Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Kuchnia 7m2. Projekt nowoczesnej kuchni z białymi frontami i drewnianym blatem

Publikacja 2022-01-10 10:03:07
Kategorie Kuchnia

Kuchnia, którą nazywa się bardzo często sercem domu powinna być urządzona funkcjonalnie i sprawiać , ze praca w niej będzie komfortowa. Urządzając kuchnie musimy dokładnie wszystko przemyśleć i zaplanować, tym bardziej , ze kuchnia jest wnętrzem które z reguły urządzamy na lata.

Marzy Ci się o nowocześnie urządzona kuchnia białym kolorze ? Brakuje Ci pomysłu na aranżacje kuchni? Zobacz pomysły na aranżacje kuchni w stylu nowoczesnym. Kuchnia z białymi frontami może być elegancka, ciepła. Zobacz nasz pomysł na kuchnie 7m2.

Kuchnia 7m2. Zobacz pomysł na aranżacje wnętrza 

Kuchnia w kolorze białym to popularny wybór od kilku sezonów. Nic dziwnego to nie tylko wygodny sposób na aranżacje jak również białe meble kuchenne mają wiele atutów i pasują do wielu stylów aranżacji wnętrza kuchni. Kolor biały optycznie powiększa wnętrze dzięki czemu wydaje się ono bardziej przestronne. Białe meble są też uniwersalne, pasują do wielu kolorów i dają duże możliwości aranżacyjne. Z białymi meblami kuchennymi urządzimy kuchnie ciepłą, przytulna ale i minimalistyczną, nowoczesną. Prezentowany projekt kuchni z białymi meblami został wykonany pod indywidualne zamówienie.

Kuchnia 7m2. Projekt nowoczesnej kuchni z białymi frontami i drewnianym blatem

Projekt wnętrza kuchni 7m2 z białymi frontami i drewnianym blatem 

Kuchnia ma powierzchnie 7m2. Oczekiwaniami Klientki była aranżacja wnętrza kuchni w stylu nowoczesnym z jak największą ilością szafek z miejscem do przechowywania. Warunkiem układu funkcjonalnego, zabudowy mebli kuchennych było brak możliwości zmiany przyłączy oraz brak możliwości zabudowania okna znajdującego się w kuchni wychodzącego na salon. Kuchnia miała być zaprojektowana w kolorze białym z elementami szarości i drewna.

Meble kuchenne zaprojektowane zostały w kształcie litery U na wymiar. Górne szafki zaprojektowane zostały pod sam sufit w celu zwiększenia miejsca do przechowywania. Fronty mebli są w kolorze białym, blat drewniany. Na podłodze i pomiędzy szafkami na ścianie zaproponowane zostały duże płytki w kolorze szarości. Wnętrze kuchni jest jasne, biel optycznie powiększa wnętrze a drewno ociepla Meble kuchenne zaaranżowane zostały w stylu nowoczesnym, fronty są gładkie, matowe i bez uchwytów.

Potrzebujesz pomocy w aranżacji wnętrza swojej kuchni? Wykonujemy projekty wnętrz kuchni pod określone oczekiwania i możliwości finansowe. Zapoznaj się z naszą oferta na projektowanie kuchni i pozwól nam spełnić Twoje marzenia pięknej i funkcjonalnie urządzonej kuchni.

Kuchnia 7 m2, piekarnik na wysokości, blat drewniany, fronty białe

Kuchnia, widok z oknem na salon

Kuchnia 7m2, widok z góry na układ mebli

 

 

Podziel się