Projekty wnętrz

ZREALIZOWANE > 600 PROJEKTÓW - ZAMÓW PROJEKT >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Metamorfoza pokoju dla dziecka nastolatka

Publikacja 2019-03-08 12:53:43
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Nasze dzieci rosną, zmieniają się. Zmieniają się one jak również ich potrzeby, oczekiwania , zainteresowania czy gust. Przychodzi więc taki moment kiedy pokój dziecięcy musi zmienić się w pokój młodzieżowy. Nastoletnie dzieci mają już swoje preferencje w związku z wyglądem swojego pokoju. Pokój dla nastolatka musi być przede wszystkim funkcjonalnie urządzony. Powinien stwarzać warunki do nauki, rozwijania swoich pasji, spotykań ze znajomymi jak i odpoczynku. Jeśli pomieszczenie nam na to pozwala dobrze jest podzielić pokój nastolatka na strefy. W artykule zamieszczone zostały zdjęcia i aranżacje pokoju młodzieżowego. Aranżacja wykonana jest w stylu nowoczesnym. Kolorystyka wnętrza to biel szarość, żółty i drewno. Pokój nastoletniego dziecka został podzielony na dwie strefy wypoczynku i nauki. W pokoju znajduje się łózko, duże biurko z designerskimi półkami, szafa oraz pufy ze stoliczkiem. Pokój jest ciepły, przytulny i funkcjonalny.

Pokoje młodzieżowe - styl i funkcjonalność

Metamorfoza pokoju nastolatka nie jest sprawą prostą. Musimy połączyć oczekiwania naszych pociech z naszymi oraz tym by pokój był miejscem urządzonym funkcjonalnie. Pokój dla nastolatka jest pokojem pełniącym wiele funkcji. Warto więc urządzając pokój młodzieżowy przemyśleć dokładnie i zaplanować w najdrobniejszym szczególe. Postępujmy krok po kroku i we właściwej po sobie kolejności. Pozwoli nam to uniknąć wielu niepotrzebnych wydatków i źle podjętych decyzji. Zacznijmy od tego by nasz nastolatek określił swoje potrzeby związane z pokojem i oczekiwania. Przedyskutujmy je z dzieckiem. Zastanówmy się co jest priorytetem a z czego byśmy mógł zrezygnować. Ustalmy budżet. Znajdźmy najbardziej funkcjonalny układ we wnętrzu. Wybierzmy styl w jakim ma być wykonana aranżacja pokoju młodzieżowego. Pod obrany styl dopiero zacznijmy decydować o wystroju wnętrza , meblach , dodatkach, kolorystyce itp. Nastolatkom zmienia się gust, zainteresowania i równie szybko mogą znudzić się aranżacja pokoju dlatego tez urządzając pokój młodzieżowy warto jest postawić na bazowe, neutralne kolory do których dobierzemy charakterystyczne, wyraźniejsze barwy nadające charakteru. Dzięki temu będziemy mogli w niedrogi, prosty i szybki sposób dokonać metamorfozy pokoju nastolatka.

Metamorfoza pokoju dla dziecka nastolatka - jak urządzić pokój młodzieżowy

Jak urządzić pokój nastolatka - młodzieżowy?

Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój młodzieżowy zapoznaj się z naszymi realizacjami, artykułami na naszym blogu. Stanowić mogą one dla Ciebie inspirację. Możesz również zamówić aranżację pokoju młodzieżowego. W cenie otrzymujesz do trzech wariantów projektu wraz ze specyfikacja materiałów, listą zakupów i sklepów. W naszej ofercie masz wpływ na powstający projekt, bierzesz w jego powstawaniu czynny udział.

Jak urządzić pokój nastolatka - młodzieżowy? duże biurko, ściana pomalowana farbą tablicową, pokój w kolorach biały, szary, zółty, czarny, napis na ścianie, żólte pufy, żółty stolik, szaro-żółty dywan

Pokój dla nastolatka, młodzieżowy, duże biurko, szafa, ściana farba tablicowa

Podziel się