam taką możliwość. Mimo wielu zalet nie jest pozbawione i wad.

Jak urządzić salon z kuchnią?

Urządzając salon z kuchnią na pewno przyda się nam dobry projekt salonu z kuchnią. Taki , który wyznaczy najlepszy układ funkcjonalny w pomieszczeniu oraz nada wnętrzu swoistego wyglądu i charakteru. Zanim się za niego zabierzemy lub skorzystamy z pomocy fachowców musimy przemyśleć wiele kwestii i podjąć kilka istotnych decyzji. Kluczową jest określenie naszych potrzeb związanych z aranżacją kuchni jak i z aranżacją salonu. Zarówno kuchnia jak i salon mają być miejscem wygodnym i praktycznym. Mają również współgrać z naszym stylem życia.

Jak urządzić salon z kuchnią? aranżacja w stylu nowoczesnym

Określenie potrzeb

Zastanówmy się wiec czy dużo gotujemy, czy potrzebujemy dużo miejsca na przechowywanie produktów ponieważ zakupy robimy rzadziej a większych ilościach. Pomyślmy jakie sprzęty chcemy mieć w kuchni czy mają być w zabudowie czy wolnostojące. Czy potrzebować będziemy dużo blatu roboczego. To odnośnie kuchni. Natomiast jeśli chodzi o salon to również już na tym etapie podejmijmy decyzje czy potrzebujemy miejsca na duży rozkładany stół, czy niezbędny będzie nam duży wygodny narożnik a może wystarczy nie za duża sofa i fotel. Pomyślmy również ile miejsca potrzebujemy na sprzęty RTV i audio. Jeśli już znamy swoje oczekiwania czas podjąć decyzje w jakim stylu chcemy urządzić salon z kuchnią. Tu weźmy pod uwagę jaki mamy budżet. Urządzenie salonu z kuchnią w niektórych stylach będzie bardziej kosztowne. Pod obrany styl dopiero wybieramy kolorystykę, elementy dekoracyjne i dodatki.

Układ funkcjonalny salonu z kuchnią

Teraz kiedy już wiemy jakie są nasze oczekiwania i mamy obraz tego co ma znaleźć się w naszym salonie z kuchnią musimy określić najlepszy układ funkcjonalny w pomieszczeniu. Jeśli jesteśmy na etapie nowo oddanego domu w którym nie ma zaplanowanych jeszcze przyłączy mamy pełną dowolność. Natomiast w sytuacji gdy przyłącza już są nasze pole działania jest już ograniczone co nie znaczy , ze nie uda nam się funkcjonalnie pod nasze potrzeby dokonać aranżacji salonu z kuchnią. Jeżeli nie możemy sobie poradzić warto jest zwrócić się o pomoc do profesjonalisty i skorzystać z usługi jaką jest projektowanie wnętrz.

Salon z kuchnią, biała kuchnia z blatem drewnianym, kanapa granatowa, czerwone poduszki

Projektowanie salonu z kuchnią na zamówienie

Możemy skorzystać z pomocy projektanta wnętrz w biurze projektowym stacjonarnie lub zdecydować się na projektowanie wnętrz online. Wykonamy w ten sposób aranżacje salonu z kuchnią zdalnie. W każdej z opcji jaką wybierzemy zostanie przygotowany dla nas profesjonalnie projekt salonu z kuchnią, który określi najlepszy układ funkcjonalny oraz wystrój salonu z kuchnią. Zarówno stacjonarnie jak i zdalnie przygotowany zostanie dla nas pod nasze indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Różni się jedynie ceną i sposobem komunikacji. Decydując się na pomoc projektanta wbrew pozorom oszczędzamy czas i pieniądze. W artykule zamieściliśmy zdjęcia aranżacji salonu z kuchnią w stylu nowoczesnym. Jest to projekt wnętrza wykonany przez nas pod indywidualne zamówienie. Kolorystyka wnętrza to biel i drewno z dodatkiem koloru granatowego. Znajdują się w nim białe meble kuchenne z drewnianym blatem, biały okrągły stół z nowoczesnymi krzesłami a z nimi na ścianie drewniane lamele. W części salonowej znajduje się nowoczesny narożnik w kolorze granatowym, nowoczesny stolik kawowy, szafka RTV zaprojektowana pod indywidualne zamówienie pod sprzęt klientów a nad nią półki ze wstawką koloru granatowego nawiązującego do kanapy. W aranżacji salonu z kuchnią pojawia się też również kolor czerwony pojawiający się na poduszkach i dywanie. Salon z kuchnią jest jasny, ciepły i ma swoisty charakter.

Jeśli nie wiesz jak urządzić funkcjonalnie i stylowo wnętrze, skorzystaj z naszej oferty projektowania salonu z kuchnią

Projekt salonu z kuchnią, biała i drewniana szafka RTV, granatowa kanapa, biały stolik kawowy, szare zasłony

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)