Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Mieszkanie 46 m2. Aranżacja małego mieszkania. Zdjęcia

Publikacja 2020-03-04 20:17:05
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Projektowanie małego mieszkania sprawia nam największe problemy. Poza funkcjonalnym jego zagospodarowaniem problem stanowi też odpowiednia aranżacja wnętrz małego mieszkania. W artykule przedstawiamy pomysł na to jak urządzić małe mieszkanie. Na zamieszczonych zdjęciach pokazujemy aranżacje małego mieszkania.

Mówi się małe mieszkanie – duży problem. Jak zmieścić w nim niezbędne elementy? jak mądrze zaplanować potrzebną ilość miejsca do przechowywania? W jakim stylu urządzić małego mieszkanie by dobrze się prezentowało i nie obciążało małego metrażu? Jakie kolory sprawdzą się w małym mieszkaniu? Jakie dodatki i dekoracje wybrać do małego mieszkania?

Zobacz nasz pomysł na urządzenie małego mieszkania.

Małe mieszkanie: Pomysł na aranżacje małego mieszkania 

Przedstawiony na zdjęciach projekt mieszkania został wykonany pod indywidualne zamówienie, w oparciu o oczekiwania, potrzeby i możliwości finansowe.

Małe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w którym znajduje się salon, kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój zostało zaprojektowane w kolorystyce bazowej biel, drewno z dodatkiem szarości, beżu i ożywiających wnętrze barw w dodatkach. Aranżacja małego mieszkania jest spójna stylistycznie. Pomimo niewielkiego metrażu udało się na nim zmieścić niezbędne elementy. W aranżacji mieszkania zostały zaprojektowane meble na wymiar w celu jak najlepszego zagospodarowania przestrzeni w celu przechowywania. Dzięki aranżacji w jasnej kolorystyce mieszkanie wydaje się być optycznie większe a obecność drewna ociepla wystrój mieszkania. Małe mieszkanie urządzone jest nowocześnie i przytulnie.

Aranżacja kuchni, salonu, sypialni, łazienki i przedpokoju w małym mieszkaniu 

Kuchnia została zaprojektowana w kształcie litery L dodatkowo z wysoką zabudowa w której znajduje się lodówka, cargo oraz piekarnik. Duże pojemne górne szafki zabudowane pod sam sufit z pewnością pomieszczą niezbędne kuchenne akcesoria. Szafki kuchenne są w kolorze biały, blat w kolorze drewna. Pomiędzy szafkami znajdują się imitujące marmur płytki. Salon nawiązuje swoją aranżacją do kuchni. Występuje w nim drewno w połączeniu z bielą, pojawia się szarość i ożywiające wnętrze dodatki w postaci obrazów, poduszek, dywanu. W salonie znajduje się okrągły stół z krzesłami, narożnik w kolorze szarym, stolik kawowy, szafka RTV oraz zabudowa do przechowywania niezbędnych rzeczy. Sypialnia w małym mieszkaniu musi być dobrze przemyślana i zagospodarowana. W przedstawionej aranżacji sypialni znajduje się łóżko, komoda, miejsce do pracy oraz szafa. Nad łóżkiem została wykonana zabudowa mebli do przechowywania. Mała łazienka to przede wszystkim biel. Pojawia się niej ocieplające wnętrze drewno. W łazience znajduje się wanna z parawanem, wc z zabudową, pralka oraz umywalka. W przedpokoju znajduje się duża pojemna szafa, lustro.

Więcej pomysłów i inspiracji znajdziesz na naszym blogu. A jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu Twojego mieszkania zapoznaj się znasza ofertą na projektowanie mieszkania i pozwól nam stworzyć dla Ciebie wymarzoną aranżacje mieszkania.

Aranżacja małego mieszkania, salon, zabudowa ściany z szafkami, witrynami, zabudowa ściany RTV

Mieszkanie 46 m2. Aranżacja małego mieszkania. Zdjęcia

Małe mieszkanie, aranżacja sypialni

Male mieszkanie, aranzacja łazienki, łazienka w bieli oraz drewnie, wanna z parawanem, pralka

Małe mieszkanie, aranzacja kuchni w bieliw kształcie litery L

Podziel się