Jak urządzić salon z kuchnią - aranżacja kuchni z salonem

Publikacja 2018-09-06 15:44:02
Kategorie Mieszkanie

Jak urządzić salon z kuchnią - aranżacja kuchni z salonem

Salon z kuchnią to najważniejsze do zaprojektowania pomieszczenie w naszych domach. Salon pełni funkcję reprezentacyjną. To miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Abyśmy mogli z przyjemnością spędzać w nim czas, ciesząc się wygodą i dobrym stylem musi być zaaranżowany z głową i dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Kuchnia natomiast to serce każdego domu jest to kuchnia otwarta na salon powinna z nim współgrać stylistycznie. Dobrze zaprojektowany salon z kuchnią odpowiada na nasze potrzeby i jest zgodny z naszym poczuciem estetyki i gustem.

Kuchnia z salonem to połączenie co raz częściej wybierane w naszych domach. Rozwiązanie to ma wielu zwolenników jak i przeciwników. Niewątpliwie posiada zalety jak i wady. Zaletą jest otwarta przestrzeń, możliwość większej integracji rodziny podczas wykonywania różnych zadań. Wadą na pewno będzie rozchodzenie się dźwięków i zapachów z kuchni co nie każdemu odpowiada.

Aranżacja salonu z kuchnią - jaki styl wybrać ?

To w jakim stylu będzie wykonana aranżacja mieszkania salonu z kuchnią w naszym domu przede wszystkim zależy od tego co nam się podoba i jakie mamy możliwości finansowe. Jeśli chodzi sam wybór stylu możliwości mamy wiele. Od stylu klasycznego, nowoczesnego czy skandynawskiego po cieszący się co raz większą popularnością styl glamour , loft czy rustykalny, prowansalski. Każdy z nich ma swoje zasady i priorytety wystroju. Jeden jest ciepły , przytulny inny nieco surowy, elegancki i minimalistyczny. Wybierając styl aranżacji nie kierujmy się panującą moda ale naszymi wewnętrznymi odczuciami. To nam ma być w tym wnętrzu dobrze.

Projekt salonu z kuchnią - na co zwrócić uwagę.

Projektowanie salonu z kuchnią to nie tylko ich wystrój czyli meble, dodatki, kolorystyka ale przede wszystkim funkcjonalny rozkład pomieszczenia. Dlatego przed przystąpieniem do jakichkolwiek wyborów musimy określić jak rozplanujemy nasze pomieszczenie pod nasze potrzeby by było nam wygodnie. Istotną kwestią na tym etapie jest określenie budżetu przeznaczonego na aranżacje kuchni z salonem oraz wybór stylu w jakim ma być wykonana. To definiować będzie nasze wybory odnośnie wystroju. Pamiętajmy, że projekt salonu z kuchnia ma być dostosowany do nas samych, naszego stylu życia i potrzeb z nim związanych.

Salon z kuchnią - aranżacja w stylu nowoczesnym

Przedstawione zdjęcia to aranżacja kuchni z salonem w stylu nowoczesnym wykonana pod indywidualne zamówienie. Projekt zrealizowany został w oparciu o przesłane preferencje i założony budżet klientów. Gości tu biel, szarość, drewno i beton

Aranżacja salonu z kuchnią, salon z kuchnią styl nowoczesny, jasne wnętrze w kolorach biały, szary, drewno

salon z kuchnią, aranżacja ściany telewizyjnej, beton na ścianie

Projekt salonu z kuchnią, aranżacja ściany za sofą, półki na ksiązki

Podziel się

View all comments (1)

mamba


2019-08-13 19:20:29

Bardzo fajne pomysły

Dodaj komentarz

 (with http://)