Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Kuchnia 10m2. Nowoczesna aranżacja wnętrza

Publikacja 2022-02-24 11:00:16
Kategorie Kuchnia

Kuchnia urządzona funkcjonalnie to kuchnia zaaranżowana ergonomicznie, w pełni zagospodarowana , efektowana i sprzyjająca komunikacji. Zastanawiasz się jak urządzić nowocześnie kuchnie w kształcie litery U ? Zobacz projekt kuchni 10m2 z dwoma oknami. To aranżacja wnętrza kuchni w stylu nowoczesnym w kolorach drewna, szarości, grafitu z dodatkiem czerni

Kuchnia 10m2. Nowoczesna aranżacja wnętrza, Kuchnia w kolorach, grafit, drewno

Nowoczesna aranżacja kuchni 10m2

Aranżacja kuchni wykonana została w stylu nowoczesnym pod indywidualne zamówienie w oparciu o konkretne oczekiwania. Wnętrze kuchni ma powierzchnie 10m2. Jest to kuchnia z dwoma oknami. Wytyczne Klientki to wnętrze kuchni nowoczesne funkcjonalne do użytku przez dwoje dorosłych i trojkę dzieci ze sprzętami w kolorze czarnym, płytkami na podłodze w kolorach szarości, grafitu i drewna.

Kuchnia w kształcie litery U z oknami. Aranżacja wnętrza

Jednym z najbardziej popularnych układów kuchni jest kuchnia w kształcie litery U. Aranżacja kuchni w kształcie litery U jest niezwykle praktyczna, uniwersalna, wygodna w użytkowaniu i daje możliwości odpowiedniego wykorzystania przestrzeni. Dzięki takiemu układowi mamy dwa funkcjonalne narożniki i dużą ilość szafek. Kuchnia w kształcie litery U to dwa rzędy szafek równoległych połączonych prostopadle z rzędem szafek środkowych.

W prezentowanym projekcie wnętrza kuchni meble kuchenne zaaranżowane zostały w kolorze grafitowym i drewnie. Układ funkcjonalny kuchni zaprojektowany został w kształcie litery U. W kuchni znajdują się dwa okna. Po prawej stronie zabudowy zaprojektowana została wysoka zabudowa z lodówką, piekarnikiem, mikrofalą w słupku, następnie znajduje się zabudowa szafek dolnych ze zlewem, zmywarką oraz ścienna półka w kolorze drewna. W prostopadłej zabudowie pod drugim oknem zaplanowane zostały szuflady i blat roboczy. Po lewej stronie znajduje się blat roboczy i płyta grzewcza, dolna zabudowa szafek i szafki górne zabudowane pod sam sufit.

  • Miejsce inwestycji: dom jednorodzinny, kuchnia z dwoma oknami
  • Powierzchnia wnętrza: 10m2
  • Styl aranżacji kuchni: nowoczesny
  • Kolorystyka wnętrza kuchni: szary, grafit, drewno

Drewno i grafit, pomysł na aranżacje wnętrza kuchni

Pomysłów na zaprojektowanie kuchni jest mnóstwo nie tylko odnośnie układu funkcjonalnego ale również jeśli chodzi o wystrój wnętrza kuchni. Aranżacja kuchni 10m2 została wykonana w kolorach szarości, grafitu i drewna. Grafit jest kolorem uniwersalnym, prezentuje się nowocześnie, nadaje charakteru. Drewno zawsze jest piękne, ponadczasowe, będzie modne zawsze, ociepla i nadaje przytulności. Szara kuchnia z drewnem prezentuje się przepięknie, czarne dodatki i oświetlenie podkreślają nowoczesny charakter i dodają przysłowiowego pazura.

Nie wiesz jak urządzić swoja kuchnie? Potrzebujesz pomocy w aranżacji wnętrza kuchni? Zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie mieszkania.

Podziel się