Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Odkryj elegancki wiatrołap o powierzchni 4m2, urządzony w stylu nowoczesnym

Publikacja 2024-03-02 16:18:31
Kategorie Wnętrza przedpokoju

Wiatrołap o powierzchni 4m², urządzony w stylu nowoczesnym, to miejsce, które nie tylko przywita Cię w eleganckim stylu, ale także zapewni praktyczne rozwiązania dla codziennego użytku. Dominującym elementem tego wnętrza jest duża szafa, zapewniająca obszerną przestrzeń do przechowywania ubrań i akcesoriów. Jej jasne, minimalistyczne linie doskonale współgrają z resztą aranżacji.

Aranżacji wnętrza w stylu nowoczesnym dla wiatrołapu o powierzchni 4m2, duże lustro podświetlane led, lamele, wieszaki na odzież

Sufit podwieszany pełen jest nowoczesnych oświetleń spot, które rozświetlają pomieszczenie równomiernie, tworząc przyjemną atmosferę już przy wejściu. Podłoga wyłożona gresowymi płytkami imitującymi beton nadaje wnętrzu industrialnego charakteru, jednocześnie będąc łatwą w utrzymaniu czystości.

Centralnym punktem wiatrołapu jest siedzisko z panelelami tapicerowanymi, zapewniające komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia czy przygotowania się do wyjścia. Lamele na oknach nie tylko stanowią eleganckie dekoracyjne rozwiązanie, ale również umożliwiają regulację natężenia światła wpadającego do wnętrza.

Duże lustro podświetlane LED nie tylko dodaje przestrzeni i optycznie powiększa wnętrze, ale także jest praktycznym elementem ułatwiającym ostatnie poprawki w wyglądzie przed wyjściem.

Ostatnim, ale nie mniej istotnym elementem są wieszaki na odzież wierzchnią, które zapewniają porządek i łatwy dostęp do często używanych ubrań.

Wszystkie te elementy tworzą harmonijną przestrzeń, łącząc w sobie funkcjonalność z estetyką, idealnie wpisując się w charakter stylu nowoczesnego.

 wiatrołap o powierzchni 4m2, urządzony w stylu nowoczesnym, Szafa w kolorze kaszmirowym, czarne uchwytyw szafie, siedzisko tapicerowane, gres na podłodze imitujący beton

Podziel się