Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Mała Łazienka 4m2 z wanną i pralką. Nowoczesny projekt i aranżacja

Publikacja 2022-01-14 06:51:02
Kategorie Wnętrza Łazienki

Łazienka to szczególne wnętrze w naszych mieszkaniach i domach. Urządzamy ją podobnie jak kuchnie na lata. Warto jest więc zadbać o funkcjonalne jej zagospodarowanie i wystrój wnętrza , który sprawi , ze z przyjemnością będziemy w niej przebywać.

Mała łazienka może być tak urządzona by była wygodną, komfortową, przytulną przestrzenią w której będziemy czuć się zwyczajnie dobrze. Przemyślana aranżacja łazienki pozwoli nam stworzyć nam salon kąpielowy nawet na niewielkiej przestrzeni. Zobacz nowoczesną aranżacje małej łazienki 4m2 z wanną i pralką.

Mała Łazienka 4m2 z wanną i pralką. Nowoczesny projekt i aranżacja

Mała łazienka 4m2. Nowoczesny projekt wnętrza 

Projektowanie łazienki to nie lada wyzwanie zwłaszcza kiedy jej metraż jest niewielki. Aranżacja łazienki wykonana została pod indywidualne zamówienie w oparciu o oczekiwania naszej Klientki. Jest to mała łazienka o powierzchni 4m2. Projekt łazienki był częścią projektu całego mieszkania. Klientce zależało na przestrzeni nowoczesnej, kobiecej, przytulnej. W łazience koniecznie miała znaleźć się wanna z parawanem.

Mała łazienka 4m2. Nowoczesny projekt wnętrza , płytki haksogen, płytki położone w jodełkę, czarna armatura , czarne oświetlenie, płytki drewnopodobne

Aranżacja małej łazienki z wanną i pralką 

Mała łazienka została urządzona w jasnej kolorystyce z podkreślającym i nadających charakteru dodatkiem koloru czarnego i zieleni. Beżowe płytki w formie plastrów miodu zaproponowane zostały na ścianie i podłodze. Dla nadania przytulności i przełamania dodatkowo zaproponowano płytki imitujące drewno. W łazience zaprojektowana została wanna z parawanem, niewielka szafka z umywalką ,lustrem i oświetleniem oraz wc oraz zabudowa wysoka z miejscem na pralkę i do przechowywania.

Nie wiesz jak urządzić swoją łazienkę? Brakuje Ci pomysłu na aranżacje małej łazienki? Zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie łazienki a po więcej inspiracji zapraszamy Cię na nasz blog gdzie znajdziesz artykuły, projekty łazienek w różnych stylach, kolorystyce i metrażu.

Aranżacja małej łazienki z wanną i pralką, pralka zabudowana w szafce, wanna obudowana płytkami, podświetlana listwą led

Mała łązienka, pralka zabudowana

Zobacz inne projekty i aranżacje małych łazienek:

https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/lazienka-9m2-szara-lazienka-pomysl-na-nowoczesna-aranzacje-lazienki-n503

https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/lazienka-4-m2-pomysl-na-aranzacje-projekt-wnetrza-n430

https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/lazienka-7m2-projekt-i-aranzacja-lazienki-z-prysznicem-i-wanna-n491

 

 

Podziel się