Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Nowoczesny salon z kuchnią – jakie dodatki?

Publikacja 2019-02-03 11:29:00
Kategorie Salony z kuchnią

Nowoczesny salon z kuchnią to pomieszczenie reprezentacyjne. To centrum życiowe rodziny. W salonie z kuchnią przyjmujemy również naszych gości. Organizujemy rodzinne przyjęcia, świąteczne spotkania. Jak urządzić salon z kuchnią by był funkcjonalny i stylowy? Przede wszystkim precyzyjnie określając potrzeby i układ funkcjonalny w pomieszczeniu. Dla jednych istotną kwestią jest miejsce na duży stół z krzesłami, innym zależy na odpowiedniej szafce RTV i wygodnym dużym komplecie wypoczynkowym. Część z nas spędza w kuchni wiele czasu i komfort pracy, duża ilość miejsca do przechowywania jest dla nich bardzo ważna. Trzeba wtedy dopasować układ mebli kuchennych , zaplanować ich wnętrze pod własne potrzeby. Odpowiednio zaplanowana przestrzeń to podstawa by użytkowanie jej było dla nas komfortowe. Drugą kwestią byśmy dobrze czuli się w naszym salonie z kuchnią jest jego aranżacja. Musi być dopasowana do naszego gustu, wrażliwości. Nic nam po salonie z kuchnią urządzonym modnie jeśli w takim wnętrzu będziemy się źle czuć. Kierujmy się własnymi odczuciami, tym w jakim wnętrzu czujemy się dobrze. Jeśli czujemy się dobrze w ciepłych wnętrzach nie urządzajmy na siłę modnego salonu w bieli i czerni. Aranżacja salonu z kuchnią może i będzie piękna ale my będziemy czuć się w niej źle.

Jakie dodatki w salonie z kuchnią?

Urządzając salon z kuchnią musimy wybrać styl aranżacji wnętrza. Wybór stylu definiuje nam wybór mebli, dodatków, kolorystyki, elementów dekoracyjnych. Kolorystyka w salonie z kuchnią jest istotną kwestią. Warto postawić na neutralne barwy bazowe. By móc bawić się kolorystyką w dodatkach. W ten sposób odświeżać, dokonywać metamorfozy salonu z kuchnią w niedrogi i prosty sposób.Jeżeli przykładowo postawimy na biel i szarość jako podstawę aranżacji salonu z kuchnią możemy w dodatkach użyć na przykład modnej mięty, turkusu, granatu, koloru żółtego, czerwonego, miodowego . Zmieniając dodatki zmieniamy aranżacja salonu z kuchnią. Jeśli zdecydujemy się na beże i brązy jako podstawę kolorystyczną w dodatkach pojawić się może zieleń, butelkowa zieleń, kremy, żółcienie, miodowe barwy, kolory ziemi, pomarańcz czy pastelowe barwy.

Jakie dodatki w salonie z kuchnią? Zobacz naszą ofertę na salon z kuchnią

Nowoczesny salon z kuchnią – nowoczesne wnętrze z jakimi dodatkami?, dodatki, miodowe poduszki, niebieskie poduszki, szary narożnik, miodowy szary biały dywan, miodowe podkładki pod talerze, szare zasłony

Nowoczesny salon z kuchnią – nowoczesna aranżacja wnętrza

Zdjęcia nowoczesnego salonu z kuchnią przedstawione w artykule to wykonana pod indywidualne zamówienie aranżacja salonu z kuchnią. Meble kuchenne zaprojektowane są na wymiar. Znajduje się w pomieszczeniu stół z krzesłami , nowoczesny narożnik, stoliczek kawowy oraz szafka RTV. Na ścianie telewizyjnej został zaaranżowany beton. Do szarości w dodatkach pojawia się kolor miodowy i niebieski , które nadają wnętrzu świeżości i ożywiają je. Wnętrze jest jasne, funkcjonalne i nowocześnie urządzone.

Nowoczesny salon z kuchnią, beton na ścianie w salonie, szara kuchnia do sufitu

Zdjęcie nowoczesnego salonu z kuchnią, miodowe dodatki, beton na ścianie, grafitowy stół, nowoczesne czarne krzesła

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)