Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Cegła na ścianie w kuchni. Zobacz projekty wnętrz

Publikacja 2020-10-26 11:37:00
Kategorie Kuchnia

Kuchnia z cegłą na ścianie bez wątpienia będzie się niebywale prezentować tworząc niepowtarzalny klimat ciepła i przytulności lub odwrotnie nadając aranżacji kuchni charakteru i pazura. Cegła na ścianie i to nie tylko w kuchni będzie pasowała do aranżacji wnętrza w stylu nowoczesnym, industrialnym, loft, skandynawskim. Zobacz projekty kuchni naszego projektanta wnętrz

Cegła na ścianie w kuchni. Zalety i wady 

Oglądając przeróżne projekty wnętrz mieszkań często spotykamy się z cegłą na ścianach jako materiałem dekoracyjnym. Widzimy ją w salonach, przedpokojach, pokojach młodzieżowych i w kuchni.

Cegła na ścianie w kuchni oczywiście jak wszystko ma swoje zalety jak i wady. Do niewątpliwych zalet zaliczyć możemy to że idealnie wpisuje się w aranżacje w wielu stylach. Jest to modny i ciekawie wyglądający materiał dekoracyjny. Do wad możemy zaliczyć to, że niestety przyjmuje płyny i plamy, które są trudne do usunięcia i by uniknąć takiej sytuacji rozwiązaniem jest zaimpregnowanie jej lub pokrycie przezroczysta szybą. Oba rozwiązania mają wady, w przypadku pierwszego czynność ta trzeba powtarzać a druga naraża nas na dodatkowy koszt.

Nie wiesz jak urządzić swoją kuchnie i potrzebujesz fachowej pomocy? Zobacz w jaki prosty sposób możesz zamówić projekt kuchni online. Praktycznie nie wychodząc z domu spełnić marzenia o pięknej i funkcjonalnej kuchni dzięki popularnej i pożądanej dziś usłudze projektowanie wnętrz online.

Zobacz nasze propozycje na projekty kuchni z cegłą na ścianie.

Projekty kuchni z cegłą na ścianie

Kuchnia, projekt wnętz z cegłą na ścianie

Projekt kuchni z cegłą na ścianie, cegła nad blatem kuchennym

Kuchnia, projekt, cegła na ścianie za stołem, cegła w kolorze białym

Podziel się