Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pomysły na wystrój kuchnii w stylu industrialnym

Publikacja 2019-02-06 17:58:56
Kategorie Kuchnia

Kuchnie czy te małe czy te duże są sercem każdego domu. To królestwa Pań domu i nie tylko. Urządzenie kuchni wcale nie jest rzeczą prosta. Wręcz przeciwnie wymaga bardzo dobrego przemyślenia tematu. Kuchnia powinna być zaplanowana w najdrobniejszym szczególe. Kuchnie to pomieszczenia , których nie remontujemy co roku. Aranżacje kuchni wykonujemy na długie lata. Tym bardziej należy podejść do tematu jej urządzenia z należytą starannością. Warto też, zainwestować w rozwiązania , które na co dzień będą wpływały na komfort naszej pracy w niej. Jak również w materiały dobrej jakości. Wytrzymałe i odporne. To bardzo ważne by móc się cieszyć kuchnią długi czas. Urządzając kuchnie należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to by było to wnętrze funkcjonalne.

Kuchnia urządzona funkcjonalnie i stylowo

Kuchnia musi być funkcjonalnie urządzona. Tylko wtedy będzie nam w niej pracowało się komfortowo. Co właściwie oznacza funkcjonalna kuchnia? To taka kuchnia w której wszystko ma swoje miejsce. W której zachowana jest tak zwana zasada trójkąta roboczego. To kuchnia w której nie musimy pokonywać zbędnych odległości by sięgnąć patelnie chcąc postawić ją na płycie grzewczej. To dobrze zorganizowane wnętrze szafek, szuflad. To kuchnia , w której odpowiednio zaplanowany jest blat roboczy czy miejsce do przechowywania. Wreszcie funkcjonalna kuchnia to kuchnia podzielona na strefy. Jeśli natomiast chodzi o wystrój kuchni to musi być urządzona zgodnie z naszym gustem i potrzebami estetycznymi. Nic nam po modnie urządzonej kuchni jeśli nie będziemy się w jej wnętrzu czuć dobrze. Wybór stylu aranżacji kuchni jest istotny już na etapie jej planowania. Pod niego będziemy wybierać meble, kolorystykę, materiały jakich użyjemy na podłogę oraz ściany czy dodatki.

Przeczytaj również o aranżacji kuchni

Kuchnia industrialna, aranżacja wnętrza nowoczesnego małego, cegła na ścianie, czarne szafki, szafki do sufitu

kuchnie w stylu industrialnym, stara cegła na ścianie, kuchnia średnia

Kuchnie industrialne – aranżacje wnętrza

W artykule zamieszczono zdjęcia kuchni w stylu industrialnym. Są to wykonane przez nas pod indywidualne zamówienie projekty kuchni. W jednej z aranżacji zastosowana została stara cegła. Użyte kolory to czerń, drewno. Druga aranżacja kuchni to drewno, szarość, czerń i beton. Nasze projekty wnętrz wykonujemy w oparciu o potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe klienta. W cenie usługi jest do trzech wariantów projektu oraz specyfikacja materiałowa wraz z lista zakupów i sklepów.

Sprawdź naszą ofertę na urządzenie kuchni

kuchnia industrialna, średnia kuchnia, beton na ścianie

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)