Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Łazienka 9m2. Szara łazienka. Pomysł na nowoczesną aranżacje łazienki

Publikacja 2022-01-12 06:56:33
Kategorie Wnętrza Łazienki

Projektowanie łazienki nie jednemu z nas spędza sen z powiek. Jak wiadomo łazienkę podobnie jak kuchnie urządzamy na lata. Warto jest wiec zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje wszystko dokładnie przeanalizować , przemyśleć i zaplanować z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Zobacz nasz pomysł na urządzenie łazienki 9m2 w stylu nowoczesnym w kolorze szarym z czarnymi dodatkami. A jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojej łazienki koniecznie sprawdź nasza ofertę na projektowanie łazienki.

Łazienka 9m2. Szara łazienka. Pomysł na nowoczesną aranżacje łazienki

Szara łazienka. Sposób na nowoczesna i ponadczasową aranżacje łazienki 

Kolor szary podobnie jak biały to kolor ponadczasowy, który nie wychodzi z mody pomimo zmieniających się trendów. Szarość stanowi idealny podkład do stworzenia wielu ciekawych aranżacji w każdym stylu. Szary ma wiele odcieni i każdy znajdzie coś dla siebie w palecie jego barw. Szary pasuje do wielu kolorów, idealnie komponuje się z drewnem i innymi materiałami dekoracyjnymi. Świetnie prezentuje się też sama. Ściany i podłoga w szarości idealnie komponować się będzie na przykład z bateriami w kolorze czarnym. Aranżacja łazienki z kolorem szarym sprzyja relaksowi i wyciszeniu i wcale nie musi być nudna. Dziś pokazujemy jak ciekawie urządzić szarą łazienkę.

Szara łazienka. Sposób na nowoczesna i ponadczasową aranżacje łazienki, pomysł na zabudowę geberytu: półki Led w geberycie

Łazienka 9m2. Projekt łazienki. Pomysł na szarą łazienkę 

Projekt łazienki wykonany został pod indywidualne zamówienie. Łazienka ma powierzchnie 9m2. Oczekiwaniami naszej Klient było żeby było prosto ale też nieco elegancko. Klienta wskazała płytki jednakowe, w tym samym wymiarze, matowe zarówno do aranżacji ścian i podłogi. Chciała by w łazience znalazło się okrągłe lustro i wiszące lampy przy nim. W łazience wydzielona została strefa pralni wydzielona przesuwnymi drzwiami z lustrem gdzie znajdują się pralka, suszarka , bojler oraz półki na akcesoria. W łazience zaprojektowana została wanna wolnostojąca w kolorze białym, prysznic, wc z zabudową oraz szafka wisząca z umywalką , okrągłym lustrem i wiszącym oświetleniem. Dla przełamania szarości i nadania wnętrzu łazienki charakteru zaproponowane zostały czarne dodatki w postaci kolory oświetlenia, baterii, ramie lustra.

Łazienka 9 m2, wanna wolostojąca, prysznic, Pomysł na szarą łazienkę

Podziel się